Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aki jártas ebben ? Olyan nem lesz Győrben ! K100-ast szereltem már réges régen , egy osztrák példányt ! Amúgy jól megy egykeréken , a gazdája mondta ezzel nem lehet , a ruszkitótól az Agip kutig tartottam neki a bemutatót ! Kb huszon pár évvel ezelőtt ! Mi a nyűgje a vasnak ?
Sziasztok!

Győrben illetve Győr környékén tudnátok olyan motorszerelőt ajánlani (telefon v. e-mail), aki jártas BMW motorkerékpárok (főként K széria) szerelésében?

Segítségetek előre is köszönöm!
B.
Oké melóból délután...
Hívd fel!
Hát kérlek írtam neki mit kellene hogyan képpel méretekkel nem válaszol sajna. Egy másik szintén cseróki meg visszaírt, hogy motorokkal nem foglalkozik, csak a promo képek között figyel motor is. Lehet a végén adok fel hirdetést ki az aki fóliázna nekem még egy fél négyzetmétert se...
Köszi! Fél család cseróki így könnyen megtalálom.
Jámbor András Győrszentiván. https://www.llumar.hu/autofoli...

Karbonos fóliázást is csinál.
Ismer valaki kicsiny falunkban fóliázóst ilyen vtn karbonmintás kellene lehetőleg többféle színben
Nem tudom.
Mindenhol meg szoktam állni motorral járdán. Persze ahol van elég széles út a gyalogosoknak. Inkább fa, kuka, kerékpárok mellé.
Az osztrákoktól viszont kitellik bármi...
Szerintem fizetni biztosan nem kell, de nem biztos, hogy bárhol megállhatsz.

És mi a helyzet Rómával? Ha már felmerült a kérdés.
Ott van ilyen környezetvédelmi zóna. Mi van ha bemegyek motorral? És ha EuroIII-as a motor? És ha nem?
Sziasztok! Tudnátok abban segíteni, hogy Bécsben milyen parkolási szabályok vonatkoznak a motorkerékpárra? Kell fizetni a parkolásért? És a járdára felállhatok a motorral?
Köszi Jocó!
Semmi. Pár napot várok még oszt zaklatom szerelőm, mert akkor megőrülók...
Egészségetekre!!
A nagy vassal mi helyzet?
Az most nem számít gulast főzünk, a borús idő is jó neki sör pálesz társaságában...
A jó időt?
Nagyon viccesek vagytok. Nem azt keresem, na akkor vajon mit?
El vagy tűnve Tesó.... Csak nem azt az árját keresed?
http://www.blikk.hu/aktualis/b...
Holnap mi sem tudunk elmenni de vasárnapra tervbe van egy Ausztriai tura...
Sajnos én sem leszek ott!
Nem is kell az orrodat dugni sehova , semmilyen szűk helyre, mert reggelre állítólag remek idő lesz!! Igaz izzadni sem kell majd , és a blokknak is jó lesz a hűtése!
Ilyen időben ? Még az orromat sem dugom ki !
Hali!
Holnap mikor lesz az indulás,s honnan?
gyááá én nem láttam de igen komoly pláne a végén átnyomta a cseléd a piroson :-D