Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gyűlnek a CBResek Még a végén meg leszünk gyanúsítva, h meg akarjuk szállni a Ducati Klubot Bár a "leigázást" én már elkezdtem
Zsozsek közkívánatára...
Ő így tréningezik a vasárnapi túrára...hogy leordítja a kis RR-es csajok fejét
Tökéletes !
A teleszkópszámom 30-9791260. Ahogy a híd lejárója után elindulunk Pécs felé, kb. 1 km-re van egy halászcsárda, balra. A nevére nem emlékszem. Na ott leszek kilenc után. Jó így?
Megtisztelsz minket . Előzetes tervek szerint Dunaújból hajnali 9-kor indulnánk, hogy még értelmes időben odaérjünk. Van pár gépezet, amit ki szeretnék próbálni. Bár szerintem Attila memóriáját ismerve a motorokat bent hagyják a szalonba...vagy saját magát .
Megkaptam az üléstakarót de Attiláék most készítik egy 1198-as üléstakaróját nekem .
A telószámod ad meg légyszi , mert telócsere volt nálam, aztán most nézem, hogy eltűnt a szám .
Segítsetek!
Az imént kihajtott elém elsőbbségadás nélkül egy Skodás nő, satufék, csatornafedőn megcsúsztam, motor oldalra el. Nő persze továbbhajt, szerintem észre sem vett. Rendszámból csak foszlányom van.
Abban kellene segítség, hogy tudtok-e kb árakat a következőkre: Monster695 kormány, bal oldali kornányvég, bal tükör, váltókar, kuplungkar. Kösz
Pécs felé. Pestről a 6-os út a legjobb szerintem. De azt hiszem,én elmegyek Zsozsekékkal Dunaújvárosból.
Zsozsek!
Mikor indultok? Megkaptad már az üléstakaródat, vagy Orcsik barátunk most készít neked egyet?
Ahha, vasárnap reggel indulandusz. Részletek még a levegőben. Odaát szervezzük... 9-re nem lenne rossz leérni, mert korán kezdődnek a programok, bár vasárnap hajnalban kelni... szentségtörés
Te merre indulnál? Milyen útvonalat javasolsz?
Szia Bélabátyám !
Mi innen újvárosból megyünk, ha gondolod csapódj hozzánk !
Tervezem. Talán megy valami csapat, ahova lehetne társulni?
Bátyám, a ducatiklub.hu-n tudsz neki küldeni privát üzenetet, azt tuti látni fogja...
Télleg, vasárnap jössz Pécsre a Vario tesztnapra?
Üdv minden Ducati őrültnek!

A szezon végére időzítem a monsters vásárlásomat és minden erőmmel azon vagyok, hogy egy tényleg gyári és szervizelt állapotút vásároljak. A rendelésre, kintről behozott (amcsi, olasz, stb) gépek jelentenek valami plusz költséget vagy esetleg bármilyen alkatrész beszerzési buktatót? Mert azt látom hogy sokkal előnyösebb árakon vannak hirdetve, még úgy is ha hozzá adom a forgalomba helyezés költségeit is. Mi a véleményetek erről?
Gál Tomi!
Szia, nem tudsz nekem hozni olyan hátsó lámpát, ami LED-es és benne van az index. Meg tudod nézni a tutilampa.extra.hu-n, ha nem ismernéd. Már beszéltem a taggal, de csak hónapokra vállalja.
Csak emlékeztetőül: enyém a sárga Variós 1098-as.
Üdv.
az enyém 2002-es, és 38-as van rajt. Az normális?
Háj! Asszem fél10, addig mi is szeretnénk Saca748cal odaérni
Na mi volt ma Vagányok?
Holnap mikor indúl a banda a Balcsi körül? - csatlakoznék
De a 2001-modellre már 43-as
http://www.ducati.com/my2001/s...
http://www.hasznaltauto.hu/2815997_ducati_monster_2004

ha valaki gondolkodna motorvásárláson
Meg tudná mondani V.ki, hogy az st4s-re hány fogas lánckerék kell hátra?
Sziasztok,
ha egy mod van ra, szombaton csatlakozom en is a turahoz!
kédezd meg a srácot hogy a teljes blokkot mennyiért adná oda,
nekem lesz valami súlyos gondom egy olasz bontónak fogok írni hogy küldjék el postán azt kész,persze ne problémázz azon hogy előre utalod az árát,ez a "szokás",eddig hozzá olajcsövet rendeltem németországból egyszer(amit vélhetőleg itthon is el tudtak volna készíteni de jobb ha olyan csinálja akinek már bevált)
szerintem olyan alkatrészt aminél nem létfontosság hogy új legyen azt olasz bontók honlapján,még nempróbáltam találni ilyet de biztos hogy léteznzne,olasz szótárt javaslok a könyebb kereséshez

sőt a vaterán mostanában árul valaki ducati hengerfejet és önindítót egy 350-es elefántét,feltételezem a motorblokk összes alkatrésze eladó kérdezz rá,ha kell új alkatrészes oldal azt is elmentettem párat,ott a főbb kopó dolgokat árulják
Heló Gyerekek !
astrx Mit szeretnél ?1 láncszettet ? Mire kéne az istráng ?
vagy szeretnéd ha Veled is jótékonykodna valaki PL én !
Írj a mailomra és + dumáljuk !