Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Erdekes latni szar motorokat,regieket..mindt beta,yamaha,serko,regi 2011 ktm,gasgas..nem is tudom hogy a faszba tudnak azokkal motorozni :)))

https://m.facebook.com/story.p...
A tanàr nem.indul?
Ez már majdnem 2 funkciós.
Remélem megfelel kényes ízléseteknek....
Ez kurva szar :)
Travis teesdale viszault a csodamocirol ktm re? A british extreme enduron ktm el veret.
Persze. Én is yamaha 450 voltam hegyen először...
Nem tudom próbáltad-e már 450-es krosszal...nem enduróval...a cikk.cakk dolgot...Nekem fényévekkel könnyebb a 2 T enduróval...Finoman adagolható...nem böffen le...nem agressziv...könnyü...stb..Sajnos nem volt meg a 100 km...csak 80..mert jött az esö...és kabát nélkül...nem volt az igazi...De nem vett ki ugy a ktm..mint a yamaha...egész jól birtam...csak kicsit vagyok fáradt...ha jó idö lenne...de nem lesz...holnap is mennék...Az elözö motorral ilyenkor 2-3 napig nem éreztem az eröt magamban...hogy kivánnám ujra...
Ismerős érzés Sanyi?
Na nehogy azt gondold, hogy a 2T nek csak előnye van......Ha valaki nem tud 4 T vel ciki cakizni....csak azért mert 2T re űl, nem fog megtanulni..
Pláne...hogy 2 T-vel...ez lesz az elsö komolyabb túra...Eddig csak egy keveset mentem vele..hogy mégis milyen..a 4 T után..Az elsö benyomás nagyon jó volt...föleg kis csiki-csukikban...és a krossz után..ami nagyon tetszett...hogy sokkal jobban fog a gumi az oldalazókban...és olyan a 4T után...mintha egy zsák cementet levettek volna a tankról...Sokkal finomabb..kezelhetöbb...nem melegszik el...mint egy bicikli olyan ..tudom rakni ahova kell....
Köszi..
100 az nem szar. Seggeden nem lesz bőr
Nem tudom ki hogy érzi....Mi holnap gurulunk egy kis kanyart...olyan 100 km-ert igy kezdésnek...Remélem vasárnap talpra birok majd állni...Még nem teljes a csapat...csak 5-en leszünk..3 ktm...2 gas-gas...
Aaaz..ilyenert en sem kell messzi menjek,itt par negyzetkilometeren lezavarnam a motor tologatast,a legnagyobb baj az ocska gumikon valo karomkodas hianyozna :))))))
Na itt a jó idő végre....
Mi is kaptunk :))