Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ma küldöm csak nem volt időm bocs
hol vagy francia ?
várom a képeket!
Hello!

XR2-re esetleg penge állapotú láncszetted van? Csak akkor érdekelne, ha jó állapotú, nem kopott fogak, és nyúlt lánc.

Mennyi lenne ha van?

Üdv!
Bontott Gilerák alkatrészei
06304053450
Bontott Gilerák alkatrészei
06304053450
Helló! 50 ccm -os blokkhoz van gyújtás dekni?
Üdv!
17 colos Gilera GSM első kereket keresek.Válaszokat előre is köszönöm.
Bocs, kicsit be voltam csípve és későn vettem észre a dátumot. Esetleg nem maradt alkatrészed?
Hááát, két és fél év alatt már hálistennek túladtam rajta, ezért már nem aktuális, de azért köszi az infot!
Kinek van rc600-asa bontva? Hengerfejen jobb oldali vízcső csatlakozó(szürke dolomit) érdekelne.
kékes füst ne legyen, de ez alap. Rendesen ejtse a fordulatot vissza, mert a karbi membrán horror áron van. Siklócsapágynak ne legyen hangja, esetleg kompresszió. gyári érték 9-11.
2,2l, de rajta van a blokkon.
Sziasztok. Olyan problémám lenne a Gilera 503-asommal, hogy ha ráadom a világítást leszívja az akksit elég hamar... milyen izzó kell bele gyárilag? (a mostanira annyi van ráírva, hogy 12V 55W 287 E13)
Remélem valaki tud nekem segíteni :)
Valaki tud eladô 50ccm es blokhoz gyujtás deknit?
1200 köbcenti,azaz: 1liter és 2 deci.Bármelyik gilera manualban megtalálod.
Köszönöm szépen a segedelmet! ;) Pííísz Amigos! ;)
Nem mondom, hogy esztrgályos vagyok, mert az azért durva lenne, de azárt láttam már 100 méternél közelebbről gömbölytőgépet.

Az átlag edzhető anyag ára 300 forint/kiló.
A frgácsolásra optimalizált anyag ami egyébbként egy fos, de a szakik abból szeretnek dolgozni, mert abból könnyű szépen:) szóval ennek az ára is ennyi meg a bc3 bnc5 c45 a50atöbbi.

Ha nagyn gazdaságtalan mératű anyagból indul ki, akor az anyagár mondjuk 1000-1200 forint.

egy ilyen tengőt legyártani még egy amatőr drehásnak sem több mint 2 óra, a profik meg ennél sokkal gyorsabban megcsinálják.
Utna megedzetni nagyon max 1000 forint.
Tehát, ha a csávókám kér érte mondjuk 8-10 rugót tokkal vonóval, akkor 3000 forint feletti órabérrel dolgozott.
ha mondjuk 30as anyagból indul ki, akokr kb 3 kiló anyag meg el rá
Elmentem az esztergályoshoz! Azt mondta az anyagár 3000, a munka díj 36000! Szerintetek keressek másikat? :)
Sziasztok! Valaki tud DNA 50 eshez hátásó lábtartót?:
Köszönöm szépen! Én szereltem ki, bár nem vagyok hozzáértő, de nő létemre jó a logikám :)
Nem tudom 2-3000-ért csinálnának e egy ilyet, elég nagy anyag kell hozzá, mire kifaragják, tekintve hogy egyben van az egész!
De azért rákérdezek, köszi ;)
Szerinem a legegyszerűbb ha kiveszed/kiveteted a tengelyt hozzáértővel elviszed egy esztergályoshoz és megmondod neki hogy csináljon egy ilyen (hátsókerék tengelyt) kb 2-3000 Ft ból megvan de szerintem kérj segítséget ismerőstől vagy olyan embertől aki ki és be is tudja szerelni a kereket !
Ha még nem buritottad fel akkor 1.8 liter asszem de ha gondolod a 7204-es hozzászólásomba linkeltem egy címet ott lejön minden adat a poweres blokkokról abból kiböngészed és buríthatod bele ha jól emlékszem agip 15w40 megy bele
Sziasztok!
Van egy Gilera GFR-em, és az a bajom vele, hogy a hátsókeréknél lévő tengely amire megy a fogaskerék eltört! Sajnos a pontos megnevezését nem tudom! Nem tudna valaki segíteni hogy honnan lehetne szerezni hozzá? Amennyire tudom ritka motor! Esetleg kicserélhetném a lengővillát az SP02-re? Vagy az aprilia félkarúban nem lehet ugyanilyen tengely? Mert ez ugye fél karú, az meg nem, de hátha ott van rögzitve ahol ez! Köszönöm előre is!
Nem tudja valaki véletlenül, hány deciliter olaj kell a blokkba!?
Gilera xr1 125cc.........
SOS,mert a flakon a kezemben van..:D:D
Köszönöm előre is!
-S-
gilera 06304053450