Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyszer jó régen...egy Honda Dominàtor nem indult a téli àllàs utàn. Gyertya csere oldotta meg... De ezt 3 szor jàtszotta el azon a télen....Nem bírta a minuszokat....Nekem meg nem volt eszem...hogy hazavigyem az új gyertyàt... és majd tavasszal....
Üdv Urak!

Nem kérdezek,mondom: BEINDULT
Egy új gyertya sok mindenre gyógyír :)
köszi ! ugyan az.
Ha beütöd a keresőbe az olaj nevét meg, hogy specification, akkor megtudod a fő jellemzőit, ezzel össze tudod hasonlítani pl a Power 1 racinggal.
Köszönöm! Vettem is már légszűrő olajat,de ezen a serw.man-on megtorpantam
Hej
Használ itt valaki AZ maistro... 2t full synt olajat !
Én most erre váltottam mert a power 1 racing bizonytalanná vált !
már nálunk is szakad az eső...
egyetértek az előttem szólókkal, annyit hozzátennék, hogy eladásnál totál bukta...
Mi csapattunk helyben.
Teljesen jót mentünk,,,,,igaz a lőtéren.....Kàr lett volna kihagyni...
Jaxy, nálunk szintén, a fölső 5 cm fos, alatta meg fagyott. Nem tud elszivárogni, takony az egész. Állítólag újabb fagyok jönnek... :(
Nem letezik

A szivacs anyagu szuroket olajozni kell.
Üdv Urak!

Újabb 100 forintos kérdés. Lehetséges az,hogy ennek a motornak szárazon kell hagyni a légszűrőjét??? Serwice manualban le van írva a tisztítás,meg hogy zsírozzam be a keretet amire ráfeszül,de légszűrő olaj használatot sehol nem ír. Mondjuk hiányos az angol tudásom,de semmi ilyet nem láttam. Létezhet? Ja,még mindíg GG ec400
Kössziii
Ez a legjobb 3. Kérdezd Zarit
Mi voltunk kinn. Pont olyan volt az erdo ahogy irod. Igy inkabb elmentunk a kopar sziklakra ahol a nap felszaritotta a talajt.

Cigo tublisok elveztek a napot meg a szoges gumis is.
Kurnam szájba ezt az időjárást. ..10 fok..esik...motoroznek de full jég minden...50 cm lefagyva föld. ..esni lehet csak.
Holnap futok mert hanem zizi a bácsi
Tisztább, szárazabb érzés.
Amúgy alkatrész ellátás szempontjából mennyire körülményesek , és hol gyártják ezeket?
Hmm köszönöm eddigi hozzászólásokat, akkor egyre jobban kezdjek eltavolodni ettől a tipustol?!mondjuk adatokba súlyát kicsit sokalltam enis, kinézete meg hiaba jó ha tudása gyengus...
Egy havernak volt ilyen.Ügyes motoros volt...egészen addig....míg rà nem ült.Mondom miért nem jó.....semmire.Alul gyenge.....mert 125. De ez felül is gyengének érzed...mert rohadt nehéz...Futómű egyenlő ...hinta palinta..Kicsi pénzböl vegyél valami màs 125 öst. Én vettem a fiamnak enyi pénzből màr sx 125 meg rm et is.Azokkal igazi élmény a motorozàs...
Kihagytad a shercot....
A világon 3 jó motor van ezt jól jegyezd meg. Sx 525, berg fe 570, sx 450, az sx-ek ktm-ek. Szóval ehhez tartsd magad!
szia,köszi nekem is most egy 95ös rmem van tökkéletes. énis nagyrészt erdőzök csak az áttételek miatt gondoltam jobb lenne enduro..meg ugye valami fiatalabb gépre gondoltam...aztan most szemem elé került ez a gazgaz de nézegetek husquarna wre ket is ...de lehetőleg maradnék a 2tnél
Ha még van valakinek ötlete vagy tanácsa az előbbiekhez esetleg tapasztalat megköszönném ha megosztaná.!
Amíg nem kell komolyabban belenyúlni addig használhatók, bár gyengébbek és nehezebbek mint a hasonló krosszmotorok alapból lágyabb-puhább a rugózásuk 70kg felett nem ajánlott és krosszpályára sem. Én régi acél vázas cr 125-t használok erdőben esetenként krossz pályán is . Minden kapható hozzá ha kevés a pénz van bontott is. Könnyebb -5kg megbízható időálló Japán technika .