Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

oké
Inkább bejelöllek facebookon, úgy egyszerűbb. Ok?
A technikai mindig kell szoritson..kinyulik rajtad ezuttal a verkeringes is jobb az izmokban ,mert a venak a terhelestol nem duzzadnak meg hannem a vert is jobban tudja forgatni a sziv..maskepp nagyot terhel a venakba..masreszt a feszult ruha jobban szellorik es pont akkor fejti ki hatását jol.
meg bizony
Szia! Trial motorod megvan még? Kérdezni szeretnék róla...
Az aldiban,nincs mindig......Talàn most a sí szezon miatt pont.....De a decathlonb,ha mindig van..Nem is dràgàbb.Egy szàmmal nagyobbat vegyél,hogy szorítson,..
hály kolbik..
köszönöm mindenkinek az értékes (számomra minden képp) választát.. csinálok egy táblázatot..
kielemzem.. betöltöm egy gépbe... az is kielemzi.. a kielemzéseket összehasonlítom.. aztán már az sem tudom mi is az amről szó volt..

egy biztos.. elmék aldiba és megnézem ott mi a szityu

a vett 140 ályrós ktmes gatya za atuti nem alis.. mert 10 motorozás körül jár6ok márvel.. de ez .. oylan mindég mint az úly...és ennek felettébb örülök.. a mert 140 euró = 15.000ft hála Goldentútnak
rúgásra mint a jó anyós
A metzeler extrémre és beltéri superenduróra kiadta a six daysnek, a soft változatát. A leírásuk szerint a gumi lágy marad minden körülmények között. 140/80-18 M/C 70M M+S Soft

Hallott róla valaki valamit?
Most hogy a kolleganak nem indult az injektoros gepe en is inditottam egyet probakepp. Miota megvan a ktm szerintem a husqi nem ment, de decemberbe mar tuti nem volt indotva. Siman indult. Az akksi gyengelkedett kicsit, le volt dermedve vagy mi, de harmadik fordulatra mar ketyegett.
Beröffentettem ma a gépet....Pöcre indul a hidegbe....pedig még szivatót sem raktak rà....
Erdemes kicsit tobbet aldozni egy jobb ala oltozekert,mert meg halalja..sosincs vizes pamut erzeted,kurva gyorsana szaradnak es sokkal jobban szelloznek.Motorozasba is sokat segit
Aminek= ami nekem
A 2-3 ezer forintos kategória az aldis.

Aminek bevált az 15-20 ezer között volt a gatya + felső.

Szerintem bármelyik jó lehet, a lényeg, hogy olyasmi legyen amit szalajtós is ír: vékony. Ne szorítson kicsit se, de testhez álló legyen. Van amelyik ilyen biciklibelső erősségű anyagból van, na az szorít, olyat egy percig nem jó viselni. A pamut hatásúak sem jók, vastagok és nem vezetik el jól a vizet.
Az ali expresszes gatya, mondjuk úgy elmegy. Nekem is van + még két főnek nálunk. Az anyaga egész jó, na nem az a soha el nem kopik, de simán hoz egy erős közepest. A varrással van a gond, olyan cérnát használnak ami 2-3 motorozás alatt elenged. Mindenkinek varrnia kellett eddig. Akin feszült annak az egészet újra meg kellett varratnia.

Én ha ez szétmegy nem veszek többet onnan.
Motocross ruházatba is Bejött a vékony ruházat. A nadrágban van nagy különbség.

Erős és minden irányban elasztikus, bár disznóólazni a hegyre sajnálom, de crosspályára kellemes.
Nézegettem az időjárást. Úgy volt hétvégére hazamegyek. 14 fokokat ír.erre ma kell hazamennem de csak szerdáig.rohadjon meg.
Gore-texet akartam irni
Volt szerencsém múlt héten egy fasza terepen sizni. Közel svajchoz. Magyart egy darabot nem.lattam. inkább amerikai. Angol francia oroszok.nezegettem azért mikbe vannak mostanság. Azt látod hogy papír vékonyan vannak öltözve! Pille könnyű de erős kabát. Egy kis vekony teknikai alatta. KonnyEd viselet nem zavar a mozgásban jó közérzetet ad. Na ezek a 6-800-1000 eurós kabatok. Van már jobb a őre texnel. Aztkezdik kiváltani. Fejlődik a teknika. Könnyű ruházatban jó a mozgás jobban élvezem amit csinálsz. Ha sok a réteg fulladsz kinlodsz és vizes vagy illetve fazol. Kidobott pénz amit csinálsz. Arról ismeredfol úgy néz ki mint a miselin baba és keserves arcot vág . Inkább a huttebe ül. Aki egész nap könnyedén síel komfortosan az vígan siklik egy vékony ruhában. Ezek a különbségek. Élvezd vagy szenvedés.
Viktor. Az aldiba van nem.mindig. a nagy ladakba szetdurva. Crain a neve. Vékony de kurvajo! Szürke vagy kék. Ez a legalsó rétegnek jó! Nagyon vékony. Ne vegyél rá pamutot! A második réteg a decatlonbol van. Nem drága de jó kicsit vastagabb. 4-6000 ft. Az alsós az 2-3000. Felső gatya egyaránt per db. A felső réteg egy softshell szerű engelbert strauss.ez kb 25 euró. Őrök élet! Ezeket használom motorozni. 7 fokig tökéletes! Sütéshez jobbakat használok de oda kell is. Dynafit. Läfuma.alpin pro.millet. mammut. De ezek drágák alaoltozetben is. Motorozni felejtős. Vannak 2-300 euroert komoly felsok. Egyetlen elég és mínusz fokig jó vagy. Furcsa neoprén szerű a külseje de mégse az. A belseje 5-8 mm vastag fura szőros anyag.iszonyat kényelmes könnyű és testhezálló. Inkább a 3-500 eurót súrolja darabja. Egy ijen és kint korcsojazol a fagyban. Ha raveszel egy hasonló kaliberű kabátot megmaszod benne a mont blacot. És még van följebb de azt már el kell kerülni a boltban is ! :))))
A decatlonban is érdemes körbenézni, álltalában ár érték arányban jó dolgaik vannak.

Az aldiban rég jártam, szerintem hol van, hol nincs.

A legjobb ha veszel egy terepmotoros álltal jónak mondott, kipróbállt bevállt márkát, pl amit Szali, bajan ajánl, vagy még hátha befut egy két ajánlás a napokban.

Ami jó az Sosem olcsó. Ez álltalában igaz. Ami rajtad van 6-8 órát, és segít, konfortot ad, és kibír +100 motorozást, arra érdemes rászánni a plusz pénzt.
köszönöm a válaszokat.. dekatolnba isérdemesmegnézni??
mi az hogy aldis..
bemegyek az aldiba és mindég van a polcon??
illetve mi az árai.. mert olcsóbb meg drágább.. az nekem kicsit tág...

ali expressztől kicsit én si tartok.. kolegák vettek de nincs még tapasztalat.. mert ugye ..nyú.. párnap vagy hét...
a ktm es nadrágot pl mondták hogy aliekpressszől rnedelték.. azoknál nem volt panasz...
a kipufog amit vettem.. az is karaj.. volt kár hogy ... 3 forinhtiot nem ért.. pedig csak minimálissan kellett volan gyapotot tenni bele.. és jó.. de ez is mint sok sok kínai.. kifejezetten szar .. mert használ6atlan.. na ezért nem si akarok 6-8 dollárétt meglepisset..mert vennék egy 2-3 darabot i .. ha tudom hogy jó...
Ha hazaértem megnézem, hátha látszik még a cetlién valami. Sajnos nem emlékszem honnan rendeltem. (Az is lehet a nejemtől kaptam, már nem tudom melyiket ki vette)
Milyen márka a drága szett?