Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló
a komplett blokk már elkelt.A másik az megvan 8000 az ára.A főtengelynek van egy pici lógása.Ha érdekel :kovacst1em@citromail.hu
heló... szeretném megkérdezni hogy a képen látható blokkok girela arizónáé ? .. ha igen akkor amin rajta van a gyujtás .. és a kuplung is mien árba lenne ? és a másik a jobb felső sarokban amiben benne van a váltó meg a főtengely .. az mien árba van ? köszi szépen ... Irj
Megérkezett! Még nem raktam össze de ha működik írok üzenetet! :) Nagyon köszönöm.
sok b.mentes km-ert szép a masina
Első úton a legújabb vassal.
Nagyon szépen köszönöm! Amint megérkezett értesítem!
hali feladtam a csomagot!
Sziasztok. Keresek 503-as, vagy sp szélvédőplexit.
Sziasztok! RC600R-nél mire kell odafigyelni vásárláskor?
Tud valaki adni egy linket, ahol vehetnél a motoromhoz új membránt
1988as Gilera XR1-125
Remélem tudtam segíteni!
Ezt jó hallani :)
ha minden igaz nem ! de majd holnap vagy szombaton még átnézem a többi cuccot is ami benne van is !
Nagy baja van?
Megkaptam a levelet!
Már szét is szedtem!
Bocsi nem neked aksrtam irni!
üdv. milyen csomag?
Hali megjött a csomag!
semmi baj barátok vagyunk!
majd akkor hívj!
PÁÁÁÁÁÁ
hali azért nem válaszoltam konkrétan neked gabesz mert nem volt időm leveni a lendkereket és amig nem látom hogy mijen álapotu adig nem tudok róla mir mondani nem csak neked nem válaszoltam visza hanem jani22 felhasználonak sem mert nekisem tudtam képet küldeni.adig meg nem lehet mit mondani tegnap nem volt nalam a telefonom.és azért nem vetem fel ugy szoltak hogy gabi nova hivot .azért hivtalak visza .ha eszt megérted meg ha nem akor nem tudok mit teni .sajnálom ma leveszem a ledn kereket és hivlak üdv róbert
üdv másnak válaszolsz engem meg vissza sem hívtál sőt meg sem csörgettél?
ez nagy baj na várom a héten a lendkereket az éket, a hátsó sárvédőt és a robeszhoz a bal oldali izét amit beszéltünk üdv gabi
Sajna nem. Köszönöm.
szia.... haveré a gép..jólenne egyben..
egyben már 50 ért is vihető ha érdekel..