Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszönöm szépen:D akkor ha azt a 3 at összekötöm akkor és rá a világítást egy kapcsolóval akkor már jó is ugye? :D
köszönöm szépen akkor a két sárga és a piros adja az áramot. ugye? jól vágtam le:D szóval azokat kell összekötni:D
motoplat 5 vezetékes fesszabályzó eladó
ár 6eft
motoplat 4 vezetékes fesszabályzó eladó
ár:5.5eft
szacsomotor@freemail.hu
Neked elvileg ilyen állórészed van! , és 5 vezetékes fesz szabályzó van a gépen akkor a két sárga és a piros megy a világításhoz.
ha nem találod sehol akkor szedd le a bal oldali deknit mögötte van a forgórész és ott találod a vezetékeket!
a fehér kábel a müszerfalba megy az az üres ( N ) gombára meg rá!
Kezd nehézről. Fokozatosan csökkentsd fél,vagy egy grammal. Amikor úgy érzed,hogy jól gyorsul,és a végsebeséged is megfelelő,az a helyes méret. könnyű görgő jó gyorsulás,nehéz görgő jó végseb.rosszabb gyorsulással párosulva. Találd meg az arany középutat.
üdv láttam a rajzot nagyon sokat segitet de engem érdekelne az ,hogy az a vezeték kb milyen színű amelyik az áramot adja a generátorról. én fehérre tippelek.
Köszönöm ezt se tudtam de akkor hány grammosat rakjak bele?
A görgőknek mind egy súlyúnak kell lennie! Mert nem egy fordulatszámon mozdulnak el. A nehezebbek hamarabb indulnak.Így gyorsuláskor csak 3 db tolja a variátort,míg a könnyebbek csak később kapcsolódnak be.
üdv gillera rx 125-öt javítok és az ahiba,hogy nem tALÁLOM AZT A VEZETÉKET AMELYIK AZ ÁRAMOT ADJA AMI A GENERÁTORBÓL JÖN FEL. MERRE KERESSEM ÉS MILYEN SZÍNŰ? próbáltam járó motornál a pirosa a sárgát amik az üllésa alatt vannak hozzájuk értem de nem rázott meg. MIlyen színű lehet avezeték? én fehérre tippelek a gyújtótrafó melet de az sem ad áramot. segítsetek légyszives.
motopat gyujtásalaplap eladó
szacsomotor@freemail.hu
hello mindenkinek! van egy runner 125 fx em és 100 a vége most van benne 3 db 12g görgő meg 3db 6 g felváltva jó ez így vagy mit tudok rajta módosítani vagy mit lehet állítani rajta? nem rég vettem annyira nem vágom még! válaszotokat előre is köszönöm :D
hali még mindig nem tudtalak elérni mi van veled?
Helló
Sajnos nem jó nincs meg neki a belső része
Holnap lepróbázom és megkapod egy ezresért ha jó.Majd írok
Fogalmam sincs:) Ha lenne egy működő motorod, akkor a kábel arról le kéne húzni és hozzáérinteni a csatlakozójához. Testet meg a testhez, aztán a harmadik kezeddel melegítsd egy öngyujtóval. Ha működik, látni fogod a hőmérséklet kijelzőn. Vagy add fel nekem postán 1000 forintot adok érte :)
Helló uram! Ma megkaptam a csomagot, még egyszer köszönöm. Sajna, a lámpa egész más, mint az enyémen, ez már asszem az újabbé, de majd rá variálom valahogy.
Helló
meg van a hőgomba de nem tudom,hogy jó-e vagy hogy tudnám kipróbálni hogy jó-e
Szia, hengerfejben van egy hőmérséklet jeladó. Olyanod van?
Ha van megvenném jó sok pénzért!
szeva !mért nem lehet elérni telón? várnám a cuccokat
A membrán házas az nicasilos az alsó részén van kopás és van válla is.A másik hüvelyezett de azt is meg kell fúratni minimális kopása van.Dugóm nincs hozzá.Nem tudom így is érdekel valamelyik?Kovacst1em@citromail.hu
keresek gilera 50ccm-es blokkot(rc,eagle,503,)ajánlatokat a
szacsomotor@freemail.hu-ra kérek
okés várom!
árban mennyi lenne,és dugó van -e hozzá?
Helló 2 fajta hengerem van.Az egyik membránházas a másik az nem.Melyik érdekelne?A powerek hiányoznak belőlük.
szia
jó állapotú henger után érdeklődők,hogy van-e?és mennyi lenne az ára?