Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát már ideje lenne mivel a régi gépedet se láttam de már mint hallom uj géppel tolod
Most már mehetnénk együtt egy szolidat.
nem mer nem tudom levenni a muszály dzsekim
Akkor nem láttál még cihópatkót...
Te pszhihopata amugy igen joban megy idén kétszer volt asszem pályázni azóta kicsit felkelt jót tett neki hogy két napot ott borogatott
Tavaly még nem ment neki ennyire így ment előttem, én türelmesen kísértem mint tegnap is. Azt mondta, Ő nem lesi a tükröt kinek milyen tempó jó, na mondom hazafelé megyek én elől gyere utánam... kellett várni rá, de sokkal jobban megy mint előző évben.
Azt mondta tavaly nyugodtabban mentél :-) Mondtam neki vínségedre megy el az eced
Igen kérlek 50/90/130 ami a megengedett! 3om ujjnyi majréval ennyi re sikerül!
Pocses Bálint haverom azt mondja menc mint a mérgezett egér
Szerelője is azt mondta pikk-pakk elviszik, remélem azt muttimnak lesz egy kis pénze.
Nagyon egyben van a gép!
Oké ha nem venném fel akkor le van némítva de visszahívlak egyből ha látom...
Holnap hívlak ha indulnánk valamerre !
Tudom off ne húzzatok karóba de jó lenne találni neki egy jó gazdit kár, hogy van autóm akkor maradóna lenne nálam.

https://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/fusion/ford_fusion_1.6_plus-11959776
Az kizárt ismersz!
Ki voltam nyújtózva a pumpával , egy méterre álltam tőled , de hiába kapálóztam mentél mint a vak hangya ! A kis körforgó után 50 méterre jobb oldalt !
Ennyi piszkálódás után már lehet komolyan gondolja.
Amúgy ha nem jön közbe semmi akkor tekereghetünk egyet délután...
De mostanában sokat kész a vizsga muter Fordján eladó.
Valamelyik nap nem jártál Szentivánon az MDK-val ?
Éjjel melózok.
Hali ! Mikóó dógozóóó ? Holnap ha időben végeznél nyomhatnánk egyet , a Krisztiánék délelőtt Balatont kerülnek , ha végzek a melóval beszélek velük azt valahol csatlakoznánk hozzájuk !
Áhhh csak félre beszél
Biztos elvinási tünetei vannak