Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Remélem jó, és pöpecül pöfög....
Papírforma szerint 1liter olaj kell a blokkba......
Az enyém is alakul bár a pöfögésen kívül semmi mást nem tud,pedig négy kereke van :):):)
De holnap meglesz az ÚJ teleszkóp előre! végre..
:)
uhh mig el nem felejtem,a légszűröt megnézni,mert még az is sokat segít a szépen jár a levegő!
na úgy KB végeztem,a powert ki pucoltam,a gyertyahézagon álliítottam,meg a olajbol vissza vettem,mert kicsit soknak éreztem,most már jobb,még majd tankolok bele és megnézem úgy mit mutat,de most már jó lessz.
A enyém valamivel rosszabb állapotban van jelenleg...
Elég sok mindent kicseréltem, felújítottam rajta mégis a legnagyobb gondom az első villa sérülése, ami javíthatatlan.
Újra lett festve, újak a lánckerekek a lánc, a fékrendszer, féktárcsák, de dobok fel pár képet majd én is..
rendbe van.iszom 2 kávét,asztán indulok neki.
ha esetleg sikerül megcsinálni lécci ird meg mi volt a hiba és hogyan javitottad ki vagy hogyan tudnám megcsinálni.
ja és pár képet is tegyél fel ha kérhetném köszi előre is
én próbáltam gyertyacserét is azzal is ugyanez a jelenség5-6ezer körül leszabájoz
van már benne pár üzemórám,de tuti nem találok még 1et!de lassan össze áll.
Jó kis motor az, sok sikert.
Az első lámpa nem gyári, igaz?
Mondjuk az olajtartály megoldása sem rossz...

:)
na jó akkort szétszedem megcsinálom,én gyertyára,powerra tippelek,de rá pillantok a villany részre is!dobok egy képet.

Ez így kicsit bonyolítja a helyzetet, lehetséges hogy némi elektromos probléma is akad, ilyet sok minden okozhat, üzemanyag, elektromosság, lehet test probléma is, ajánlom nézz át mindent máshogy nem hiszem hogy a végére jutsz, bár a legjobb az volna ha volna csere alkatrész, nagyban megkönnyítené a helyzetet...
ha nem érthatő akkor:
beindittom huzok neki egy teljes gázt és néha felpörög 10eig
néha csak 5-6e ig
beteszem sebességbe és nem pörög5-6enél jobban ki
így már érthető
Röff
Basszus így megállapítani a diagnózist :):)
nemhiszem. azt csinálja hogy röff üresbe van mikor kipörög sebesség aztán kb 5-6000-nél szabájoz
hali, pedig ha ledadog akkor több mint valószínű hogy üzemanyag probléma van.
Nekem XR1 van az is csinálta marha sokat szarakodtam a karbival, még ki is cseréltem, nem lehetséges hogy elment az úszószinted?
hali nekem a teso rx-én csinálja ezt vater azt mondta gyujtás baja lesz gyujtotekercs állórészen próbáltam állítgatni de semmi ugyanugy ledadog én is kiváncsi lennék mi a baja
sziasztok! olyan kérdésem van, vettem egy runner 125 -öst(4ütem) és fordulaton rohadtul valami csörgőhang jön belőle ,olyan mintha valami rezonálna a blokkban.a hajtásfelöli oldalt már lebontottam de ott minden rendben,olyan hang jön belöle mint régen amikor a rigámban csörgött a gyürű. alapjáraton gyönyörűen megy hangtalan. segiségeteket előre is köszi! valami tippet is várok.
hello,mindenki aki ért a szereléshez nem csak szereti aszt.van egy 125-ös XR2-m,és olyan problmával szembesültem.nem akar felpörögni,6-7 ezer körül eldadog,úgy csinál mint ha elszabályozna.a karbi tisztitást haggyuk,még atankot is kimostam,gyertyát is cseréltem,
sziasztok most lett bontva gye runner SP 50 2006 os
ha érdeklődnétek ne engem hivjatok hanem a szövegben leirt számot köszi
runner sp 50 bontás
Hello! Lenne egy kérdésem, hogy a gilera sp 02-es sportmotorról tud-e valaki valamit? Milyen motor? Rossz-jó tulajdonságai? előre kössz!
Sziasztok, az lenne a kérdésem/kérésem, hogyha van valakinek robbantott rajza blokkhoz, vagy esetleg Manual, azt hol találok ? Ha valaki tud, akkor linkeljen már légyszi, Gugliban nemtaláltam :/
heló lenne 1 kérdésem szerintetek azvan runer 180 fxr 2-t vizes és ha motorozok kicsit a hűtőm jobb oldala tűzforró bal oldala meg kb jghideg a másikoldalon felül tartályba a víz nem igazán meleg vizpumpára gyanakszom szerintetek is az?
eladó gilera gyujtáskapcsoló(kz,kk,rx,rrt)5eft/db
szacsomotor@freemail.hu
063026
92998
Sziasztok,
Keresek Gilera SX1 elejébe jobb oldali króm szárat, akinek volna egy használt felesleges darab szívesen megszabadítanám tőle.

Üdv.
ELADÓ GILERA RUNNER 125 SP HENGERSZETT !
721km-t használt hibátlan henger+dugó+gyűrű eladó. A motort újonnan vásároltam 2001-ben, és 721 km után malossi hengerszettre váltottam,az eredeti azóta a garázsban állt és mivel eladtam a motort ez már feleslegessé vált. HIBÁTLAN állapot,gyári marások láthatóak, még be sincs járatva...
brillkrisz@gmail.com