Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Felveszed a "csontot", szerintem nem kéne, ne foglalkozz vele, csak magadat idegesíted feleslegesen, ha jól emlékszem egyszer már blokkoltad, minek kapcsoltad vissza?

Inkább mesélj a szöges gumi projektról, volt e azóta jéghajtás, sikerült e tesztelni a gumit?
Köszi a pontosítást!

Zsírt tiltsátok le s nem lesz zavaró/fájó amit ír, ezen a fórumon egyszerű eltüntetni, értelmeset úgy se mond itt, minek látni, amit ír?
Katt a nevére, majd a megjelenő ablakban a Felhasználó blokkolása gomb.

A kertbe való beköltözés már fizikai tett, nem csak duma. Ha orrba akarnak verni az is nyilván olyan amivel foglalkozok, de ha valaki dumál akármit, az nem igazán érdekel, remélem így pontosabb ez az oldal is, mire gondoltam.
Félre értettél. Azért írtam a viccet példának, mert a te szemléleted, hogy hagyjuk a trollokat/hülyéket/Ferkót és eltakarodik magától (Te vagy az anyu). De az fáj nekem, mint gyereknek, hogy a trollok/Feri baszogat. Idejön, köpködi a társaságot nagy általánosságban, pedig itt viharok nem miattam/miattunk vannak. Gondolom felétek is sok a cigány például. Ha beköltöznek a kertedbe, majd nem nézel oda és eltakarodnak? Vagy rájuk hagyod és eltűnnek?
Lehet, hogy nem jó a példám, csak próbálom szemléltetni. Többen szerintem azért nem tűrik szó nélkül ennek az idiótának a dolgait, mert beszólogat, csicskázik, anyázik. Aztán meg letagadja és jön az irigy vagy az értékteremtő szövegével.
Zsír, te pedig ne itt építs!
hály kolbik...

hibbant...
ügyvéd
perelni
én családom te tönkretenni..vagy én mert én olyan vagyok??
szerintem beteg vagy menny el orvoshoz.. segithet.. bár nem mindenkin tud.. de hátha
...
perelj be.. vannak jogi lehetőségeid .. védd meg magad..ne hagyd magad.. ne légy csirke..
tudod az vagyok akiről felraktál egy videót mikor have3red nem ment ki.. de mégis nem tudni hogy kerültem a képbe.. de én vagyok..szerinted a nyúlszájú fasszopó....beteg ember vagy...és még ártó fenyegető szándékkal is jössz felém??
kérlek tedd meg a jogi lépéseket hogy ne szenvedjen hirneved csorbát..és megmentheted a családomat is.. akit szájra ne vegyél többet...

nem szertem ha fenyegetnek.. ..beperellek..meg ilyesmi....szerintem kezeltesd magad.. vagy pereljbe valami eszement elképzelésed alapján...
rengeteg idióta perli a másikat...1el több vagy kevesebb.. a biróságon már édes mindegy...
de ha véletlen nem sikerül beperelni...mert mire is????. kérlek csusszany már le rólam ....te félidióta
Nem érzem hol a probléma, persze elfogadom, ha te problémának érzed a szemléletem.
A hasonlatodra utalva, tényleg nem érint meg ha trollkodnak, jelentéktelen/idegen/troll emberek véleményére miért kéne figyelnem, értéket, jelentőséget adni neki?
Ha lefordítom, engem nem baszogatnak, csak te látod úgy, hogy baszogatnak.

A másik "frulimucil miért" becsípődésem sem érzem problémának, de természetesen elfogadom, ha más annak látja,
ettől a ténytől nem érzem magam rosszul, kevesebbnek vagy többnek.
Erre a szemléletedre eszembe jutott egy vicc, ami tükrözi a problémát: -Anyu, basznak a kutyák! Ne nézz oda... De fáj!
Elemezzük vagy érzed benne a lényeget?
Annyit elárulok hogy van célja!
A cél egyenlőre titok
Áhh,köszönöm! Eszerint semmi trükk.Akkor nemtom mit láttam
ahogy én látom nincs benne semmi rafinéria, bemutatja benzinnel, alkohollal és gázzal az üzemet. az alkohol láthatatlanul ég.
Had elozzem meg dewet: miert?
Szerintem engedjük el Ferit.
Igaza van zarinak, ez mar a floimucil miert.
Micsoda beteg faszsagokon tudtok agyalni.
Elfogadom a véleményed, másokét is, csak a miérteket keresem.

Engem speciel egyáltalán nem érdekel, nem vált ki bennem semmit, se itt se élőben, ha valaki "trollkodik", meg tudom tenni, hogy nem foglalkozok vele.
Itt megvan az a nagy előnye, hogy letiltod, olyan, mintha itt se lenne míg nem foglalkozik vele olyan akit nem tiltottál le, élőben persze nehezebb, ha zavaró.

Élőben részemről azt tapasztaltam, ha nem foglalkozol emberekkel, egyszerűen eltűnnek maguktól, addig vannak ott míg foglalkozol velük,
szerintem ez itt is igaz a trollokra.
Keresd ki az évjárat alpján a manuált itt és nézd meg benne, valószínű benne lesz, hol tudod leengedni az olajat.
http://gasgas.com/en/manuals.html
Dew

En nem nezem a videoit es nem is hozom fel mint tema. De nezd meg a suttyojat most is miket ir! Gondolod eloben is elo merne adni? Nagy fenet. Tipikus internetes troll.

Ha epp megjegyzem hogy micsoda egy gyoker az azert van mert itt koztunk gyokerkedik es nem nyelem le szo nelkul. Eloben sem nyelnem le.
Üdv Urak!

Kérdésekkel bombáználak benneteket,a motor ec400:
Olajcserénél van valami trükk,vagy csak kiengedem a blokkból meg a vázból oszt cső?Mintha láttam volna valami fényképen,hogy a blokk alján leszednek valami kis deklifélét... De nem találom honnan veszem
Akitől vettem állította,hogy már a 450-es hengere van rajta.Ezt fel lehet ismerni ránézésre? (csak kíváncsiságképpen)

Köszi a válaszokat és jó motorozást mindegykinek!
Az égést tuti megváltoztatná bármi, de lehet nem is érdekli az égés, csak az égőtérbe való gázáram, akkor meg elég lehet a füst, amit említett drgonzo.
Az égést meg látni, mivel van fényhatása, tehát felesleges színezni.
valami glicerines cucc van a füstgépekben az látványos
a gázt szerintem nem is lehet színezni, csak szilárd anyaggal, ekkor már változik a tömege, oxigén tartalom stb stb
gondolom nem nagy mértékben, de ha a yamaha már 20 éve kis tartályokat pakolt a karbi elé hogy a beszívot levegő áramlása kiegyenlítődjön akkor ez a kis plusz amit a szinezék ad egy kicsit biztos megváltoztatja az égési folyamatot
Tévedés, nem ismerem a miérteket, sokszor a sajátomat se tudom

Csak a választ keresem a MIÉRT ekre, de nem felel senki, lehet ti sem tudjátok
ettől függetlenül működik a hatása, pl. ZSírTV a téma, ha a bedob valami csontot
Azt se értem minek olyannal beszélgetést kezdeményezni fórumon, aki láthatóan nem válaszol semmire értelmeset, csak bedobál dolgokat valamiért, mind1 miért.

Egy másik példa, ezt a srácot se értem.
https://www.sportmotor.hu/vide...
Felteszi a kérdés, de minek? Mi értelme, ha kiderül, hogy kamu vagy valódi? Nem mind1? Akit megmozgat a kérdés, azt miért mozgatja meg?
Tegyük fel azt feleli, mert érdekli, ennyit tudna mondani, ha megkérdezed miért érdekli, s tovább? Miért "érdekli", mit vár tőle, ha kiderül, mi lesz?
Aztán a végén kiderül, hogy semmi értelme az egésznek, de közben meg foglalkozott vele, s ráadásul mások is foglalkoztak vele egy csomót,
beleraktak egy rakat energiát meg időt a nagy semmibe, jelen esetben ha kiderül/megoldódik annak aztán nem lesz semmi haszna, vagyis én nem látom így pontosabb.

Utána megy a sajnálkozás, hogy nincs idő meg nem jutunk sehova, vajon miért?
Ez is csak elgondolkodtató volt
szélsőségek mindig vannak.
Egyszerűen cigarettafüsttel tudod megnézni az áramlást.
Milyen tulajdonságokra gondolsz? Ettől függhet a mivel, meg persze sok minden mástól is, attól függ mit akarok vizsgálni.
Ha csak azt a felömlőből hogy jönnek fel a gázok, de nem akarom elégetni
Vagy el is akarom égetni,stb.

Egyébként nem tudom a választ, de nem is számít, oldja meg az aki meg akarja csinálni.
hát ez nem volt szép Shiftúr

látom itt van hibbant is...
he Hibbnt.. jó helyen motoroztál megint...de megint mutattad hibbantságodat, nem véletlen vagy roggyant ...az a cikicakis feljáró az faja helyen volt....
sajna nem jutunk el sok helyre motorozni...de attól még megnézzük a jó helyeket...
irigység itt szerintem csak benned van.. irigyled hogy nekünk vannak olyan barátaink is akik 3 hónapnál régebbi ismeretséggel rendelkeznek
nyajjjá Déwnek faxán.. de ha hozzá lyárnál népes kis csapatoddal harsányan reklámozva hol is merre motoroztok.. gyanússan ő sem lenne elnézőbb mint Szali akkor meg már ő is mehetne a dilibogyóidért mi??

az a helyzet, motorozás hijján kicsit unatkozik a banda...de nem soká ez megváltozik.. csak legyen +22 fok napsütivel (se több se kevesebb
te most akkor ide miért is irogatsz hát mert te magad vagy akik kiordítod magad elmebetegségét ...
csak nem kizártad magad is a fészbukkcsoportodból mert rájöttél hogy pont a tisztelet amiről 1feszt pofázol pont azt a tiszteletet nem adod meg a többieknek ezért sincs 4 hónaposnál hosszabb ismerősi réteged

tévé nyugodj meg .. attól megnyugszol..te vagy itt a király..
de miért????.. Déw meg mondja ..mert fluimucil