Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bontot gilerák alkatrészei rx.rc.xr1.2.rrt.kk.kz.mx1.sp.

06304053450
szia,

google kidobja az olajszűrőt,1500-2500 Ft-ig van,olajből meg 5w-40 full syntheticet vegyél api s/m minősítésűt,cserélni meg 5000,max 6000km-ként és/vagy évente!a légszűrőt meg nem árt 3000km-ként vagy 3 havonta mosni-olajozni,kétévente cseréni!a légszűrő sem drága,2400 Ft :)
Hali!

Szeretnék venni egy Gilera RC600-as mocorgót, és abban szeretnék segítséget kérni, hogy mégis mire figyeljek oda a vásárlásnál, illetve mik a motor jellegzetes hibái.

Előre is köszönöm a segítséget!
Sziasztok! Le szeretném szerelni a Gilera Runnernek az első fényszóróját,szétbarmolás nélkül. Szétpattintós vagy csavarozva van? Köszi.
:)
Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy VXR180-ba milyen típusú olaj, olajszűrő kell és milyen gyakran kell cserélni?

Ha valakinek esetleg van eladó kipuff dob ilyenre, úgy esetleg megvenném!

Köszi!
hali! már megtaláltam a problémát! a szivató nem volt össze csavarva normálisan és nem zárt így kapta a kaját rendesen :D. köszönöm a válaszod!
Indítsd el a motort, kb 5-10 perc járatás után nézd meg a levegőszűrőt és ,hogy ha benzines akkor valószínű ,hogy a tűszelep nem zár rendesen. Vagy nagyobb karbi van beleszerelve.
Sziasztok!
Le szeretném szerelni a Gilera Runnernek az első fényszóróját,szétbarmolás nélkül. Szétpattintós vagy csavarozva van? Köszi.
Üdv!
Van egy Gilera GSM 50-es motorom, nem rég lett fúratva 70-re, azt szeretném kérdezni, hogy első sebességben és másodikban miért nem akar 6000 felé növekedni a fordulatszám ? Hármastól feljebb nincs ilyen problémám.
Sziasztok!

Van egy tökéletes Gilera blokkom 50 es nikaszilos hengerrel Ducati gyújtással nagyon keveset futott eladó .

Egyben 30 ért elvihető fix áron Denso önindítóval.... Karbi és bergó nélkül..
Ha valakit érdekel jelezze.

lucky.exp.peter@gmail.com
706005816
Leo Vince Scoot L kipufogó rendszer eladó 125 4t robogóra!
Érdeklődni és ajánlatot tenni a macsugamate@hotmail.com e-mail címen
Sziasztok!
Érdekel egy Dellorto 16 vagy 17,5 PHBG karbi Gilera Runner 50 hez. Ha valakinek van eladó írjon. szia7677@gmail.com Köszi.
sziasztok! Van egy 125ös 2t Runnerem, nem rég került hozzám.És nem nagyon vagyok megelégedve a fogyasztásával, mert kb 30km alatt meg eszik majdnem 2.5l benzint. Pedig nincs csonkolva minden kanyarba... vki valami ötlet? Vagy ez normális?
csá figyu tudok küldeni fehér csatlakozótis mert megnésztem köööööööööööö ?
gilera rx.xr.1.2.kk.kz.mx1.és más
minden féle blok alkatrészek eladók iletve csere beszámitásis jöhet hátha van valamid ami érdekel..amik érdekelnek:yz125.cr125.gilera minden tipus.cagiva minden tipus.rm125.ktm gs.mx.125-250..ezek motorok alkatrészeit beszámolom....06304053450 vagy 06308616971..vagy hdu@freemail.hu... kérdez alkatrész miat iletve szakmai tanács miat....üdv róbert
Ha esetleg piros CDI-d van és tönkremegy keress fel én megtudom javítani!
Szívesen ha esetleg további kérdés lenne és tudok benn segíteni akkor minden további nélkül megteszem hisz lehet legközelebb én kérek segítséget!
Köszi a válasz
Köszi a segítséget!

A henger le van véve ,a gyűrű törött ,hengerbe mart és törte a dugattyút is.
hy le kell venni a hengert elvinni egy szakihoz és ő megmondja hogy kuka vagy még meg lehet javítani,ha ez megvan meg kell nézni a főtengelyt hogy nem-e lóg,nem károsodott-e illetve a főtengely nem-e lóg dugót mindenképp újat érdemes venni mert lehet hogy károsodott de hidegen nem lehet észrevenni. ha a forgattyús házba is került kaka akkor érdemes széthúzni és csapágyakat szimeringeket kicserélni (főtengelynél) ja és ha már szét van robbantva a főtengelyt is érdemes elvinni megnézetni!
és a végére már a !
én is ebben a cipőben járok
ha alkatrész kell akkor:30/861-6971 őt hívd korrekt srác én is tőle szoktam rendelni
lendkerék mögé benézel ha piros gyantás izét látsz akkor piros CDI kell ha látod a tekercseket ugyanitt akkor fekete. vagy a másik mód megnézed a CDI-re menő kábelt a fehér sarusat ha 2 kábel (kék,fekete)van akkor fekete ha 3(kék,fekete,szürke) kábel akkor piros
Sziasztok valaki tudna segíteni hogy Gilera rx 125 be nem utcai hanem crossba fekete vagy piros trafó kell! ?
Előre is köszönöm!
Sziasztok!
Egy jó barátom vett tavaly egy RC-125 öt,és sajnos lett egy gyűrűtörése,ami belemart a hengerbe. Tanácsotokat szeretném kérni abban, hogy milyen módon lehet, célszerű orvosolni a hibát: Csere ,vagy felújítás ,ha utóbbi ,akkor hol érdemes? Illetve milyen dugattyút, gyűrűt szabad bele tenni és milyet nem, esetleg van-e más buktatója a javításnak?

Segítségeteket előre is köszönöm:
kt78
sziasztok !

Van Egy Gilera Gsm 50 komplett tökéletes blokkom ha valakit érdekel egyben vagy főbb darabokban eladó