Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://youtu.be/uQ9sVG5IkNE
Itt azért a nagymenők is kapkodtàk a oxigént...
De csak akkor ha az ember 100 kiló fölött kezdődik.
Vagy mert versenyzőé, vagy olyan gazdája volt aki a manual szerint szervizelteti . A nagygenerál valószínű dugó és szelepcserét jelent, de ez csak tipp.
Csak furcsállom a nagygenerált.
Bár biztosan van olyan aki többet tud menni mint én és belerakja azt az üzemórát ami miatt szükséges
Mar kijott az ujabb. Vagy mit miert? 2019
http://youtu.be/e4kk3AoAE8g
Mekkoràt megy ez a fiú hàtulról....
Dew mindenkepp gold,hamar nezni megy az ember lasson is valamit,es mi akarunk venni jegyet az edzesekre is
Na, melyik legyen a gasgasfórum szektor? :)

Egyáltalán hova érdemes jegyet venni, melyik szektorba?

Megyünk a trainingre is? Hely még van bőven jelenleg a virtuális foglalóban.
"De a kinaiak màr gyartottàk azokat a termékeket lemasolva. " ráadásul jó szr minőségben!!
Ez ellen semmit sem tudsz tenni sajnos. Veszel bármilyen elektronikai cikket és máris táplálod őket.
A lenyeg az még tartott a kiallitas. De a kinaiak màr gyartottàk azokat a termékeket lemasolva. Tucat motyóvà züllesztve az evekig tartó szellemi.munkàt
Rotty. Egyel 8 izü kacsat holnap ennek örömére. Pacsi
Amikor elkezded szetszedni vagy kozelebbrol.megnezed. rajossz. Miert nem akarsz ilyet sanyi. nem snobsag. Bocs. Termeszetesen a ktm is kap kinait. Ez egesz biztos. A szazalekos aranyt tekintve kevesebbet mint egy origi kinai talalmany sajat gyartason. Az osztrak minosegbiztositas még megbizhatobb mint a kinai. Ők csak masolnak. Azt is gyengén. Pl x6 os bmw tis lemasoltàk.amire a gyàr igen sok pénzt költott mire kifejlesztette! Én ezert nem tudom értekelni a kinaiak dolgait. Mert ellopjak s filkerekbol.lemajmoljak a dragan fejlesztett teknikakat. Te vegyed nyugodtan ha erre vàgysz. Szived dolga. Jopar eve voltam butor desing vilagkiallitason milanoban. Megnezni a csoda csucs designerek cuccait. Pininfarina. Bugatti. Versace. Mittudome kik. Fantasztikus butorokat lattam es foreadalmi uj megoldasokat nemes fa- bőr stb. anyagokból. Minde hol ki vokt teve tilos fotozni!! Szerettem volna de elfogadtam. Kaptunk katalogusokat.viszont!!! A tetves kinaiak erre fityet hanytak! Kaptàk elő a fenykepezőiket es kattogtattak. Voltak is nagy csatàk....toltàk át a fotokat az otthoniaknak azok mar masoltàk is le a cuccokat es basztàk föl a futoszalagra sorozatban hasonlót. Filkérekért. ( Neked ). :) A tervező aki évekig almodott egy format hogy vegul elkeszitse a tokeletes darabot mehetett a halal faszara. .. ez kina. Vàgod?
Gondolom a turistának ez a 10 tetszett a legjobban
Nem gondolnám,hogy a motorkerékpárosok szövetségének ajánlása vagy felmérése
Amúgy őszintén megvallva nem is csúnyák,bár így,hogy a japók kitaposták az ösvényt ,ez a minium.
A műszaki tartalom milyenségéről meg úgysem tudunk semmit.
Mi is megyünk jópáran.
A Pesti szuperrongyra megyunk ..
Volt kint valaki a Roof of African? Wade tarolt.

Tudja valaki mi volt hétvégén a superenduron?

Két "idevágó" téma még
téma váltásnak jó, de kicsit másként közelítenék.

Mi a picsáért lett pont ez a 10 a top 10?
Ja, vagy mint a mélyen tisztelt siemens, vagy trumpf (csak hogy német, osztrák márkát említsek). Amiben elektronika van szinte mindenben ott van kína. Mondjuk autót-motort én sem kínait vennék.
A cél amúgy az volt,hogy témàt vàltsunk...
Óoooooo mi ez a sznob duma......Talàn a csili vili ktm embe nincs kínai cucc...Biztos van...
Persze hogy hasznàlható. Mint a kinai cuccok mind. Nem soroljuk most fel. Pont az ilyen csavoknak vannak ezek kitalalva mint te :) beloled mar lehet vasarlo.mert keresgeled nezegeted. Vegyel egyet Sanyi. Aztan üljél be egy kinai gyors vendéglőbe.enjoy .
http://youtu.be/ouGKE5fqW2U
Nem ismerjük ezeket, pedig hasznàlható. Egy oldalkocsist elfogadnék. Buli 3man motorozni...Egyszer volt egy oldalkocsis etz m...
Legtobben erdekeket kepviselnek, ki az egyhazet, ki a kormanyet, ki a cegvezeteset stb. Nem is ez a lenyeg szerintem, hanem az amilyen hatasa van masokra. Aztan ha az a legveresebb gerilla alakulaton belul tortenik meg, az is pozitiv dolog lesz. Mert az ott abban a pillanatban jo cselekedet volt. Senkit sem erdekel hogy milyen korulmenyek kozott, miert jott letre az a cselekedet.
Kicsit tulmisztifikalod a dolgokat, sokszor nincs ertelme, nem is kell mindent megerteni,megha kivancsi is az ember, mert valtoztatni nem tud rajta