Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok! Erről ,ezekről az endúrókról (ec125) mik a vélemények? http://www.kepesmotor.hu/gasga...
Vik. Én már évekkel ezelőtt is mondtam.neked felejtsd el a pamut cuccaidat . Öt perc utan csavarni lehet belőle a vizet. Ugyanígy vagyok a cigany tublissal. Már vehettel volna egy igazi tublist a ráfordításokbol.
hály kolbik..

na ez a izé aláöltöző meg gyorsszáradásu póló...
ez atom... motorn jó volt.. megáltam jó volt.. motoroztam atom leizzadtam semmi hidegérzet.. megállok nem folyik rólam a viz fél perc múlva...
nem értem az egészet.. de működik.. volt egy 3 cm csik a póló és a gatya között.... az full vizes volt a póló alatt mg full száraz...akár ki találta is ki..
eleinte mig beszoktam tán kicsit a karjaimnál hűvösebbnek éreztem..persze gyors tempó van ezen a pályán..de aztán megizzadtam vagy a faxom tudja.. ez az érzés elmult.. 2 perc alatt és mintha csak könyvet olvastam volna a kanapén...olyan konfortérzetem volt végig..az első perctől a mutorozás utáni levetkőzésig!!! sőt agyaltam nem veszem át a felsőt.. a pamutpóló melegitő felsőt...
de persze átvette...
a kocsiba.. 3 perc múlva azt vettem észre.. izzadok... mondom ezt el sem hiszem..
persze hogy izzadtamm eddig is izzadtam.. csak ez a szar ez ...szárazon tartott. és nem vettem észre...ig a pamut a felhevült testen.. szépen elkezdett.. beizzani...5 perc mulva mikor beértem a városba akkr éreztem hogy kezd normalizálodni a testőm.. persze le kelett húzni az ablakot...
de motorzáskor.. pihenéskor a full menet után a levetkőzésig.. egyszer sem kellet öltöznivetközni ivagy melegem sem volt.. se nem fáztam...
konkrétan nem értem...(csak tudom a magyarázatot).. de jó
eddig minden megálláskor fénysebességgel vetkőztem le 1..de inkább két réteget.. és még pólóba is gőzöltem az izzadtságtól...ha ez nem következett be azonnal a vetkőzés.. olyan szinten izzadtam le hogy ... ...persze motorzás előtt ugyan ez visszafelé...
ezzel meg...semmi... hogy a rákba?????????

de a mi nem változott most sem.. nem lettem egy picivel sem ügyesebb.. testi fizikai és szellemi adottságaim motorozáshoz ugyan úgy zérő áthúzva
mindegy is...szoval hiába eszel tibi csokit...
de azért az öltözéssle többet ugy érzem nem kell bajlodnom

jó mondjuk 13 fok volt napsütivel..

a másik.. a tublim a régi az már másfél éves volt.. találtam rajta 1 cm repedést a külső gumioldaltalon.. a szövet nem sérült csak a külső gumifal...de mondomm megérdemel az a sok külső egy 2000ft biztonsági ráforditást...
de most nem voltve rubber.. aztán helyben találtam kendát.. igazándiből minden mérete ugyan az volt.. kivéve hogy ez nem max 2,8 bár mint a vírabbnál...hanem 2,8- 4,6 bárig!!
és kenda.. fogásra érzésre is erősebb...
de nem is ez a lényeg.. hanem a drótperem ami a másiknál nagyon nagy odafigyeléssel ugrott csak a heéyler.. könnyen elétébték akikkicsit is nem figyeltek..
ez a kenda ez meg.. tán(papiron nem ez is, mert ez is 47-456os)nagyobb a mérete valójában.. ez pont akkora méretű ahogy kell...nem kell halálra feszigetni...meg igazgatni mire épp fel tudja az ember csúsztatni..élettartambe sem gondolnám szarabbara mint a kinai gumit.. kenda jobb minőség.. lehet ezt az 1-2év után sem kel cserélni ...
Leginkább Zozee, a Facebookon eléred.-szerintem.
Ott kedden voltam
én meg azt hittem moziba vagy megint

González úr...
testhez áll , pont úgy ahogy kell.. konkrétan rám szabták

valaki valami értékeket ud a sx-f 450 2013 as map swich ról hogy mekkorák az ellenállás értékei??
Vik. Kint voltam.kulso munkán. Nem vittem telefont. Holnap felhivak
En vegig neztem ezt az allatot es eskuszom,sogszor jobban bele eltem magam mint o a motoron mit csinalt....rendesen elfaradtam bazki,olyan tempot megy ,hogy az hihetetlen,,es az a kibaszott motor kezelesi technika..amikor mondtam,hogy kesz hulla,nem tud szuszogni sem mar,akkor kezdett bele igazan.Erdekes mod kurvara felti a motort..egyszer valahol meg akasztja egy kicsit es mar is mondja fucking :))Meg erdekesen old meg helyezeteket..lehet tanulni igy sazrazba is tole na.
Mindenkinek ajanlom nezze meg..akarmilyen akciofilmnel jobban lekotott engem,es minden percet elveztem.
fotót kérünk

lássuk, hogy rendesen feszül-e!
Te sem panaszkodhatsz, feléd is van rengeteg jó terep!

Az az Ales Trem nagyon komoly terep, már szinte túl vad, szerintem többet tolta rajta a motort, mint egész előző szezonban.
25:00 től is mit alkotnak...

S csak bele-bele nézegettem eddig.
hály kolbik...

na megvolt a bevásárlás..
de nem lidli aldi.. ez dekatlon...
de bakker.. árakba olcsóbba volt mint a alisegszpressz...és minőségbe meg .. ez az ami vettem..
aláöltözőből csak egyet vetem.. de majd leközelebb ezt bepótolom...
dry os pólóból.. 2-2 lett az már jobb..de mondom az hosszúujjú aláültözőt kicsit ...alulbecsültem...
amúgy haver is mondta.. ő +25 foktól +5 fokig ugyanúgy öltözik vel.. csak egy aláöltöző melvért meg mez..és nem izzad be.. é meg 25től +5 fokig.. kb 3 verzióban öltözöm.. + a hegyben.. vetközök öltözök.. megálláskor.. egyfeszt...
de ez megszűnt...
most már csak ezt a szintetikus mocskot fogom felvenni alúra..arra a melvért és arra a mez...oszt ennyi...
ami jó volt...
az egyik tipusból. a 2XL
a másikből az nagy volt.. abból csak ,XL kellett...
de a harmadikből az xl is nagy volt.. abból az L lett a jó..na ezt ali-segszpresszell full benyaltam volna.. illetve a miősége itt ez szerintem a legajja árhoz képest. nagyon jónak tartom domios.. ez saját márkájuk.. de eddig nekem domiso dolgaim mind mind hihetetlen jók voltak..
pl 990 ft hátizsák...az 5 kiló szerrszám + vasaim.. meg a 2 kiló viz.. és 2-3 évet simánkibirt foltozások nélkül.. csak a cipzár kezdett behalni azértt vettem másikat.. persze ugyan ilyet!!
a széldzseki is..2500ft .. szélálló vizálló és ha beleakadt valami.. meg sem kottyant neki...hihetetlen erős ellenálló ja és saját zsebébe visszacsomagol6ó.. ugyhogy kicsi is..
ughogy ezt a száraz póló meg aláöltözöset is domiost vettem.. 1500 és 1000 ft volt.. ( jó mondjuk az 1000ft az leárazott volt 3900ról)
de a aláöltöző az is valami hihetetln fain..
kompressziósba nem láttam olyat ami érdekelne.. de nekem ezk voltak a fontossak.. és lett is.. az meg hogy számlára.. az még külöössen jó mert elszámol6om magamnak alinál ez sem lett volna..

ugyhogy köszi mindenkinek a tanácsokat.. istenkirályak vagytok..

utóirat..
a hervizbe kezdtük mert asszony mellette boltba volt.. mondom benézek oda.. csak sportáruház...
na ott kb mikor kilyöttem.. mondom.. jó lesz az az ali-seggszpresszes is.. mert ezek 9990 volt a sima egyszerű száraz póló .. és 17000 volt aa kompresziós...
há mondom...9990 ért .. sokallom ha alis 2500ft
jó mondjuk 9990 adidaszos volt..
de igy utólag látom a domios egy miliméterel sem szarabb mint az adidaszosuk..(persze persze az adidasz az aldidassz ) it is volt márkásabb fajta... de totál jók a domioszos holmiaik.. ugyhogy...

alig várom hogy legyen teszt és ha igy halad...
Eskuszom ettol a faszi Jarvisztol semmit sem irigyelek jobban mint azt,hogy anyi-meganyi kurva szep heleyet osszemotorozott e vilagon.!!!
12:24 tol azt azert nagyon megcsinalta a bacsi
Jo ez a bolond Jaro..de jol esik latni,hogy nem csak en tolom mocsok helyeken a motort hanem ok is.Deee jaro ugy fut fela motorra a hegyre,hogy en magamba sem ugy..olyan kondija van a bacsinak,hogy azt joskan az elsportolok is irigyelhetik.
Nekem is van ilyen LIDL-lis cuccom es el meselek gyorsba...a tavaj 1-2 fokba elmentunk futni..csak az ala oltozek es egy vekony felso..elore melegem volt,majd bele fagytam mikor a felsot ledobtam,majd megint meg fagytam es ezt igy jatszottam 20km keresztul vagy 5 szor es mar kacagtak a haverok,hogy Jaxi mint egy rosz kurva hol vetkozik hol oltozik...aztan mikor az utolso km ertunk es kivilagosodott(hajnali futas vol) akkor nezem,hogy a konyokomnel valami nem okes..hat nezem es a termos cuccot forditva vettem fel...ezeknek az a szerepuk,hogy a vizet az izzadsagot kifele vigyek,es erositett,vagy feszitett az anyag a nagyobb igenybevett zonanak ahol jobban izzadsz.Na en forditva vettem es az izzadas nem kifele tavozott hanem a sajat boromre vissza,es ezert volt,hogy hol meleg hol hideg hatasa volt.Amugy a cucc egy atlag 25 fokos atlag homersekletet ereztet melegbe is es hidegbe is,es ha ledobom akkor belol szaraz ha a kezed elhuzod es kivul pedig mintha a harmatos fube nyulnal...szoval van funkciojuk.
Esti mesének

Jaxy, ezen nincs remegés mentesítve.

Az elején jó helyről indul a videó, odabaszós a feljáró rendesen
http://youtu.be/Qf46KgYPRts
Jogállamban élünk, ők ezen jogszabályok szerint/ezekre figyelve/ezeket idomítva kedvükre alakítva/ezek alapján "lopnak, csalnak" össze mindent.
Azaz nem lehet őket elszámoltatni, szerintem nincs mire, mivel nem hibáznak semmit a jog szerint.

A jogszabályokban van a kutya elásva.

A szervezett engedéllyel rendelkező versenyeket, területeket leszámítva az endurózás most is jogszabály ellenes, szóval mi a kérdés a mögött, hogy "vajon meddig megy"?
Szerintem addig mint most, míg nem verjük ki a biztosítékot egyes területeken, bizonyos tevékenységekkel, aztán ez mindenhol más és más, helyi adottságoktól függ, amit esetleg a helyi motorosok ismernek, de vannak alap dolgok amikre mindenki odafigyelhet, amikkel később, vagy nem éri el az ingerküszöböt a tevékenység.
Azaz szerintem mindegy, hogy milyen szál van a háttérben, a kérdés az, mi/ki és mikor veri ki a biztosítékot.
Amíg ez nincs meg, szerintem lehet(természetesen jog szerint nem szabad) endurózni, ha megtörténik az ingerküszöb meghaladása elvágták magukat a motorosok az adott helyen.
Sikerült venned valami jót? Ma mehetsz kipróbálni, itt a plusz :)

Nekem LIDL-es van, kb. egy éve, azt használom, a sima pólótól jobb, de a fene tudja, hogy egyébként jó-e.
hály kolbik..
Zoli ....acélos 3 réteg fókazsirral védett tesztemről beszélsz azért van rajta az a b8 cm bacon szalonaréteg hogy nehogy a nők a strandon elhagyják fiatal férjeiketcsodálatos látványú izmaimtól.. tehát én ezzel védem a családok egyben maradását..(szépséges arcomnál is ez a helyzet..
de értem ezt a kompressziós rucit...

Zöld béka
na itt a különbség a 17ezer meg a 17 euró közt....na ezért akarják a fijúk az alis témát...

ma dekatlon és aldinézőbe megnézem ezeket a kvikdrájjj pólókat.. áztán majd lesz valami..
de egyenlőre hegyi motorzás az nem .. mert lyöwő 7 közepétőlmegint itt lesznek a fagyok de mÍÍÍÍért....nem kell már fluimucil
hello
egy próbát ez is megér, sőt ott vannak az lidl, aldi -hoz közel.
http://www.rmcmotor.hu/termeke...
Mikor ilyen szálak vannak-lesznek a vadászat mögött, vajon meddig megy az endurózás!!!! http://hirtv.hu/videok/169383
http://m.ebay.de/itm/Craft-War...
Ezeket probaltam, szerintem jók. Hosszú távon nem tudom milyen, majd kiderül.
S akkor en mit mondjak,hogy nem motoroztam oktober eleje ota?
A kompreszios cucc neked jot fog tenni mert ossze tartja es nem hullamzik...az a farkad folott es a nyakad alatt az az ize..borond
hály kolbik..

azt tudni kell..
én még ennyire nem vártam a tél végét...vagy 2 hónapja nem voltam a hegyekbe motorozni....és ilyen még az utóbbi évekbenn nem is volt...
de rendesen szar...
haver is megtört.. a 12 fok láttán.. már kitalálta hogy nemsoká mehetünk ki motorozni.. há mondom .. majd ha 2 7 ig úgy maradna éjszaka is legalább nulla.. tán akkor...
visszaszereltem kínomba a szögesgumit elől.. hátra is beraktam a csavarmentes 19 krocckereket

olyan okádék itt minden.. full vizes és full jég...
de közbe meg mutatja hogy 3-4 nap múlva jönnek vissza a mínuszok...
ugyhogy semmi bajom a téllel de már qrwára jöhetne egy kis + fok

ruhákat is csak holnap tudom megnézni.. de --katlonon olyan quick dry osat nem ir.. de ir olyat hogy túrás póló megilyesmi.. látszik az a testhez állós...kb annyiért mint alinál is..szóval.. mielőtt alitól rendelnénk.. haveri aldi decatlon tura lesz

ez a kompressziós cucc.. ez tényleg jobban megy töle a motorozás??
nem az mert igy is nagyon jól megy.. de ha tényleg jobban megy.. akkor nevezek én is pár racéra az idén...( kár hogy arcra nincs ilyen.. mert az már igy is akkora.. hogy lassan rendezhetnék rajta egy extrémenduró race..sorozatot