Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mentünk.
Itt a tavasz,menjetek-mehettek motorozni...bazeeee
Honnan tudod??
Üdv!

Be írhat magának egy 5-öst a Gerecse motor és a GASGAS. Gariba cserélték az alul méretezett akksit ami az én és barátom '18-as EC300-ában volt. Még a futár költségét sem kellett meg fizetnünk, ami azért nem magától értetődő gesztus a Gerecse részéről.
Jó eséllyel el is dölt , hol vásárololunk és milyen márkát a következő új EC motor vásárlásakor.

A mindkét motor pöcre indult, az indító motor meg torpanása nélkül.

Köszönjük!
Ez érdekesebb mint patakban lépésben menni. 23 percnél auto kuplung:
http://youtu.be/2_rexFO-jz4
Nekem a médium volt. Szárazba fákon kövön kibaszott jó, de ahogy nedvességet látott, nem kellett vele menni sehová. Gyakorlatilag rajtam röhögött a csapat többi tagja. Nem sárba...!!! Csak nedves volt az oldal.. Mitas szimpla vagy dupla zöld csíkkal, klasszisokkal jobb.. Szerintem..
http://youtu.be/H8yD5flZYyU
A végén milyen jó az a épitett pàlya. Mint régen a tetemcross,csak több az enduró akadàly.
Elvileg készülünk, de rosszab idő lesz mint amit igérnek. Így necces. A térdembe nincs szalag,így nem eröltetem. De ha mennek a fiúk,itthon nem maradok.
sanyiaeros mentek hétvégén feketére?
motorszállítót béreltem párszor,és olyan stabil,hogy ha a ft fele olyan lenne nem itt tartanánk,nekem bevált,csak egy motorszállító nekem
luxus,egy normál futóra azért könnyebben felrakok 4-5 zsák cementet,vagy mosógépet stb..ha úgyvan
cserébe tudod menteni a barátaid lerobbant kocsijait is :-) Régebben vittem kicsi, direkt motoros utánfutón sportmotort de már nem tenném. Borulékony út közben tud sérülni a motor. Csak kisbuszban vinném a sajátomat.
Most centit nem tudok, de a normál, általános szélességűre simán felfér 3 vas.
csak az a baj,teljesen felesleges nekem egy ekkora cucc,drágább is mint egy futó,nem is tudom hova rakni,szóval felejtős
Van egy 5 méteres eladó trélerem sokkal több motor is elfér rajta... Sajnos nem forrt össze a lábam nem fogom használni.
Sziasztok.mi az utánfutó méret amire,átalakítva 3 motort fel lehet rakni?
az átalakítás alatt,arra gondolok,hogy az elejébe a "bicikli tárolós" vasat beleszerkesztem...
Én próbàltam a közepes és a kemény keveréket. Veheted jó gumi. Szerintem a közepest vedd először. Nekem most a kemény van ....vàrom hogy kopjon , de nem nagyon kopik. A könnyü motoromhoz, és a kis súlyomhoz a közepes gumi jobban passzol. A haverok is mennek gibsonnal, senki nem panaszkodott.
Hali mindenki.
Egyik baratom most akar Gibson 7.1 soft gumit venni es lehet betarsulnek hozza csak nem nagyon ismerem ezt a gumit! Aki hasznalt mar ilyet leirna a tapasztalatat ezzel kapcsolatban? Romanba jarunk endurozni igy elegge vegyes hasznalatra kellene sziklas saras szaraz.
Igen onnan nezve. Gondolom.azon a patakon mi fel se tudnank nenni kb. Sehogy.
Latszik nem sokat volt tpi-d,hogy kovetkeztetni tudjal ..2 gazkabele van es nem 4T..mi az?
Igy videorol nezve eleg gyengen adja elo a patakozast,pedig a vilag eggyik legjobb superendurosa
Csavo nem szar aki.utana megy. Dolgozik elol rendesen ez meg ott van a seggebe. Nem birtam.kinezni ez tpi? Vagy matrica ott az olajbeontonel? Fasza kus arbiretumba veretnek.
Milyen motorról beszélsz? Milyen olaj volt az ami belement és kinyírta?

Nekem is 2T motorolaj van benne, amit a benyába öntök, kb 200 üzemórája, ilyen jellegű gondom még nem volt vele, 1dl mennyiség,
nálam gasgas nem KTM.