Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintetek ha a remus kipufogóból a szűkítőt nem lehet kivenni de nem hangos és nincs benne E jelzés az szabálytalan?
Teherautónál "gáz" a felhajtott!
http://www.nagyvas.hu/motoralk...
4ledes világítás, a tartó+1 műanyag keret 6200kb
Üdv neked is és mindenkinek!

Én is gondolkodtam rajta, végül felkerült a hajtogatós rendszám. Tuti megoldás nincs sajna, vagy- vagy. De azért a rend őreit is hazavárják, erről sem feledkezzünk meg, se mi, se ők. De talán a "csak fotózunk" jól sikerült képeinek az esélyét csökkentheti, úgy gondolom. Ha meg elkapnak tuti140 a felhajtott :D
Most légy okos domonkos! XD
De inkább 140 mint 300
yard Na itt vannak huligán bandák
Megkaptam,köszönöm!
Nem, sokára hívlak!
Küldtem mailt!
Nem. most volvo elso kerekagy csapagy .
Fasza!
Már megenst emelkedő volt?
Nalam nem mesz tobbet
most indultam vissza oladzba
Tudnál küldeni egy telszámot?
Lenne pár kérdésem!
No pont ezt ajánlják most nekem elég kellemes áron!
Köszönöm neked!
Utána nézek!
No jó!
De én veled ellentétbe ebből(jogsimból)élek,meg egy picit többet megyek naponta!
milka1.
Nekem Kiyo ProPark van fönt az autón és a motoron is. Nyugodtan megveheted,nagyon jó a cucc. Eddig 0 csekk!
Én erre azt mondom nem piálok, nem dohányolok, nem nőzök, Nekem is jár valami élvezet.
Ez az Én szerencsejátékom
Már ha veszi a fáradtságot, és jelez szemből. Többször tapasztaltam, hogy csösznek jelezni. Vagy mert nem látja, vagy mert lesz@rja, mert ő már túl van rajta.
Egyszer még a rendőrnek is mondtam, - akik elég feltűnő helyen álltak - hogy hova süllyedt a világ, nem jelzett senki szemből, hogy itt vannak. Csak vigyorgott rajta.
+10% elég is
Főleg akkor, ha azt hiszed mert a készülék nem jelez, és mehetsz nyugodtan és belefutsz. A megengedett +10%-ért nem fizetsz.
Annyi elég is! 40 éve vezetek. Tudom.
Lassan kezdek letenni erről az egészről!
Ahogy olvasgatok,infókat kapok,kezdek rájönni,több a negatívuma,mint a haszna!
Az valamivel megbízhatóbb, de a legjobb a szembejövők villogtatására figyelni.
Fasza!
Köszönöm az infót!
És a lézer érzékelőt?
A "radardetektort bármi bezavarhatja. Mikrohullámú sütő mobil és minden olyan ami 800 és 2500 MHz környékén működik. Wi-Fi pl
Úúh!
Elég rossz véleménnyel vagy róla!
Ez tényleg elgondolkodtató!
Természetesen köszönöm a fel ajánlást!
Egyenlőre okosodni próbálok,olvasgatok!
No meg holnapra két helyről (megbízható forrás)ígértek infót.
Sztem kérj kölcsön és próbálj ki 1et , mert nem egy komoly cucc. Ha jársz Debi irányába én szívesen odaadom, vissza se kell hozni a próba után.