Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lehet hogy neked van igazad. Én ugytudtam Letti Osztrak.
Viktor visszatért! Szia Natura... Azt mondtad, hogy nem jössz vissza soha... Eddig bírtad? Üdv újra a csapatban!
Mondjuk én mindenhol német nemzetiségűként látom.
Ja, ha nem német akkor az osztrákra.
Az osztràkra gondolsz ?
Az egy dolog hogy az elején elmegy, de végig kell a kraft, a végén viszont elég kimerültnek látszott, nem úgy mint a fiatal német, rajta még az sem nagyon látszott hogy motorozott.
Nekem.mocsokul tetszett ahogy Blazusiac elhuzott. Azt a tempot amit tolt az elejen el se hittem. En azt gondoltam romnà veri a bandat. Azt is latjuk hogy kulonosebb kinlodas nelkul.feljutott mindenhol. En ezt a motorszerelest nem.is lattam az azert elegge bezavart neki. Szerencse is kell azert. A rengeteg tudas mellé. Szerintem.kurvajo verseny volt az idei. Amugy megkettőztem a verseny utan a multkori irasomon. A feljàrózàsról....azt lattam az élboj nem.hiszem hogy nezi a zsirtv t. Nem.mentek vissza a feljaro aljaba ha valamelyiken feljutottak. Sőt siettek tovàbb! Viszont azt làttam,hogy többszàz motoros zsirtv néző lehet! Mert egesz sokaig el tudtak időzni egy felfutón. Sőt lattam.olyanokat akik a tetejeről visszafordultak!! Ugyhogy terjedőben.lehetez az uj műfaj is.
Így elnézve ő már sosem lesz az az első háromban. Egyébként Jarvist tudja valaki miért szarja el a verseny elejét mindig? Elég necces neki behozni a lemaradást.ha nem lenne a carls diner, sokkal nehezebben tudna nyerni (ha tudna egyáltalán).
Ez a szerencsétlen bohóc, tanácsokat oszt a világ élmenőinek. Nem is feltételezi hogy valahogy eddig is eljutottak. Szerintem hiába írsz neki, mert eddig tanácsot Feri barátunk, csak a Vili haverodtól fogadott el, mert Ő, valahogy ráérzett, hogy miként lehet vele szót érteni. Vilit innen is többen üdvözöljük és ismeretlenül is felnézünk rá.
Taddy kiált 10 percre. Kipufogót cseréltek neki, meg talán kormányt, de a kormány nem biztos. Azért úgy nem olyan gáz a 8. hely, főleg hogy fél távig kb vezetett. Meg múltkor az Xl lagaresen 43. helyről bejött 4.-nek. Szerintem vannak egy páran akik szeretnének így "lejárni". Én még nem írtam le, szurkolok neki, már csak az egyedi stílusa miatt is.
mielőtt 40 éves lettem nem értettem ezt az idősdi témát.. de már hogy pár évvel már túl vagyok rajta.. igy aztán vágom miről is beszéltek...
az hogy Jarvis amit tett.. az atomállat...mintha a supercrossban a Chad Reed nyerne folyton...
egyébként imádom hogy ilyen sok nagyonkomoly eséllyes küzd egymással.. nem csak azt látni hogy egy Tadeusz kiszoptat mindenkit...
ha Jarvis nem lenne.. nekem a Sétáló Jani lenne a favoritom...bár mondom a többi is ..1 kutya

ha valakit érdekell.. xt 754 csikmentes 3 hegyi motorozás van benne(tublisszal is tartja a nyomást , egyik irányba felszerelve 100% új állapotú)....12.000ft + postáért eladó...( fimes re áttérés miatt)
Igen igy lehet. Meg par evig mennek az oregek aztan. Ha van eszuk rahagyak mint lettembichler fater. Utana eljon a fiatalok 10 eve. Es koztuk.lesz Norbi is szerintem.ottlesz a top 5 ben folyton. Szerte aversenyeken. Kene neki egy rendes tamogato.nem egy semmit ado szajkarates. Hanem.valami.hitelesebb aki 2 motort alatesz es havi fizetest es allja a koltsegeit mert önerőbol egy szinten nem.jutsz tul sajnos. A kis manuel nem.jofejsegbol.ment visdzahanem.kztya kotelessegbol. Tudtahogy azzal el isveszitette a podium tetejet. Mert az oregek eltoltak mellette a bicajt. Aztviszont nem figyeltem hogy miert hagyta ott cegul.boltot a godorben a ki.aztan meg jungot is felhuzta. Lehet bolt tul sok zsirtvt nezett??? Vagy elfelejtette miert utazott erzbergbe?
Ja úgy néz ki ott ment el neki,de legalább nem volt paraszt és visszament segíteni a billynek,ám sajnos hiába .Egyébként neki is,mármint a maninak is kékült szépen a könyök
Fiuk..motort meg tolni sem tudja eggyik rajder sem ugy mindt Jarvisz..,nem hogy ilyen helyeken jobbak legyenek.
Szali..Bolt joszivu volt es segitett,kicsiletti meg fasza gyerek volt mert visszament segiteni,addig a ven rokak elhuztak.Jarvisz amugy is megette volna ezeket,ha meg van 5 km,
A nagy sztar Blazuziak lemeze mar lejart,nem tudom minek eroltetik a mediaba es sztaroljak..jo volt,de csak volt,amikor meg nem volt ennyi tehetseg es erre szpeckosodott motoros.Ez a Bolt gyerek ez baromira technikar es kurvara eros,es fiatal...a ven roka 2X ugy farad mar es szenved mindt a 15 evvel fiatalabbak,regeneralodas stb..Bolt videozta is es kacagja,hogy jarviszt hazafele a gorcs eszi meg es ki kell az autobol szaljon nyujtani...|
Egy nagy harcos hianyzott//Gomez
Hat bazmeg..igy nyelezni ...,szerintem mar reg nem volt viz benne :P
En azt neztem hogy a travis trasdale nek a betajan rendesen be volt kekülve a kipuf konyok.de ugyan ezt lattam a serkonal.is. tenyleg. Ti.mit gondoltok. A Manuel gyerek jol tette hogy elfogadta a segitseget bolt tol? Mert ha ez nem tortenik es elhajtja mikor odaugrott hozza siman nyerhetett is volna akar. De ugyanugy bolt is ha arrol a puprol letolja mani mellé a motorjat es onalooan feltoljak mint az öreg" jaro. Hu nekem.mocsosul tetszett jarvis gyozelme! Nagyon nagyot ment. Rendesen bekönnyeztem.mikor celba ért.
Szerintem.ment neki önàllóan is . A tpi s gyerek.is biztos örült a jótanàcsnak hogy karbi kéne . Szerintem aki a dinamitig eljut azok alltalaban mar nem a tv ből tanultak.motorozni. bar nem biztos hogy az a dinamit volt a videon.
ekkora nyomás alatt az ember nem úgy hall...már nem a race miatt volt nyomás alatt..
mert maga a race az fain.. és a Norbert.....oriási respect
Nem.nagyon hallgatott rad :)
Használta már valaki ezt a gibzont 7.1 szupergumit.. vagy ??
mennyi egy ilyen gumi?

és cigóval megy?
miért.. a romaniacs az nem igy megy??
hy
má megint báncsátok ezt a jaú embert...
a béta szintem egy igen igen jó márka... haver egy romaniacsot bukott azért mert nem volt hozzá alkatrész..valami űrhajó bonyolultságú lehetett..tán M6 -os anya vagy mi...