Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ktm kuplung kosarat szegecselt már újra valaki?Házilag megoldható a szegecsek elütése vagy gép kell hozzá?Készítettem videót is.Ez a lógás soknak számít?Hangja még nincs...

http://youtu.be/Xd0tIUkzxxY
Koszi. Nem rossz de mar kesz a lampam. Egy kis hellat tettem.ra direktbe. 12 v os.
Helosztok! Nem tudja valaki véletlenül, hogy tpi-nel be lehet e allitani azt szoftveresen, hogy leallitas utan ne vilagitson még a lampa 10mp ig?
Nem rosz. Neztem.ilyeneket. minden zarva van
http://youtu.be/yYowvyEF6Uk
Nem spórolnak a fiúk.
Akik miatt eredetileg olvasgattam ezt a fórumot, azok közül már senki nem ír ide, szerintem pont ezért.
Van.de akkor nem volt rajta. ... Màs. Valakinek ötlet? Valami speci erős ledlampa a ktm re. 12 woltos. Csatlakozom van . Amit fel tudnék tàkolni valahova. Hol keressek ilyen kis termetű de erős 12 w s lampat? Zsirferinél.làttam egyszer egy jót.
Kézvédőd van? Vagy csak lepke?
En marcius vegen egy bànyàba szajra estem egy lefelébe. Kormany beszurt a bordak ala. Kozben atfordultam.es a hatamra estem. Par percig ugyanigy hörögtem . En szarabbul jartam. Ket napot baszakodtam az sbo n. Csunyan megütöttem.a belső szerveket. 5 napig ülve aludtam. Életemben nem fajt úgy esés.most kezd elviselhető lenni de még mindig faj ha fekszek. Csavonak szerencseje volt. Lehet tenyleg csak a levegőt lökte ki belőle az esés.
Én szerencsére csak egyszet. Az is vagy 6 éve.yz 450 ledobott.
Fantasztikus érzés,párszor már sajnos tapasztaltam.
Mikor a hàtadat beütöd,beszorul a levegő. Nem tudsz levegőt venni....csak kifújni. Elég ilyesztő....de hamar elmúlik,nyomtalanul. Izgalnas kis nyomvonal....bàrhol lehet ilyet. A sràc ügyes....ugrik olyat..
ugy nyog,hogy azt hinni onnan már csak hordágyon megy tovább. aztán mégis össze szedi magát.

amúg nagyon tetszik a nyomvonal.
ugy nyog mindtha a levegot kiutotte volna valami..mert aztan csapja tovabb
http://youtu.be/DRiOXga67QM
Sràc milyet esik 3:45 nél....
akkor kuplung
Mellément......
Fékkar
Amit meg kell szokni egy ilyen tpi-nel,hogy feljaroba ordito gaznal ha elengeded es ujra huzod a gazt akkor a motor hujen reagalja le es nem megy egybol,nem ugrik,de ez az elso motorozasnal fura,vagyis megtanulsz kuplungolni akkor ez a motor a legjobb feljarozni,mert tarto gazzal mesz felfele es a kuplungal adagolod,ha all ki az eleje benebb huzod a kuplungot es utana maris engeded ki es mar tol is folyamatosan..es a tpi olyan szepen megy felol,hogy a karbis sosem fog olyan linearisan tolni...hogy meg elfogyon az ero belole...a faaszt
Nem nem...nem jol latod..vagyis jol latod de en itt mar faradt voltam 2 oras motorozas utan ez a patak felso resze es mar siman doglesztettem,de ha jol megfigyeled az alapjaratot akkor lehet hallani hogy vissza lehet ejteni mikor meg tolom...alig porog de meg akkor is megy..es alacsonyan is jol tol,nekem alacsonyrol is kurva jol megy,nincs az a nagy ero mindt egy karbisba de nem is kell..ez pont finom es lagyan kezelheto..ha meg indulni kell akkor porgeted es inditod akar egy karbist..Tudom,mert volt 17 es boszme eros karbisom,es az injektorossal sokkal linearisabban folyamatosabban tudok feljarozni,motorozni patakozni es technikas helyeken nem all le a motor csak ha kuplungbol bedoglesztem.Egyedul amit ki akarok probalni az egy 51 es hatso fogaskerek,mert akkor a 3 ast is jobban ki tudom hasznalni.Nincs ilyen bajod vele,hogy eldol es leall vagy befelebe besokal.Erobol meg siman eros...foleg ha mar 2 oraja rajta vagy egy 300 ason es tudsz egy kover gazt huzni es meg is tudjal kapaszkodni oda mar kurvakondis profi kell legyel mert hanem elszall alolad...Ez a motor olyan mindt kes a vajba.Nekem tobb nyomatek nem kell..igy is vagy kiemeli az elejet vagy lerugja magat...de csak akkor ha akarom....a karbis akkor is csinlata ha nem akartam,es annal tobszor bele kelett vajjak a kuplungba..ennel fogom a gazt es megyek...
Belőlem kiveszett. 1-200 euroert most siman eladom.magam.patkany lét ide vagy oda.
inkabb motorozzatok....
http://youtu.be/CHgvo2DE8yQ