Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali! Nekem van egy ilyen mocim, eladó:
gilera-piaggio cuccok olcsón eladóak!
http://www.kepesmotor.hu/kezel...
Szia.

Nem már nincs meg.
Túladtam rajta...
Szia! Meg van még a gumi? Zs
gilera xr 2 alkatrészei eladok,
Üdv mindenkinek van egy 125ös gilerám (poweres) és olyat csinál hogy nem pörög ki rendesen elvileg 10.000 ig ki kéne pörögnie és full gázon ingadozik a fordulat (visszaesik 8000-7000 aztán 9-10.000 és ujra visszaesik) karbit most pucoltam és a gyertya is elfogadható gyujtáson állítottam előre is hátra is ugyanaz!
kb 2 hónapja csinálja ezt menet közben ugy jelentkezik hogy nem veszi fel a fordulatot ahogy kéne csak vánszorog! mit nézzek meg vagy mi lehet a gondja lécíves segítsetek!
Előre is köszi!
Már eladtam.
Keresek RC125 enduróhoz jól működő hátsó féknyerget(enyém be van rohadva)

roland80@totalcar.hu -ra várom az esetleges ajánlatokat.
Hali lendkerék van?
Köszönöm szépen de a motort már sikerült megjavítanom!
Gilera 125 alkatrészek eladók!
Hibátlan főtengely! 20/4887600
+ a képen látható alkatrészek! 30/3604406
Szia Janika nekem lehet hogy van eredeti komplett kábelkötegem megnézzem?
Sziasztok!

Van egy felesleges GILERA RUNNER FESZÜLTSÉGSZABÁLYZÓ RUNNER50-70 -hez!

Írj ha érdekel!
boldog új évet kívánok minden motorosnak és nem motorosnak!
gyujtáshoz lendkerék van?
ilyen az állórész (önindítós változat)
Szia mid van még meg?

Benzinszívattyúja?
érdekelne!
ha üzemképes, és jóó is!

üdv:Krisz
Hello a gyujtás védő dekni mennyi ? :)
Motoplat alaplap és gyujtáselektronika+trafó eladó
több tipushoz is jó:cagiva,gilera,stb
szacsomotor@freemail.hu
Igen én is természetesen a gyárit választanám :D nekem volt egy mtx 80 asom azon minden meglett csinálva új vezetékek stb. de itt nincsen áram. :S
hát szerintem amit lehet cseréld ki szerezz valami kábelköteget meg kapcsolókat mert így csak szenvedni fogsz vele(tapasztalat)!
de ha csak annyit akarsz hogy világítás legyen akkor kiméred multiméterrel a gy.k.ót és teszel fel valami billenőkapcsolót vagy valami egyszerü módon megfabrikálod
Én a gyári megoldást választanám az biztosabb!
Az a baj,szét van barmolva összevissza van kötve minden. a gyújtás kapcsoló olyan,hogy kulcs nélkül egy nem belevaló kulccsal el tudod tekerni:S a kormánykapcsolók nem működnek .akkor féklámpa nincs. Az önindító kapcsolóját valami buzi kiszedte így az sincs benne. minden összevissza van kötve kék sárga piros zöld meg az isten tudja milyen vezetékekkel, sok vezeték van ami ki van húzva és azt sem tom mi hova megy.
valahogy úgy de mégsem!
két sárga és piros meg a fesz szab-ra onnan megy az aksira meg az indítórelére meg az isten tudja hova! ha szét van barmolva a gyári kábelköteg az szívás (én is ezt gobozom mostanság ) ha egybe van semmi gond!
Az a lényeg hogy a gyújtás kapcsolóról menjen a világítás kapcsolóra a ménkő ha ez megvan akkor már sinen vagy!
De mielőtt nekiállsz szétfajkolni mindent meg kábeleket behuzni azért nézd meg nem-e a gy. k.-nál van-e valami elkötve vagy nem érintkezik!