Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Stipi-stopi? Na jó, legyél te az átépítés úttörője!
envoltamitelobbbbbbbb
Én is épp ezt akartam mondani! Egy cserébe én is benne vagyok!
bazz beszeljunk meg egy idopontot, elvisszuk a motorokat a galtomihoz, tiedbol ki a szaraz, enyembol ki az olajos, es csere!
na csak várj egy kicsit!
mindenki szárazra akarja cserélni a kuplungját, fordítva még nem hallottam.
menj vele párszor előbb, és persze nem biztos hogy neked is bejön, de jó eséllyel ráérzel majd te is a feelingjére. nagy buli az
Besz@rás, mennyivel szebb egy motor idom nélkül.
Beujjitottam egy st4s-t. Két dolog van ami nem tetszik rajta: 1. a szine , én látom rosszul, vagy pl. egy 1098.asnak sötétebb a pirosa? esetleg, ha jol látom a különbséget, meg tudná mondani v.ki a 1098 szinkodját? 2. aszárazkuplung zörgése (alapjárat), lehet erre tenni olajosat?
V2 Kupások!


Van valami ami eddig nem volt világos a levelezésemből! Lehetőség van egész évadra fizetni úgy is, hogy a rijekai futamot kihagyod!
Tehát egész évadra fizetni lehet úgy, hogy kifizetsz 5 Full-Gas rendezvényt és egy SV Club rendezvényt ( 5 x 21.500 és 1 x 25.500 összesen 133.000.-, ez 2 Hungaroring, 2 Pannóniaring és egy Rijeka )


De azok akik nem jönnek Horvátországba azoknak is lehetőségük van majdnem egész évadra fizetni ( 2 Hungaroring, 2 Pannóniaring és egy SV
Club-Pannóniaring, mindez 111.500.- )


Akik alkalmanként akarnak fizetni azoknak továbbra is 25.500.-Ft az alkalmi nevezési díj.
Remélem a lehetőségek közül mindenki megtalálja a neki legmegfelelőbbet. Az egész évados befizetéseket két részletben április 15-ig és május 15-ig kell megtenni azoknak akik élni szeretnének a lehetőséggel. a
befizetéseket a számlámra várom.


Antal Ferenc, CIB Bank:10700512-38944802-51100005

Jó hír azoknak akik be tudnak zsebelni egy kis támogatást a cégüktől vagy van kilátásban támogató, azoknak lehetőséget biztosítunk egy reklámszerződésre az SV Clubbal, ezzel a lehetőséggel reklámozás szolgáltatással lekönyvelhető a kiadás céges pénzből is. Aki élni akar ezzel a lehetőséggel kérem hívjon engem ( Guruu ) vagy Petit mert nekik más számlára kell majd utalniuk.


A lehetőségeket végignéztük, szeretnék egy viszonylag véglegesnek tekinthető visszajelzést kapni Tőletek, ki, mikor és miként kíván idén velünk tartani a V2 Kupában. Szeretném a visszajelzéseket a jövő hét végéig megkapni, felkészülni az előttünk álló évadra.


Köszönöm minden érdeklődőnek, leendő és meglévő versenyzőnknek, hogy az információival segíti a V2 Kupa tökéletes megvalósítását.

Továbbá kérek mindenkit, hogy az ismerősei, barátai és ellenségei között terjessze a hírt, amit most megkapott, mert sajnos nem jutok el mindenkihez.

Köszönöm a kitartásotokat és ha az időjárás is úgy akarja elkezdődhet a V2 Kupa 2009-es évada!

Üdv, Guruu Gizi
szia!
desmodokinak van, hívd fel a további részletek miatt!
Sziasztok Duc 748hoz keresnék kupplung agyat használt is ok.
06 203664236
Sziasztok 748 hoz keresek kuplungagyat használt is érdekel.Előre is kösz . Tel:20 3664236
laci, regisztralj be a klubba, ott sokkal tobb szaki van, akik talan tudnak valaszolni!
raadasul most uj a design!
ducatiklub.hu
Sziasztok!

Olyan problémám van, hogy nem esik vissza a fordulatszám, hanem jó magas marad, mint ha beragadna a gázbowden. Ugyan még nem szedtem szét, de a gázkar határozottan visszaugrik az alap helyzetbe. A másik bajom meg az az ST2-vel, hogy egyre nehezebben tudok váltani, mint ha nem emelne ki a kuplung rendesen. Van ezekre a jelenségekre valakinek konkrét elképzelése vagy forduljak szakemberhez? :)

más:
tudom, nem ide illő és bocsi is érte, de ha valakinek szüksége van műanyag nyílászáróra, akkor szívesen adok ajánlatot! www.nemdraga.hu
Mi történt Orsi bébi? Lefagytál ?
Tényleg ergya volt a motorkiállítás. De a szétkapott 1098-ast megskubiztam. Orsi névrokonnya csinálta rája a kipuffot. Csak még prototípus és nem tudtam őket rábeszélni, hogy az enyémen tartósteszteljék le .
Köszi!
valaki tud segiteni? vettem egy fokozatkijelzőt és nem tudom hogy hogy kell pontosan bekötni mármint van egy negativ egy pozitiv szál addig oké van egy amit a fordulatmszámmérő impulzusát veszi meg van egy ami nekem sárga vezeték az meg a programozó vezeték.. azt hova kell kötni? + hogy kell betanitani a készüléket? ha valaki tudja irjon!
őőő
egy kép bimotáról...
Most is szar volt, Ducati meg sehol, egy váz volt...az szép volt...ennyi, egy bimotát csíptünk el, nagyon szépek voltak...
Sziasztok!

Megmérné nekem valaki az S2R 800-as tankján lévő gyári csík (féloldalas)szélességét? Köszi...
25 kÖrÜl lefÉnyezik neked

desmodokinak van jÓ embere. szÉpen dolgozik. nekem most csinÁltuk meg a feststÉst piros -fehÉr- kÖzÉpcsÍkkal
Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy 600-as Dark Monster-em tankján lévő apró karcokat szeretném kijavítani, kijavíttatni. Mi a javaslatotok erre? Nagyjából mennyibe kerül egy fényezés, avagy lehet kapni ecsetelőt a megfelelő színben?

Köszi!
Szia! Összegyüjtöttem!
Szia Cavalli!

Én az iwiw meghívóra írtam, hogy van, nem a trafóra:)))))))))))))))))