Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az olaszok nagyon könnyű blokkot akartak. Meg is csinálták. Cserében a vékony csavarok, ennek megfelelő csenevész csavarmenetek az alumíniumban nem bírják a szerelgetést.

Én meg bírnám állni a birtoklását.
Mennyi?
Na közben meglett!
Az ára mennyi a 300nak?
rég látott szervízt/szerelőt a motor

Az valószínű hogy elszegényedik a keverék, aztán hogy mi miatt az már sok dologtól lehet, leírtak páran pár dolgot,
azokon felül lehet akár benzin utánpótlás probléma is, meg még jó pár más is, végig kell játszani vele jó pár dolgot, hogy kiderüljön mi a valódi bibi, ehhez nem árt a szerelői tapasztalat,
s előben motor mellett állva/ülve, szavakban elég nehéz szerelni, persze nem lehetetlen.
Próbáld végig amiket írtak, próbáld meg kitalálni, hogy most a blokk melegedésétől romlik el, vagy mással van összefüggésben,
nézd meg mi történik ha fullra elzárod a levegőcsavart, lefúllad-e, nézd át a karbidat a tankot az összekötőcsövet, takarítsd ki, benyaszintet se ártana mérni,
nézd körbe nincs e lyuk pl a szívócsonk/membrán összekötő gumin, esetleg a bilincs túlhúzással sikerült kiszakítani, vagy fellazult hengertalpcsavar és onnan szívfalsot, esetleg szétment a főtengely szimering, vagy csak simán a levegőcsavaron kéne állítani, vagy nagyobb alapjárati kell.
Sajnos sok a lehetőség.
Ha tudod próbáld ki, járj utána, utána dönts. Szerintem senkinek nem volt ilyen max találgatások lesznek róla.

Gondolom nem szobába kell nézegetni, hanem motorozni szeretnél vele. Pár elgondolkodtató kérdés.
Mi van ha elesel vele, letörik róla mondjuk a fékkar, vagy a váltókar. Honnan szerezel rá, van e ilyen infód?
Tegyük fel, megveszed jó áron, majd pár hónap után esetleg azt tapasztalod nem ok, kinek fogod tudni eladni, van e ilyen infód?
Esetleg beszarik benne valami gyári alkatrész, mondjuk az elektromos power, azt honnan tudod beszerezni?
Kapsz-e bele légszűrőt, fékbetétet?

Stb.

Manuál legalább van hozzá, elvileg dealer hálózat is.
https://www.swm-motorcycles.it...
Halló tagok!
Mindenkitől várok véleményt:
SWM RS 300 és SWM RS 500 Enduro bukkant fent a piacon.
Husqvarna blokk, olasz márka, és sok sok összevásárolt alkatrész. Lehet jó motor ? Az ára biztos.
segiitek..
Két perc környéke....kicsivek felette....Két perc alatt a profik mentek...de van olyan haverom..aki 1.52 ment...de Ö egy állat..meg volt hozzá technika is...
Nem ezzel a névvel voltam...de már 10-en valahány éve tag vagyok az oldalon...De ha mátráztál...biztos tudod ki vagyok....Mindig a falépcsön voltunk...Mátraházán a fenti parkolóban....Nem irok nevet...ha ott voltál..privátban irok...hogy tudd ki vagyok....
Ringen mi volt a legjobb időd?
70-80 ezer kilométert..1000-es speed motorokkal..föként a Mátrában...H.ringen-- neved alapjan nem mondanem meg
Gondolom többen elolvasták itt amit irtam...de ugy tünik...Neked nem ment át.... ...Persze ,hogy a motrt épitették a pályához....ugyan ugy...mint a salakmotorokat..a pályához...ami itt is hasonló..mármint a pálya alakja...és a motor is..ami nyert...A kormánytól eltekintve..tiszta salakmotor forma...De ha jobban megnézem...azt mondom..ha egy profi ül a speed motoron...a szomorú srác..az érdekes kormánnyal nem lett volna boldog...mert elvereik... ..Mondom ezt ugy...hogy lenyomtam 14-15 évet..és 70-80 ezer kilométert..1000-es speed motorokkal..föként a Mátrában...H.ringen...stb..
Gondolkodtak japánba, hogy szegény srácnak van egy görbe kormányos mocija, aminek letört a balos lábtartója. Hogy ne legyen olyan szomorú, építsünk neki egy pályát a motorjához. Így lehetett tényleg. Nem pedig a motort építették a pályához. Majd megjön Münchausen aki a legalacsonyabb súlypontal megmondja a tutit. El is kezdték felvésorolni a T72 harckocsika az alacsony súlypont miatt. Jövőre azzal nyerik. Jó volt benézni ide, BUÉK mindenkinek.
Tetszik a kormányon az a mòdosítás :)
Sanyi...egyszerü a képlet...Ez a pálya..ennek a motornak volt kitalálva...neki volt optimális...A két sportmotoros nem volt igazán toppon...mert ilyen minöségü pályán..könyéken kellett volna fordulniuk...de ha ezek legalább 600 cm2...vagí fölötte vannak...nekik ez tül kicsi...rövid...itt nem jön ki az erö...nincs lehetöségük..a komolyabb kigyorsitásokra...hiába az erö....A két supermotonak meg sok....elfogynak...A kakucsringen..egy jó supermotós tud csodát menni...egy 1000-el szemben...de ott ahol van hely...pl. hungaroring...ot egy 1000-es odabasz neki de nagyon....Röviden ennyi...
B.U.É.K fiúk...lányok...Remélem gender szakunk még nincs..
B.U.É.K. !
http://youtu.be/rDJZjdKai24
Köszi viszont. Valaki mondja màr el ,hogy lehet ez?
B.U.É.K. mindenkinek!
Boldog ujevet gazasok!
Irjatok privat uzenetet ide a forum fiokomba a nevemre kattintva. Itt nem untatjuk az olvasokat ilyesmivel tovabb.
Mennyiért tudod? Ha nem publikus akkor a jutomas75@gmail.com-ra is írhatod.
merre van helyileg?
18 ast tudok de az 250 .sxf. 2o oraval. Nincs hirdetve. Fullosan.patika. fmf el .