Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyszerű.
Megnézed a moteleken (fejbl had ne tudjam) mekkora ellenállat értékeket kell mérned a kondit töltő tekercs és a jeladó esetében.
( a jeladó rendszerint egy nagyságrenddel ksiebb érték)
Tehát megkeresed a jeladó két lábát, ez ha jól látom testföggetlenül van.(15-100 ohm közötti érték lesz)
Megkeresed a töltőt, ez100-600 ohm között lesz valahol test ellen mérve.
A 2b a test, a 3bmeg a trafó felé megy, kb ennyi:)
az okés már csináltam is egyet csak a vezetékek bekötésére lennék kiváncsi hogy hogyan hova és melyik megy!
amugy a fekete az már egy bonyolultabb cucc
Szerintemne strapáld magad a visszafejtéssel:)
mert itt van:)
Halál primitív egy cucc, utánépíteni 500 forint.
Jahm és Gilera rx 125 höz kellene !
Sziasztok kellene nekem egy piros cdi gyújtás! Ha valaki tudna az írjon! Előre is köszi
üdv !
A minap kaptam egy FEKETE CDI-t amit feláldoztam a haladás és a találékonyság oltárán! avagy csináld magad CDI !ez már picit bonyolultabb mint a piros! de talán ezzel is megbirkózok.
azért teszek fel képet
ja és ha sikerül csinálnom olyant ami működik akkor lehet hogy pár darabot legyártok értékesítés gyanánt!(a piros már gyártás alatt van csak a vezeték kiosztásokkal van keverés arról jó lenne képet beszerezni)
ha esetleg valaki lenne szives és lefényképezné a piros CDI- t hogy hova melyik kbel megy azt megköszönném!
[url=http://kepfeltoltes.hu/view/121113/2306828311_www.kepfeltoltes.hu_
.jpg][img]http://kepfeltoltes.hu/thumb/121113/2306828311_www.kepfeltolt
es.hu_.jpg[/img][/url]
HELP. Gilera GFR125 motorhoz keresek,
- bal oldali lábtartot konzollal együtt.
- power szelephez "mágneses kapcsolót".
- hátsó idomot, idom sapkát.

Hasonlo alkatrésszel rendelkeznek: CRONO; SP02.
Válaszaitokat előre is köszönöm.
gilera mx1 bontódik
rx 200 arizónais .
Endúró.krosok bontása .

bONTOT ALKATRÉSZEK:cr125.yamaha tdr125.cagiva wmx125..250.dr600.ar350.cr250,rx200.yamaha xt125.rm125.crm125.nsr125,mtx80.mtx125.mb80.mt80.cbr125.ktm mx85,derbi senda.rabasa.malaguti fifty,fifty top.af1.zonghsen 200.250,cagiva 125.dr125.gn125.ut125.kz125.rc125.kk125.gilera125. skiper125.150.runer125.150pantehon-150.125.honda tact,dió,pall.kymkcó dj50.kinroad.suzuki let s2.minareli , morin.3kj.jog.cpi aragon gp50.delmi s five.sr50 .honda pax eva .majesti 150 4t.honda mb80.és más

http://motoralkatreszek.blogsp...

másold be a linket


hengerek.főtengejek.gyujtások.elektronikák.váltók.karb
ik.fütómüvek.kerekek.idomok.blok felek.deknik.lendkerék.berugókarok.öninditók.fesz szabájzók.müszer falak.kuplongok.kihajtások.kipufogók.ülések azaz minden van á-tol-z-ig--- 06304053450...
már megvan ki Ő találtam egy hirdetését csak másik e-mail cím volt megadva és arra irtam is a válaszban pedig irta hogy 14 ezer az alaplap meg 10 a cdi meg 5 a lendkerék meg 6 a trafó és tényleg korrekt mert 25-ért odaadná egyben csak egyenlőre munkanélküli vagyok ez itt a gond :S
Horváth Róbert tégláson lakik endurók bontásával foglalkozik!
korrekt a srác
Szereztem már, köszönöm a segítséget :)
És Ő ki? Csak, hogy tisztába legyek vele, hogy kivel levelezek. :)
elvileg azt is lehet javítani de próbáld meg a hdu@freemail.hu-ra kérdezd meg őt is én is tőle szoktam rendelni!
Hát jó.
Amúgy a piros gyantás van rajta és kis repedések vannak rajta de eddig nagyobb jelentőséget nem tulajdonítottam neki. Ráadásul amikor elindult alapjáraton gyönyörűen járt és amikor huztam neki egy nagy gázt csak fulladt. Eddig ezt betudtam annak, hogy hátha a karbi de kicsit belegondolva eszembe jutott valami. Lehet hogy nincs sok köze hozzá de simsonon ha ezeket a tüneteket probukálja a motor akkor a jeladó szar és úgy gondolom lehet valami benne. Csak az a baj ha ez így is van akkor az nem javítható szerintem mert azért nem akarom lebarmolni róla a gyantát, ha meg cserélem? az meg használtan is 14 ezer :S legalábbis tegnap kaptam ilyen ajánlatot.
Nem kommentlom hosszasabban, mert köszönöm helyett besértődtél, én meg nem vagyok pühológus.
üdv az állórészből nem jön ki a fesz vagy a trafó nem veszi fel?
elképzelhető hogy valahol vezeték szakadás van vagy ilyenkor az állórészben van valami gebasz most hirtelen nemjut eszembe de aszem a tekercseknél a lakkozás van megsérülve és melegen áthúz
vagy valami ilyesmi lehet a gond SZERINTEM! melyik fajta állórészed van? a piros gyantás vagy az amelyiken látod a tekercseket?
Ide is írkálhat az ember...
Hello! Megint itt vagyok!
Miután olvashattátok hogy meg lett a gilera baja előjött a következő.
emzoli figyelj légyszives! :) Miután megcsináltuk a gyujtást többször elindítottuk a motort de most előjött az a baja, hogy ha bemelegszik azonnal leáll és nem az termel feszt. Na most az ilyen jellegű hibát lehet-e javítani és ha igen mégis hogy keressem, vagy dobjam ki az egészet és vegyek egy másikat. Az utóbbi lenne igaz az egyszerűbb de az a baj, hogy kompletten vagy 40 ezerbe lenne és igazából annyiért vettem a motort :D Ha valaki tudna segíteni megköszönném.
Sziasztok,50 ccm H@K,GSM bal oldali olajpumpás változathoz kérek segítséget,főleg a blokk belsejében levő tengelyek oldalirányú hézagolását szolgáló alátétek mérete,elhelyezése érdekel,ha valaki tud,javítási könyv,vagy robbantott ábra lenne a legjobb.Köszönöm.
Mai nap folyamán lefényképezem még egyszer a cuccot mert van már amit eladtam belőle és írok egy árat is kérnék egy mail címet ahová kűldhetem. kovacst1em@citromail.hu
szia az egészre
Helló
Konkrétan mire lenne szükséged a kupacból?
hali mit kérsz az alkatrészekért
Hello!
Van egy rx 250- em és nem jó gyujtása. Valaki tudna felrakni képet az rx 125 gyujtás alaplapjáról (mert az hátha jó rá), vagy leírni hogy milyen színű és hány kábel jön ki belőle. Sajnos sehol sem találtam a motoromhoz való gyujtást.