Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hop hooooo. Ezen besírok :). Ezt értik amikor mondod nekik? Hop hoó óo!
Friss..meg meleg es havas :))
http://youtu.be/rk-9mO3iclg
Akkora halászlét főztek Feriék, hogy motorcsónakkal kellett megkeverni.
Aminek értelme lenne az kb annyi hogy egy viszonylag újabb-modernebb vázba beépíteni valami hoki blokkot
Pl egy dr350 est és avval elbohóckodik az ember a csatornaparton kicsi pénzből mert nem üzemórás, ellenben egy egész jó futóművel
Ennek látom értelmét
Vagyis,látnám ha kivitelezhető lenne mert ugye a,dr350 blokk ritka is és dráfa is és,nem sok esély van hogy kis szopóval beépíthető lenne a vázba
Pl láttam már dt vázba mz blokkot... az is jó sóherkodni
Tv. Nehogy azt hidd màr csak te csinàltàl bàrmit. Màs is volt fiatal... Mi is probaltunk minden szemétből motort épiteni 15-20 évesen. En a ktm vazamba is probalgattam nagyobb motort tenni. Sok ponton stimmelt is. Aztan leszartam. Kokànyolàs. Legjobb meghagyni úgy ezeket ahogy kijott a gyàrból és arra a célra hasznàlni. Csak az időt baszod vele és bosszúsàgot ad cserébe.... Làtod te sem fejezted be...ràhagytad .elengedted... Persze a specko motprépítésazmàs tészta. Csoda gépeket raknak össze. Magas szint. De hard endúróra ritka vagy nincs is hogy valaki ilyen öszvéreket épîtsen maradékból. Nezz meg egy versenyt. Pl most ott vagy Ghelariban. 450 motorból hànyan mennek hazilag épített hardendúróval. Igy megkapod az eredményt érdemes e belevàgni. Tehàt Tv. Ne alltalanosits ..mindig csak a te csinalod mondókàval... Màs is probalta hiddel esetleg nem beszél róla. Én ugy gondolom ha megprobaljuk időben lebeszélni sokkat tobbet segitunk neki mintha buzditjuk baszza ra penzet es idelyet feleslegesen... Pacsi.
Arról mesélj, amikor a Holdon jártál papucsban és kivillant a pocakod! Vagy amikor a vulkánba ereszkedtél le friss láváért...
Ritkán nézek be ide, de ezért a mondatért már megérte...szét röhögtem magam... szegény vik, elüldöztétek a mestert... :)
Mennyi esély van szerezni egy olcsó blokkot? Amikor kb az az egész gyenge pontja....
Vázat lassan vas árban lehet venni
az a kérés hogy tudsz-e olcsón szerezni 250-300as ec blokkot , szerintem a felfogatással nem lenne gond
Alábecsülöd. Volt ott roller építés, kötélhúzó gép, stb...
Igazából szérián belül gondolkoztam. Gondoltam egy bizonyos évjáraton belül nem változtatnak a felépítésen.
Ott csak szériàk.mennek. sxf ből exc és forditva.
Én azért azt mondom, hogy Szatymazra is érdemes lene telefonálni az ügyben.
Zsirferi epitett par eve valami szörnyet. 85 os ktm be akart valmi gasgas blokkot. Neki vannak tapasztaltai. Gnóm építésben. Akkor azt mondta top gép lesz hard endurora. Lehet eldefektelt a project valamin.
Kevesen vannak akik nekivagnak egy ilyen kalandnak ..igazabol nem tudom van-e ertelme ilyesmivel foglalkozni,inkabb cserelni kell az egesz motort egy nagyobbra.Biztos,hogy a felfogatasi csavarok nem eggyeznek,az mar eleg macera..
Szevasztok srácok. Nekem egy kérdésem lenne. Van nekem egy 2T 125ec 2002-s gas gas és szeretném lecserélni nagyobbra. Arra gondoltam szerzek bele egy nagyobb blokkot, nem tudom lehetséges-e nagyobb blokkot belerakni. Na itt jön a kérdés, van-e olyan motor aminek a blokkja belemegy ebbe a vázba minimális módosítással? 300-400-ig gondolkodom és 2T.
Ellőre is köszönöm a válaszokat.
Ez a lógás sok! Én tavaly cseréltem kosarat meg gumit is! Csegecset csináltattam és magamnak összeraktam! Azóta is hibátlanul működik! A gumi kb vagy 15000ft hozzá! Arra figyelj hogy ha kalapálod el a szegecset akkor a fejet normálisan fémen ültesd fel és finoman üsd! Amit nekem készitettek csegecset, fasza finom nyúlós anyagból volt, úgyhogy semmi gondom nem volt összerakásnál!
Esetleg ha valakit erdekel. Van egy elado motorszallito futom. 3 motoros. Uj gumikkal. Ujszeru allapot. Friss muszaki. Levehető rampaval.0036305217211 biztositas 2019 aprilisig. Vannak hozza mobil oldalfalak is havalaki ganyét akar vele szàllitani.
Tudom, nem ez volt a kérdés, de csak 1 5let.
Tavaly romaniaxon láttam...
Köszi!
Az alin ez 3 éve kb 4 ezer volt
Most lent van a dollár szerintem max 6 ezer lehet
Ez mar sok..kell uj gumi tamponokat venni es ujra szegecselni..nem en csinaltam hanem a szerelo,de lattam,hogy csinyan szegecseli ujra nehogy az ontvenyt szetusse.Azt tudom,hogy a gumi tamponok sem voltak olcsok