Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rakattintottam az adatlapodra. Orvost kerestél.màr ? Mit mond?
...pontosabban érdekeket képvisel.... persze ez mit sem von le abból az áldásos tevékenységéből amit a felületen regnáló embertársak ítélnek meg, nyugtáznak...
Hát igen. Vallástól függetlenül sok jó dolgot mond, és emellé tényleg igazi pedagógus. Nem vagyok vallásos de ezt jó volt hallgatni. Halleluja !
Dolgozik ő eleget!
Amiért és ahogyan bánik a gyerekekkel és ahogyan ő szeretné a világot, abba nem fér bele,hogy egy picike agresszió is legyen benne!
De mivel ő a legkevésbé sem döntéshozó "csak" teszi a dolgát és pont!
A videó első 3 percéből vontál le tanulságokat. Nem a befogadásról beszélt, hanem arról, hogy ne a mi békés világunkba vágyakozzanak, hanem teremtsék meg otthon maguknak és ebben kellene inkább segíteni őket, erre példát is hozott... persze ez nem ilyen egyszerű, sajnos ebbe beleszól a "nagyfiúk" játéka is, amiről szintén beszélt.
A hozzászólásokból látszik milyen kevésből képes az ember következtetéseket levonni, de az pont elég ahhoz, hogy pálcát törjön mások felett.
Elnézést hogy így ismeretlenül szóltam hozzá, többször nem fordul elő.
En se bantolag irtam szepen beszel a bàcsi. Csak el elmelkedtem hogy megneznem mikor szembe jon vele nem 1 milio.csak.mondjuk 10000 fekete afrikai akik az euba készülnek. Szembejonnek vele az utcan felbőszülve mert keritest kellett bontaniuk. Ott all Csabi atya a barna csuhàban hata mogott viktor orban. keresztel a kezében .és beszélgetni akar velük. Amúgy tényLeg angyal! Bàr mindenkinek ilyen szive lenne! Mondjuk akkor ki dolgozna? Hmm
Termeszetesen nem Neked.
Szerintem ezt nem nekem szántad, legalábbis remélem, mert nálam nagyobb tisztelője nem hinném hogy van az itt jelenlévők között!
Tenyleg komoly kepessegunk van ahhoz, nekunk magyaroknak, hogy meg egy abszolut kifogasolhatatlan es csodalatos tevekenysegbol is kifacsarjunk valami kis keves szart, hogy buslakodhassunk, zsortolodhessunk.
Nem gondoltam volna hogy erre lehet negativ kicsengesu hozzaszolasokat osszehozni, ugy latszik csak sikerult
Na mindegy csak igy tovabb, nyomjatok! Meg lehet azt is magyarazni hogy lapos a fold
Nem vagyok vallásos, de az értékrendembe belefér hogy angyalnak nevezzük, több mint ötezer gyermek angyalának!
Könnyű őt támadni, könnyebb mint érdemben utolérni. Elszomorítanak a hozzászólások, de van az a helyzet amikor jó érzés kilógni a sorból.
Csaba atya beállt a föld nevű bolygó legerőszakosabb vallásába....... ebből természetesen a legkomolyabb hasznot és támogatottságot a piros ruhás, csilivili, eksztra gazdag piros ruhás buzik nyerik, így még több híveket toborozva a jelenleg regnáló mocskos mózeselvtárs dogmáira alapozott szektába. Az ok is megvan pontosabban hogy ő miért ott és miért ebben az idősíkban de nem bontom tovább.
Igen Szali van igazad,mert van aki ugy latja,hogy nincs baj,hogy eloadja azt a fajta latasmodot,hogy szarba vagyunk,de ok nyakig fosba es meg locsogtassak is es mi akkor miert is nem orulunk ha csak szarba vagyunk...amugy nem egy segfej muki a Csabibacsi,es ha jol belegondolsz igaza van rengeteg mindenbe,csak mikor arra gondolok,hogy ezek a finom kulturjau vallasok miatt voltak es a politika miatt az a sok haboru,verontas akkor igazan mergelodok fel,hogy ezek osszak az eszt aztan lofaszt sem er az egesz duma mert bort isznak es a nepnek meg vizet sem adnak
Vagy esetleg szol orbannak az majd kihajtja oket europabol egy karikas ustorral
En odaig neztem hogy elkezdte a storit afrikaban annyian hajlektalanok mint egesz europa lakossaga! Jaaj istenem. Hat nem tudnak védekezni? Barbar kultura. Eszetlen erőszakos népség. Nembaj. Majdcsak ideözönlik az a pàrszaz millio :) azran Csaba atya majd elbeszélget velük és megtéríti őket .vagy visszaforditja. Béke.
Nagyon ugyesen es stabilan kezeli a motort
http://youtu.be/BWLUb-bdMi8
De jó nézni a gyereket. Ügyes....meg jók mozog a gép is.
Ujjjujujjj en mar Z elso 100 m szedultem
http://youtu.be/Dpnh6yLj_OA;fbclid=IwAR2LlAYDNgGJ6oRCWgPu0VB2tsb2Vwe0RPVvEwAAOX_xNZELK0lbMkMSVYU
Emmeg a Levy
Na bazmeg nem azt akartam..mind1...
http://youtu.be/-Y5K4m1ED6w
Huuu hogy repul az ido..es a mostani motorok sem olyan sokkal jobbak...csak mi lettunk jobbak.
http://youtu.be/iTHelGjG1bQ
Az mas dolog. Bojte Csaba amit tesz/tett az tenyleg emberfeletti. Senki sem vonhatja ketsegbe. Mi koze ehhez a forumhoz? Azt nem tudom..
Aztan hogy ebbol mi kerekedik ki Ferinel, nem is kell vele foglalkozni. Hogy lesz egy kulon Beta vagy Gibson zsoltar, vagy minden rugatas elott kozosen rozsafuzert morzsolnak a delikvensek ki tudja. Ne is ezzel foglalkozzunk, mert nem ezzel kell