Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A negatív reklám a legjobb szerinted? Erről elbeszélgetnék egy szakemberrel a helyedben. Nem, nem reklám, hanem elmével foglalkozóval!
Te 1-ért se kellet senkinek!! Ja és te hangoztattad hogy 2-3napnál nincs tovább fent a BETA még fel sem hívták TEEEEEEEEEE
Feri kérlek NEEEEEEEEEE
Lehet kiveszi a saját motorjából.... Arról nem szólt a fáma hogy új is lesz az alkatrész...
vmi hasonló fogadások itt már voltak. Ha jók az infók az nem sült el túl pozitívan
Amíg vannak verebek,persze hogy ennyibe kúsznak.
Ebben igaza van tvnek. Nem tudom mikori volt az a beta. Ha par eves az nem tud 1.8 at ha fejreallsz sem . Sokat derülök embereken. 2005 ös ktm eket bearaznak 1 milio folé. 2006 os sx eket 900 ért. 2013. Ban a 2004 es sx emet tudtam eladni 1500 euroért ugy hogy egy akkora doboz alkatreszt adtam hozza amibol egy masik motort ossze lehetett rakni. Kereket hutoket hengert ulest.tankot stbstbstb.. most meg valahogy a regi 2004-6 os motorok milio kozelelébe kusznak?
Na a haver elcserélte a BETA KTMRE!!! kb. 1hónap árulás után a rosseb se hívta fel magyarul senkinek nem kell a BETA!!! Ennyi volt a BETA korszak sajnos ez Ferencnek is köszönhető mind a jó alkatrész ellátása miatt illetve a reklám kampányának!!!!
aztaku nem semmi ááá sírók
Nem tudom miért kell basztatni feleslegesen a másikat. Én részemről le a kalappal hogy legalább feljárózni kijár Feri, 8 hónapos terhesen. Nekem ami furcsa, hogy évek óta 8 hónapos terhes és valahogy nem jön ki a matek. Inkább ebbe segíthatnél.
Pelda. Romaniacs. Kepzeljuk el hogy elindul egy nap. Az elso feljaroban mindenki bevarja a tobbit aki.feljutott mar. Majd fol.le motoroznak . S azt probaljak eldonteni ki.ment fel kissebb vagy nagyobb gazzal. Ki 300 es ki 500 assal es hogy berregett kozben a motor. Ezt fejenkent 3 sör tarsasagaban hangoskodva megvitatjak. Es igy mennek a napok mig nem az utolso nap megszuletik a feljàrok.kiralya .nem mondom erdekes uj szinben tunne fel az endurozas. hàlistennek van egy mufaj ami.kimondottan errol szol. Hill climb a neve. Specko gepekkel. Esetleg nem.gondolkoztal el hogy a sracaiddal epitetek egy palyat valami.maganteruleten? Ott kedvetekre gyakorolhatnàtok. Nem volna fontos kirandulo helyeken turista utakon frekventalt helyeken "feljarozni". Csak egy ötlet. Nem.kell.mindjart csunyakat irni :)
Feri. Egyszer a folyamatos haladasrol is keszithetnel egy videot. Le vagy ragadva a feljarozasnal. Az enduro lenyege nem az egyhelyben baszakodas. A yutub folyton beadja a videoidat. Egytol egyig ott kinlodtok egy feljaro toveben 20 an. Feljarok vannak ez termeszetes. Gyorsan felmesz rajtuk es go tovabb. Ti.meg egesz nap kepesek vagytok egyet maszirozni. Erthetetlen.
"Az öntömjénezés szokott büntetése közmegvetés. Aki magának tetszik, mindenki másnál visszatetszik."
Jo kép. Lesi a kannkat a buxa
Strava
Az aksijat a telefonodnak nagyon szippatntja majd..
Sziasztok! Tudnátok ajánlani olyan alkalmazást androidra, amivel nyomon tudnám követni az erdei motorozásaimat. Köszi!
Annyira jó a Beta teló, hogy már az első teló is ki van cserélve, Gas gas-ba való Kayabára. Ezen besírtam. Megint Münchausen buktatja le magát.
Ezek..potykák bazki..na de a faszi jol mondta..mptorozni ment leszarja hol all...