Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Okè akkor arra!
Mehetünk Esztergom , Visegrád , vagy tök mindegy !
Èn meg pont nem. Majd vasárnap kezdek.
mennék de sajna szonbaton melóznom kell bacca meg
Gyertek szombaton kanyargóra...
integéltünk Épp elrobogtatok
Megkiabál6tatok volna!
Koint ám csak 11 kor indultam Bálinttal gurultam ki
Akármerre Bakony, Balaton, Farkasgyepű... stb...
Merre mentek?

Betársulnék én is, ha lehet
... meg ha várhatóan tartani tudom veletek a tempót... na jó, persze nem a 125-össel mennék, de azért biztosan nem vagyok nagyon gyors: legfeljebb az egyenesekben
Fasza itthon leszek pihenős akkor GO!!!
Nyomjunk egyet szombaton !
Szombat délután esetleg egy keringőre........
A körpiláccsal én is így vagyok 1et értünk!
Nekem ez a rovarfej nem jön be. Számomra se nem szép, se nem praktikus.

A teleidomot sem szeretem, de az legalább valamennyire praktikus. Ha már xar vezetni és ronda.
Az S2/S4 a maga kerek lámpájával és konzervatív légterelőjével nekem sokkal használhatóbbnak tűnik. És szép is.

Nekem a Triumph a zsánerem egyébként, de ott is ez a dilemma: a speed triple nem véd jól a széltől, a sprint meg ronda. Tehát ha elszánom magam, valszínűleg orrtörött sprintet keresek majd és kap egy klasszikus körlámpát meg egy Hornet plexit - az bevállt az eddigi Hondáimon is.
Vagy 1100 evo vagy az 1kettes.
Á, akkor megnyugodtam. Nem tudom hová lehet továbblépni egy S2R-ből...
(mondjuk s4r vagy rs... )
De nem ám enyém nem piros. Itt van az előddel együtt. Szabadhegyi vagyok.
Árulod a pirosat?
https://www.hasznaltauto.hu/motor/ducati/ducati_monster_s2r-11984528
Vagy ez nem a tiéd?
(és ha igen, akkor ott lax pár utcányira és még nem láttam?)
Lehet az is az enyém volt.
Egy fekete monstert láttam tegnap a városban, asszem a Szigethyn. Hogy ezekből mennyi lett hirtelen...
Azzal már máskor is összefutottam Újvárosban. A pirosat még nem láttam, pedig kép alapján biztosan megismerném
Kint voltál Te is
Pocses már láttam a motorodat tegnap legalább illetve veled együtt mivel elhaladtál mellettünk
Ajánlatos, ha az ember motoron ülve roppant mód számít a "partnerek" hülyeségére ! Éppen ma délután engedtem el egy autót amelyik a motorom mögött jött 10 méterre . Hadd menjen , ha annyira sürgős neki !
Ma az Elkúrt úton nálunk elütöttek egy motorost a házunkból egy szomszéd rözsó206-al bordó asszem tudtok erről valamit Fordult ki a parkolóból és a kereszteződésben...