Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kössza a tipet de ugylátszik meg van a baja, az önidító és a berúgótebgej közt van a gáz mert a válto megmozdul,minda a két dugó mozdul de a berúgókar meg sem moccan de ha szétszált benne valami akkor hol tudnák hozzá alakatrészt nézni a neten?
Ki van a képen? Csak nem a Manóbácsi?
Milyen jótékonysági célzatú a dolog? Nekem is származhat belőle előnyőm? Pl. láncszettet kell cserélnem, ha ezt kijótékonykodjuk Csíkszeredán, ott vagyok!
Helló mi!?
Igen,sikerült is egy 3. helyet összehoznom a kategóriámban!
Összetetben pedig a 7. hely lett az enyém,egy iszonytató ,egykerekezős,hulla rossz rajt után!
Ciao
Gizikém, indultál a V2 Kupán?
Van arca a csávónak :D
szasztok május 2.án a szombati napra ha valaki jönne sopron felöl vagy a megyéből vagy erről a részről mehetnénk együtt pl találka a sümegi várnál onnan meg a hátsó uton rövidítenénk 30 km-ert lelle fele ha gondoljátok üzenjetek
Innen motorozik valaki minden este 11 körül a nyóckerben? Ha jól láttam akkor Monster.
A komplett motorok sem drágák,egy blokk sacc 50e Ft körül van.(hasraütéses emlékezet)

Valaki hírdetett egyet itthon asszem 500sl volt,krómszínű,de nememlékszem hol én is rágerjedem,mert nem 100% hogy az 500sl meg 600sl hengere rászerelhető a többire(vmi korai SL az nemkompatibilis,az összes utána lévő egymással igen ,ezért egészen extrém ccm-eket lehet kialakítani a hengerek,dugattyúk, váltogatásával,+a forgattyústengely és a hajtókar variációkkal),félnapot töltöttem böngészéssel hogy megoldást és alkatrészeket találjak a jövőbeni totális felújításhoz.1-2 website kimondottan öreg dukikkal foglalkozik.
Mennyit ér egy tökéletes állapotu pantah motorblokk (kiprobálhato)
kösz, de most nem jön össze. Nem minden motorba egyforma szelep kell a kerékbe amúgy?
pedig jó kis cucc, ne sajnáld rá a pénzt! nekem van egy felesleges, elox piros, bontatlan, 5 ropiért. deal? nektek a kisebb átmérôjû kell ugye? 8,9-es ha nem tévedem...
milyen monster? milyen szintû az építés?
Képzeljétek ma azt hallottam, hogy a Wolf azt híreszteli, hogy a motoromat ( a Monstert ) ő építette.

Hallotta esetleg más is ezt az őrültséget?

Ciao!

Cavalli
van 1 vad ötletem:
ha csak kézzel tekergeted és nem indítottad be akkor
talán a vezérműszíjat levetted és rosszul raktad vissza(van ugye jelölés a tárcsán)a sznkron hiánya miatt a szelep beleér a dugóba ami így nem tudja elérni a felső holtpontot és nem tudod tovább tekerni

(ha fel akarod újítani,van jó és rosszhírem,a jó hogy szinte minden kapható a pantah-hoz is (felújító készlet nem de alapméretű dugó és henger az 500,600-ashoz igen,elvileg kompatibilis minden pantah)a neten,a rosszhír hogy kb aranyárban
Gizi, sarkany! Kösz a válaszokat!
Szia!
Én a Louis-nál vettem láncszettet.14/39 áttétellel.(gyári 15/39) Sokan ezt javasolják. Regina lánc (végtelenített és arany színű), és JT fogaskerekek( a hátsó alu ötvözet). Azt hiszem 150 euro volt. Eddig csak jó tapasztalatom volt vele.
Helló mi!?

Az igaz de szerintem közúton hülyeség,viszont ha pályázol mindenképpen ajánlott!

Ciao
Kösz a választ, mi is igy gondoljuk eddig. És nagyon érdeklődünk a rövidebb áttételen. Jobban kiforoghatna hatosban
DID REGINA.Hosszabb áttételt nem raknék.
Csere sajnos nem érdekel
Sziasztok!
Haverom most fog venni láncszettet a Monsterére. 900as Dark, 2000-es év. Ti milyen láncot használtok? Mik a tapasztalaitok? Az újabbakon ha jól tudom egy foggal kevesebb van a hátsó lánckeréken gyárilag. Érdemes olyat rendelni, vagy maradni az erre szabott gyári lánckerékméreteknél. Minden választ előre is köszi
Hali,
Csere is érdekel?
Sziasztok Ducatisok!
Nagyon sürgősen eladó lenne:
2007-es S2R 1000
http://www.kepesmotor.hu/ducat...
Sziasztok !
Nem tudom hallotátok e már?
Jótékonysági túrát szervezek CSÍKSZEREDÁBA július hónapban.
Lehet jönni motorrla, autóval, mindegy mivel a lényeg az, hogy sokan legyünk.Vagyunk már jópáran, de még nem elegen.
Akinek felkeltette az érdeklődését írjon nekem a motorostura@citromail. hu-ra, és én elküldöm részére a túra leírását.
Várom leveleiteket!
Üdv:Manóbácsi