Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

főleg hogy a telefon minden harmadik szót "KIJAVÍT". ENNYI ÖRÖMÖTÖK LEGYEN AZ ÉLETBEN, ÉN MEGYEK INKÁBB JÁTSZANI A FIAMMAL.
Sziasztok! Lítiumos akut ki milyen töltővel tölti?
Koszonom, igy lesz mester!
Mi van, ha most tanulta meg helyesen leírni és ezután már helyesen fogja alkalmazni? Akkor alkottunk valamit és a világ jobb hely lett! Te is törekedj arra, hogy ne hibázz napi szinten ilyeneket, ezt hívják fejlődésnek!
Szerintem mindenki ismeri a kulonbseget, legalabbis igy gondolom, mert nem idiota tarsasag aki itt van.
Apropo, ott volt hogy "skid plate" ami egyertelmuve teszi a kerdest.
Ezenkivul en is napi szinten behibazok ilyeneket, de szerencsere olyan tarsasagban mozgok ahol ilyenen atneznek. Ugy gondolom ez a helyes ut, es nem feleslegesen kotekedni.
Ez a legnagyobb problémám.
Szinte hivatásomnak tekintem a hamis kartelezést karterezés helyett.
Egyszer talán a szerényebb értelmi képességűek is olvasnak szakirodalmat és megértik a különbséget.
Nem mindegy hogy Gizikét baszod vagy a gőzekét.
kiváncsi vagyok a motorsportban elterjed-e...
https://www.oemoffhighway.com/...
bár lenne ennyi időm LOL
Eleg ideges tipus lehetsz ha ilyenekre ragerjedsz
Azt hittem csak engem idegesít....
Engem érint,egy telszámot légyszíves!
Koszos, poros, nincs kifényesítve eladásra.
Most néztem. Egynapot használtam. Fordítható gumi, nem kötött forgásirányú, mindkét irányban használható. Így tovább tudod használni.
Csak versenyre használtam. Felettem egy kopott gumit edzeni, motorozni. Utána eladtam az endurót, 19es crossmotorom van. Nem tudom felhasználói a 18as gumit.
Azért az xt 754 soha nem terül :) és még sok más gumi sem. Nem akarok kísérletezni. Ez annak szólt akinek volt már olyan gumija. Persze Mitas 08 szuper zöld 2napos téma nem érdekel. Volt, láttam, fel se tettem. Nem hobbi gumi.
Képet küldesz? Meglátom. És miért vetted le ? :)
Yamaha xt600-tt600-zal megy valaki? Megmaradt egy gyári alu kartel védőm (skid plate).
Van egy eladó kétnapot használt 18as Michelin ms5 softom 10ezer Ft, ha érdekel. Nyíregyházán.
Mitas c28 megszűnt sajnos. Vékony oldalfala volt, utáltam sík úton. Mousse, tubliss-t mindent kapott... De feljárókban olyat fogott, nem forgott, nem kellett kapáltatni.
Miért akarsz pont olyan gumit, ami puha oldalfalú?
Mindegyik gumi terülhet, csak az a kérdés mekkora nyomás van benne (mi van benne)
(ha csak a terülés a lényeg, ne vegyél puha oldalfalút, mert ha kiterül csak mászik össze vissza a hátulja, egy oldalazóban beleakad a láncba a bütyök, stb)

Ahhoz hogy érdemben tudjunk segíteni, szerintem pontosítsd, hogy mit akarsz belerakni (belső, tublis, mouse, cigó, stb)
Hol akarod használni és mire?
Milyen szempont mennyire fontos neked? (pl tartósság, vagy az hogy ne szopj vele esőben, vagy köveken stb. már ha egyáltalán pl extrém a használat célja)

Rengeteg infó hiány van, ami nélkül csak mellélövés lesz, de valószínű, hogy te sem tudod a válaszokat pontosan, vagy nem gondoltad át az összes nézőpont mi mennyire fontos neked, azaz innen nézve szerintem tök mindegy, hogy mit raksz fel, vegyél egyet és próbáld ki, majd gyakorlatban kiderül.
Vagy pontosítsd a kérdésekre/nézőpontokra a válaszokat