Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szomorú. De, mivel lehetetlen nincs, megoldom hegesztőnél, majd bepótoltatom a hiányzó részt.
Mindenesetre azért köszi, hogy utánanéztél.
Szia megnéztem azt az idomot, azt hittem a lámpa miatt megtartottam, de a lámpa megvan, a burkolat hibádzik.
Sajnos nem tudok segíteni neked..

Üdv...
Eladó Mitas C-02 Cros gumi motorral együtt vettem, én nem használom, más biztos nagyobb hasznát venné.
Árban megegyezünk....
A fénykürt helyére én is egy kicsi billenő kapcsolót raktam be olyan mint a gyári, avatatlan szem észre sem veszi:)
Rakok fel képet arról amit csináltam és ami pluszba van.
Az irányjelző világítás kapcsoló része megvan házzal együtt és működőképes is, egy kis pucolás és hajrá ha kell szólj..
ha nincs bekötve a powered akkort nem kell vele foglalkozni.nálam meg igen a légszűrő tisztitás jelentette a végső megoldást.így most nagyon szépen megy,
kár.mert nekem a bal oldali kellene,mmert gyakorlatilag mineden rossz rajta,
sziasztok most vettem egy gilera nexus 500ast és csinálom az első telóját nem tudtam megmérni mennyi olaj volt benne és nem tudom mennyit kell beletöltnem nem tudtok valami segitséget adni vagy linket akármit :)
akkor a levegőszürőt pucoltad ki meg a powert?
mert nekem gyárilag nem poweres de olyan henger van rajt és le van kötve teljesen nyitott állapotban a power.
és akkor most rendesen kipörög 10e ig?
sziasztok
kellene nekem egy műszerfal Gilera RRT Nebraskához
elérhetőség:beno123@citromail.hu
tel:06202237270
Köszi, majd figyelek.
Elméletileg a hiánypótlás sem akadály számukra, holnap megnézem mi maradt a bontásra szánt bicikliből nem tudom megtartottam vagy ívesen javítottam a sorsán....
Sajna, egy 4-5 cm-es darab teljesen lelépett az oldalából, pluszban még olyan lehetetlen alakban, hogy nem egyszerű.
Mindenesetre most is rajta van, funkcióját ellátja, csak lehetne szebb is. (konkrétan egy darabban)
Kibeleztem egy egy RX 125 alkatrésznek pár kapcsoló azt hiszem még megvan az indító és a fénykürt az kuka volt.....
Melyik kellene?
Hamar megadta magát, nincsenek meg a darabok lehet még menthető volna.
Műanyag hegesztő biztos szívesen legózna vele...
Helló urak! Ezen a helyen még új vagyok, tegnap vettem egy Arizona Hawk-ot, ma sikerült némi kárt csinálni benne.
Fejidom érdekelne, ha valamelyikőtöknek kallódna egy otthon.
eejjjj míg el nem felejtem,még ami kellene nekem azok a kormány kapcsolók!többek közt.
sikerült sikerült.tegnap irtam!kicsit takarítottam,meg a leg föbb brobléma a levegő szűrő volt,kevés levegöhöz jutott ,de most már jó!a has páncél meg van,most hegesztem össze.holnap rakok képet estére.
Sziasztok!Gilera Kz 125 -höz keresek komplett gyújtást!és érdekelne az ára,aki tud legyen szíves segítsen!
Előre is köszönöm!
elérhetőségem chrissrazorkukacgmail.com
skype:chrissrazor
30 261 05 99
sikerült megcsinálni? még mindig leszabályoz?
hello neked megvan a mocidon a haspáncél esetleg tudnál róla küldeni pár képet?
Sziasztok!Gilera Kz 125 -höz keresek komplett gyújtást!és érdekelne az ára,aki tud legyen szíves segítsen!
Előre is köszönöm!
Sziasztok. Nekem szükségem lenne 1 db 17" hátsó felnire Gilera RRT 125 -höz.
Ezt is én csinálom, így is spórolok...
:)
szép.de nekem már a teljes festésre nincs pénzem-de szép gyári állapot!