Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jaja,ezt en is hallottam,hogy a kutyak nagy urak a hegyen.Itt mifelenk is tejsavoval etetik azt a sok buksit,meg moslekot eszenk,ne fej nem vesznek nekuk semmi kutyakajat,ez nem az az idiota elkenyesztetett hazi pinanyalo...itt megeszik a csontot,juhot,tehenet,minden ami eheto,de altalaban a kisallatok feszkeit fosztogatjak ,madarak stb..ezert karosak az allomanyra csak ez nem reszletezi senki miert...es a motorosokat eloszeretettel vadasszak,mert a juhokat elriasztjak es a pasztor ejjelekig kell keresse...en is meg rajuk uszitanam a dogeimet,hadd edzek a fogaik a csizman meg a protektoron :P
A szallason meselte a tulaj hogy petrozsenynel par hete.szetkaptak a fenti legelon egy motorost a juhasz kutyàk. Mire a segitsegere mentek a nyakat megfogta a buksi es a kitepett arteriaval nem tudtak.mit kezdeni. De azt is mondta rendszeresek a kutyatamadasok. Jobb elkerulni oket mert a juhaszok nem nagyon kedvelik a motorokat es igy inkabb nem.hivjak vissza a buksikat ha,szaladnak.
Amugy a rajtszamabol iteve Antonio Carióli lesz az. Bàr ő ezidoben Herlingsel.viaskodott az mx gp n. ugyhogy en inkabb elpasszolom.
Elnézésért esedezem hogy a linkelt fotódból én nem.lattam hogy ez pds es. En csak azert gondoltam hogy akar lehetett egy xc is mert egy honapja mar magyarban is volt egy elado 250 es 19 es. Ezzel a logikaval ott is vehetett valaki. ..... De persze xc vel nem.megy ott senki ez is erthető. Mégegyszer bocsanat hogy xc nek gondoltam a 2020 as exc t. Hirtelen az is eszembe jutott hogy neme egy viktort latuk.sxf el ?? És valami böszme uj kipufogoja van. Hehe
ezek a képek szerint mér akkor .. nem az
Dem úr...
vagy csak ezt is megcigányolták mint láttuk már sokszor a kátéjem adokveszek fézbukoldalon a 2003as hibrid 2013as ktmeket??
j ó nem de akkor is .. ez is előfordul6 mint ahogy foditva szerelik fel a forgásirányos fimes gumit a racén..neeeem??
Köszi...jó vidi. Làtszik,hogy a shercos fiunak milyen könnyű dolga van a forgatós,helyből elinduló extrémbe.. Szegény jonny fiu csak sergeti...meg húzza neki nehogy leàljon. Amikor meg odaveri,kapar egyhelybe. Estére megnèzném milyen âllapotba van a két gumi. Ezért is tudott nyerni a young.
Provisional Final Overall Classification
Gold Class
Wade Young (Sherco - RSA) 26:03:15
Manuel Lettenbichler (KTM - GER) 26:05:30
Jonny Walker (KTM - GB) 26:39:22
Billy Bolt (Husqvarna - GB) 28:27:36
Alfredo Gomez (Husqvarna - ESP) 28:55:17
Paul Bolton (KTM – GB) 29:43:36
David Cyprian (KTM – CZE) 31:12:43
Blake Gutzeit (Yamaha – RSA) 31:44:26
Marion Roman (Sherco – ESP) 32:07:30
Philipp Scholz (KTM – DEU) 33:53:15
Gold Class
Manuel Lettenbichler (KTM - GER) 4:58:48
Wade Young (Sherco - RSA) 5:00:37
Jonny Walker (KTM - GB) 5:06:17
Alfredo Gomez (Husqvarna – ESP) 5:19:23
Billy Bolt (Husqvarna – GB) 5:24:48
David Cyprian (KTM – CZE) 5:56:18
Paul Bolton (KTM – GB) 5:56:31
Blake Gutzeit (Yamaha – RSA) 5:56:45
Mario Roman (Sherco – ESP) 6:01:09
Philipp Scholz (KTM – DEU) 6:17:53
Ha xc lenne, akkor nem raknám ide hogy 2020-as Exc.. Tényt közöltem, nem feltételeztem..
Az Xc az himbás..
valaki aki esetleg elmagyarázni.. hiogy a rákba ment a Jarvis...27 órát egy nap??meg ilyenek.. az hogy?? büntikkel.. vagy hogy?? meg miért ment neki ennyire rosszul.. meg Blazkónak is.. együtt mentek a rosszban??
fain képek...
Zoli.. lenne kérdésem.. azok a böhöm nagy kutyák a csorda, nyáj örzésnél... az a 8-10.. az mi a rákot eszik??meg honnan van annyi kutyakaja a juhásznál? bakker az én itthonim az az egy kau is megeszik egy nap 1 kilócsirkét ...hogy az ottani 10 buta nagy kutya.. az hogy.. mit???honnan??
mesélj már plííííz.

azhogy ot kint a hegybe jó ha volt 20-22 fok.... itthon meg az a perzselő 34...hát az már motorozás nélkül is megéri az elutazást...-de motorzással együtt
most hogy letakaritottam a motort... még 10 óra sem volt és már szétsütött a nap...
hy kolbik...

Jaxy, Szali....
örülök hogy ilyen faxán sikerült nektek is... elbeszélésetek alapján szuper jó vvolt azazmajdnem olyan jól sikerült mint a miénk ... és akkor az már igy is qrwa jó lehetett
nálunk is elmaradtak a vergődős problémás emberek... ez álltal csak a szupercsapat maradt...és megint beigazoléódott hogy a Dunásokkal csak is a legjobbat tudjuk menni...
bár mi "csak" két napot toltunk...de velős volt mint nagyanyám disznótoros levese
mi szereltünk is mert szerelés nélkül nem ér semmit...már nem az ..hanem ha valakinek lesz egy első defektje.. akkor az a 15 perc amit pihenéssel tölthetnek a többiek.. az annak akinek utána nem lesz defektje annak ez nekem meg belefér és utána a csapat csak gyorsabban halad hisz mindenki újból fain technikával tolja....
a második nap összehozott a sors minket az elveszett emberrel..Csaninak ezúton is pusszancs ...fain hogy ügyességed hihetetlen mód a kihagyott évek alatt sem csökkent...és a kondiddal sincs baj.. ugyhogy várunk legközelebb is a csapatban ...

Dunás srácoknak ezen úton is köszönet a fain vezetésért és társaságért
Marmint akkor Lars nal.de az most gg vel.megy.. lattuk egy komoly sar foljaron. Letekert gazzal felment csont nelkul. Ott majd mindenki reszelt. Kb 4 nyom volt a tetejeig ajritikus resztol aki egyenesen felment. Meg lars. Ez mar a vege fele volt a napnak. Ott talalkoztunk Volny val meg a haverjaival. Ott motoroztak föl.le.szartak mindenre .. nezelodtek. Azt mondtàk draga a nevezes. Volni mar panoraman is meg hecan is csak nezte. Kicsit sokat pirtyél a srac meg tolja kemenyen a cigit.
Lehet ez egy 19 es xc. Bar biztos van mar tesztmotor mint ahogy en.mar 16 ba lattam.lunzban a tpi ket. Nala.
Már valaki teszteli a 2020-as EXC-t...!!!
Köszi..
Ole
Csakany skacok!

Osszejott a hajtaspajtas a kis ideges Szilardal aki 18 eves kora letere egesz ugyesen mozog a paripan...uhgye Szali?
Saz ugy volt,hogy engem nem akartak volna elvinni a nagy bajnokok motorozni,mert faj az embernek ha fole nonek es bassza a csoret ha mas mar jobb,szoval oda beferhettem volna mindt eddig,de mivel nem akarta Poli,igy maradtam egyedul es vagy megyek vagy nem alapon a kis Szilardka mind basztatott,hogy mene,s szerel autot csak menjek mert nekem van jogsim es tudok vezetni az auotjukat...na igy elondultunk reggel 6 kor kedden es gooo Szebenbe ahol meglestuk a majomparade egy kis szosszenetet,hogy esnek kelnek,tologatjak a cuccokat ,vettem egy rend pofat a motoromnak,magamnak meg egy bulis mezt aztan goo motorozni mert azert mentunk.Elso nap mar Voineasan csapattuk mindt az allatok,a hegyen talalkoztunk a mi kituros bajnokainkal is...lofasz nem is osztotm mert kar a billenytyukopasert,szoval egy faszantosat motoroztunk,es este a patakba lemostuk a motorokat,Szilar megtolottt szarral es mindenem kimostam a patakba,motort is es a tokeim is Beszoktunk az autoba egy jo kis haziszalona meg turo,meg kolbasz kajalas utan es mentunk a szallasra amit egy fulestol kaptam es miad isten ir Szali baratunk,hogy jon a maniaxra es hogy fussunk ossze,tud jo szallast menjunk oda,hivjam,beszeljek,magyar roman ,bandazunk motorozunk...mondom shiman nem es beszed.Este mar jott is es dumaltuk,hogy csinaljuk a motorozasokat.
Motoroztunk,jo nyomokon mendegeltunk,kaptunk esot is,meleget is,jo feljarot is,befele seggest is de hat errol szol a maniaxSzerdan bele lestunk az elso offroad napba a vegere nagy kozokkel,szet volt csuszva amezony,mindenkinek kimosott feje volt a 200 akarhany km utan.Visszamentunk a szallasra es marhultunk,kacagtuk es elveztuk az eletet,nem volt sem mobil jel es nem volt igy info sem,de volt nyugi meg duma meg baratkozos is.MInden nap faszakot mentunk,belekostoltunk a maniax mocskaiba szepsegeibe,es minden arcat kimutatta foleg azt,hogy ez nem kocsmas pias motorozas,hanem egy igen komoly hely,ahol akarmikor akarmi is de biztos hogy tortenni fog.
A fosbukkon vannak videok feltolva,lessetek!
Orulok,hogy egy szuperet motoroztun,talalt a motoros tudas is,nem volt kenyelmetlen szituacio a szerelesek,varasok,basztatasok miatt.Mikor kellett csapatkent mukodtunk,mikor nem akkor mindenki a sajat utjat rugatta.
Eggyik legszuperebb romaniacsos evnek titulalom es remelem,jovoben is lesz eronk,egessegunk es emberek akik elviseljenek minket,hogy jot motorozzunk es jot szorakozzunk.
Maskor mindig siettem haza 2-3 nap utan...most azt ereztem,hogy szarul esik hazamenni,es meg tudnek 4 ilyen szuper napot veretni.