Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem veszem magamra,,,,,de kérek egy teljes körű kivizsgàlàst....Biztos ami biztos....
Füst-tel, pl mint a szélcsatornában.
Nem is ismersz innen mindenkit, miért általánosítasz?
Nekem van egy elmeroggyant kollégám, aki azt is megtervezi kajáláskor, hogy a rántotthús, krumpli és savanyú kombóból egyenlő arányba kapja be a falatot, és ezt komolyan is gondolja, mondom neki anyád.......szeret téged?
Mivel lehet szinezni a levegőt úgy hogy jól látszódjon de a tulajdonságai megmaradjanak?
Szerintem meg ugyanazzal a hengerfejjel is más égésképek vannak, a turbulens áramlás miatt, erre rájön a nem 100%-ig homogén gázkeverék.
"Senki ne értse magát egyikbe se, mert mindenki benne van mindkettőben"
A válaszom: nem
Köszi hogy leírtad, de ez nem a MIÉRT.
Feltételezésem az, hogy más hengerfejjel más "égésképek" jönnének ki, ha meg a henger felömlő más és színezett a gáz, egyértelmű, hogy más áramlási képeknek kéne lenni.
Érdekességnek jó volt.
Nyilván az élet fajsúlyos eseményeire kitűzi az ember a célt, meg tervez, de vannak amikor csak sodortatjuk magunkat az árral. Pl endurós videók.

Te mindig mindent megtervezel ?
Nem ide illő, de leírom, elgondolkodtatónak.

Vannak emberek, akik kitalálnak valamit, meghatároznak egy célt, megtervezik az odavezető utat és ezért tesznek tudatosan dolgokat(van aki közben mindenkin átgázol meg van aki figyel másokra stb), a lényeg a TUDATOSAN, MIÉRT-el tisztában léve, gondolkodás után cselekszik.

Vannak emberek akiknek nincsenek céljaik, csak élnek, sokszor unatkoznak, bevillan valami a fejükbe épp azt csinálják, a lényeg, hogy nem tudatosan, MIÉRT nélkül, vagyis úgy fogalmazok nincs igazán tisztában a MIÉRT-el, nem a tudata/gondolkodás hozta meg a cselekvés előtti döntést, hanem az elméjébe(ami rádióvevő) bevillan valami és "vakon" azt cselekszi, sima akció-reakció cselekedet, nem előzi meg gondolkodás.

Senki ne értse magát egyikbe se, mert mindenki benne van mindkettőben, attól függ miről van szó és mikor milyen ember,
Nem akarok ezzel semmit mondani, mikor melyik legyél, stb. max gondolkodj el rajta.
Én nem rühhellem, utálom. Kétszer beszéltem vele telefonon, normális segítőkész volt. Azért is javasoltam neki, hogy egyedül videózzon.

Este ha ráérek belenézek a műfaj videóiba ami elém kerül, aztán vagy végignézem, vagy nem. A Feri csoportos videóit lenémítva nézem, több okból.
Szerintem az örvénylés turbulens jellege miatt, minden alkalommal más, ezért ezt felesleges nézegetni.

Annyia nem érdekli az amatőr műkedvelőket, hogy variáljanak a különböző üveg hengerfejek legyártásával.

Nagyjából ugyanaz a látvány lenne mindig.
Nem igazán értem a dolgot, valaki okosítson már ki Csak megérteni szeretném mi lehet a fejetekben, mi lehet a motiváltság.

Pl. rühellitek, utáljátok, amit csinál, ahogy beszél, ennek ellenére nézitek a videókat, meg foglalkoztok vele?
MIÉRT, mi célból, mi értelme?

Ő eléri a célját(növekedik a nézettségi száma és ennyi, nem kell mögé többet gondolni), de nektek mi célotok azzal, amit csináltok vele kapcsolatban?
Önszórakoztatás, szimplán csak akció-reakció saját gondolatok/nézőpont megosztása a vele kapcsolatban, vagy szeretnétek megfejteni a működését, motiváltságát,
"felfedni" az ember, vagy mi?

Remélem nem bántottam meg senkit, csak tényleg érdekel mi motiválja azt, aki foglalkozik ZsírTV "elemzésével".

Hangsúlyozom nem róla szeretnék beszélni, mert nem érdekel, hanem a TE motiváltságod érdekel, mi a MIÉRT/INDÍTTATÁS a fejedben, amikor rákattintasz a videójára vagy beszélsz/leírsz róla bármit?
Csak a látvány miatt tettem be a videót, de ha van benne furfang akkor este megnézem és leírom a véleményem.
Kb 2 hét alatt 4 kérdésemből egyre sem reagált, miközben hangoztatja, hogy mennyire tisztel, olyat állít ami nem igaz, mikor rákérdezek konkrétan, akkor nem válaszol .

Igy nincs kivel beszélgetni.

Szerintem azért dobálja fel ide a videóit, hogy lássuk, hogy ő hol járt, hol motorozott, amig más dolgozott. Aztán jobb hijján jön a szokásos irígy duma.

A fenti két ok miatt a legokosabb nem reagálni a megmozdulásaira. -persze lehet én látom rosszul.
Hát azért nincs mindenben igazad.

Olvas itt lelkesen, pl éppen az a két fénykép amit hétfőn feltettem ide jarvisról meg bolt-ról, rövid időn belül a Facebook fórumán landolt.

Olyan mint a kocsmabútor, aki öntudatosan a visszatérés szándéka nélkül csinnadratta közepette, öntudatos szavak és lekicsinylő jelzők közepette kivonul a kocsmából, aztán évekig hallgatózik az ablak alatt, meg leskelődik a kulcslyukon.
hály kolbik...

Gonzó úr.. látom neked is átért szori tévével

Szali.. hiába is akarod beokosítani az emebert.. ugy se olvas itt mert leszar mindenkit... csak bedobja a videót... ahol hiheteteln hogy beszél az ottaniakkal... tényleg.. hogy még eddig hogy nem ásta el senki a kert végébe...az maga a csoda..a perpétu mobile

Jaxy..
meglátásod helyes...viszont senkinek sem tünt fel hogy a béta helyett egy ktmen ül a fasszópózós??

Gonzó..
ezt nézem ezt a videót.. de nem látom mit is van .. de tán hogy a nyomáson már akkor mint egy szelepes 2t működik?? vagy nem vágom le teljesen a szorit...
Ez már jobb, de még mindig nem elég lassú.
Ami még jó lenne, ha színezett lenne a gáz látszódnának az örvénylése, stb., rendes hengerfej kimunkálás, többféle hengerfej és 2T!!! :)
Nézd csak, hogy húzza a gázt a sárban

http://youtu.be/aVRi4w7vfhQ
Agyban dől el sok minden.Az hogy Zsir beszopta azzal a kis feljaroval azt a tapadasra fogta...en nem fognam a tapadasra..tuti uj gumival volt.
Nekem is volt hogy a Zsoci feljarot egymas utan 6 xor probaltam es nem juttam csak a kozepeig...aztan valami figurak az aljaba soroztek..mondtak pihenj meg..igyal sört. .adunk..mondom kosz de ha csak kimegyek..magam sem hittem,de mig pihentem fejbe technikat kelett valtani mert az elotti nem mukodott...egy olyan technikaval sikerult kimenni ami lasubb volt ,nem akkora lendulet de kezehetobb..es 2 x egymas utan kiment.
Kopott gumival es nedves volt az alja.
Tehat sokszor a nagy gáz kell de sokszor nem az a nyerő. ...Jarvisztol sem mindig hallani..csak ritkan,mikor mar latja az alagut veget vagy kell mert kell,de addig a tapadast keresi...nem hiaba becezik silent killernek
Azért arra kíváncsi vagyok miféle csavokhoz jár tv. Simán hazaküldi az annyaba az embert egy foljaroba. Menj haza anyadba .....Egyszer kifogsz valami labilis idegzetű csetniket aztán ott a helyszínen eltemetnek a picsaba. Székelyek sokkal beketurobbek meg ők értik a nyelvet.de ezek a szerbek .horvátok bosnyákok közt lehet akad majd egy akinek nem jön majd át mikor az annyaba küldik ráadásul.meg ki is van röhögve.bator gyerek vagy tv. Zarandba ugye nem josz tavasztól?
Aki nincs formában és nincs kondija, az gyorsan kikészül