Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

még nem néztem az adatlapod de biztos pösti vagy Hun van itte falun, meg kisvárosba bődületes sok fényreklám örülünk, ha néha a közvilágítás felkapcsóják, ha éppen nincs a város közüzemi tartozásba
Szerintem a városokban a bődületesen sok fényreklám miatt m,ár ez sem tuti megoldás mindig. A legjobb szerintem a fényerő mellett a villogó lámpa, az biztosan jól látszik és ma már a hülye is tudja, hogy az ütemesen villogó lámpa valamilyen kétkerekű jármű. Én hétfőn viszem műszaki a motort, utána felrakok valami ilyen, villogó fényt kibocsájtó lámpát ugyanezen okból.
látom jimy L információkkal áraszt el
Asszem a KGB-nél volt titkosügynök
Ja azt is ki akarták találni, hogy a biztonsági övre rakatnak ilyen fényvisszaverő biszbaszt, mert este nem láccik be va-e kapcsolva az öved, vagy nincs
Valamiért még nem vezették be, persze ami késik nem múlik a "Hogy szívassuk a pórnépet"ben, ötletekből kifogyhatatlanok
A rendszám festésében van a titok ezért tilos átfesteni.
Szia!

Nálunk még nem a maffia csinálta. Néztem a fotót, éjszakai felvételként nem gondoltam volna, hogy ennyire éles kép készül a rendszámról.
"Egyébként senkit nem érdekel, hogy megbaszott a véda 30 rugóra?"

....nem......amúgy nagykőrösi vagy? ....és van-e olyan festék fára ami kibír 10 évet vagy annál többet?
Ha ilyen jó nálatok a közvilágítás örülj neki Nálatok biztos nem Tiborcék csinálták
Egyébként senkit nem érdekel, hogy megbaszott a véda 30 rugóra?
Nem pont rád gondoltam
Csak próbáld ki milyen a másik oldalon lenni.
200 méterről látszik egy Szentjános bogár is ha állsz a mezőn tök sötétben
De ha szembe jön egy buzi akinek utólagos xenon szarja van aztán 2 percig karikákat látsz miatta kurvára nem veszed észre a pislákoló biciklis izzót
Nem köpködök meg mutogatok senkire sem csak próbáld ki a másik oldalt is
És egyből veszel rendes villanyt a biciklire az akin 5-6 ezer olyan biciklis szett hogy még a robogóktól is jobban virít
Pl nekem ilyen van elöl:
https://www.aliexpress.com/ite...
Szia!
Városon belül közlekedtem vele. A rendőrök ezek szerint láttak, mivel utánam jöttek. A KRESZ szerint 200 méterről kell látszania és nem voltam nagyszájú, csupán éreztem, hogy unatkozó rendőrök célpontja lettem. Amennyiben meg nem volt megfelelő a világításom, miért nem büntettek meg? A lényeget leírta az utánam következő hozzászóló, nincs ezen mit tovább rugózni. Leírtam egy történetet, ennyi. Pár napja ennél sokkal súlyosabb közlekedési eseménynek voltam részese, ott is elképesztő bunkóságot tapasztaltam, amit szóvá is tettem, de ennek a történetnek itt nincs helye. Viszont volt ott más intézkedő rendőr, akinek megköszöntem az emberi hozzáállását, mert kiérdemelte!
Azért nézzük a másik felét is
Az rendben van hogy világít az a 0.2w izzó és a biciklin lévő ember még látja is de kocsiból annyira ezek nem látszanak
Jó pár évig szenvedtem ezektől sokszor egy út szélén mászkáló macska szeme jobban világított mint pár biciklis
Tökmindegy hogy dinamó vagy az 500 forintos szilikonos LED világítás ami alig látszik
Rendes lámpát vagy elemet venni sóher de ha basztatja a yard akkor meg nagy a szája vagy ha épp fel van ültetve egy motorháztetőre
de legalább kemények voltak. nem baj,hogy közben a szőlőhegyen két pincét kirámoltak...
Jó reggelt!
Nemrég pont ilyen, " a rendőrök szerint " pislákoló világítás miatt voltam kénytelen 15 perces fejmosást hallgatni, mert éjfél környékén komótosan kerekeztem hazafelé munka után. Gyári, dinamós világítás van a kerékpáron, ami működött, de mivel nagyon lassan haladtam nem világított vakító fénnyel. Leállított motorral ejtőztek és amikos elvánszorogtam mellettük, szirénázva, villogva utánam jöttek. A közvilágítás olyan a környéken, hogy ha nem kapcsoltam volna be a dinamót akkor is látszottam volna, még a vakoknak is. Persze elkövettem egy hibát, mert amikor megállítás után elmondta, hogy miért lettem megállítva, mondtam nekik: Most, hogy állok, egyáltalán nem világít a lámpa. Ugyanakkor az egyikük azt állította, hogy a hátsó lámpa nem is világított, ami mint kiderült, hazugság volt a részéről, mert leellenőriztem és működött. Végül is elunták a vegzálásomat és köszönés nélkül elporzottak. No comment....
Az ám!
hiányoznak a műmájeros bojlertestű csajos képei mi?
Zsótti merre kószálsz? Betegyünk a csellengőkbe
Na sötétben ilyen képet csinál a véda
Na itt van e....szuper trafipax...meg csökken a balesetek száma....idióták....
https://kuruc.info/r/2/183910/
ismerőst a mátészalkai tescó-nál, a stop tábla után jobbra kb 200m-re akarták megbüntetni mert a rendőr szerint nem állt meg a stop táblánál. egy szabadszájú csóka, azt mondta hogy semmi gond nézzük vissza a belső kamera képeit ami a khemionban volt, ki is hangsúlyozta hogy meg áll hogy a bunkó rendőr meg ne büntesse. no, akkor hogy is volt az hogy előbb meg akarta büntetni, majd feladta ezen tervét. hogy van az hogy eccer meg akar büntetni máskor meg látja hogy nem tud rajtad fogást találni. bunkó magyarország ennyi ! próbálna meg engem egy fosjancsi tiszt arra utasítani hogy szedjek össze xxxx bírságot addig nem adhatom le a szolgálatot. kinevetném és leköpném, majd mondanám neki hogy oszt be egész hétre. vagy mikor lehetetlent próbálnak kisajtolni belőled. volt olyan annó a flextronic most pró lego gyár építésén hogy azt mondták hogy du. 5 után is dolgozni kell majd 7-8 kor jön értünk szállító jármű ami haza visz, mondtuk semmi gond az építkezésen kívül megvárjuk kint. fél 6 kor ott volt a busz. ennyi !
Ha nem vitatja.
Engem azért akart megbüntetni egy rendőr, mert úgy látta, hogy nincs bekapcsolva a sisakom. Én ezt természetesen vitattam, mert be volt. Nem tudtak megbüntetni, mert nem lehetett bizonyítani hogy szabálysértést követtem el.
Gondoljatok arra, hogy térfigyelő kamera is hiába rögzíti a szabálysértést, azzal sem tudnak megbüntetni, pedig ott teljesen nyilvánvaló, hogy elkövetted a szabálysértést.
Vannak itt furcsaságok azért bőven.
Ha vki átmegy a piroson, telefonál, átlépi a záróvonalat, nem köti be magát, arról sincs feltétlenül fotó, mégis megbüntethetik
Értem, amit mondasz és logikus is. De bizonyítottság hiányában ejtették ezeket, mert csak 1-1 tanúvallomás állt egymással szemben. Lehet valahol kérni erről hivatalos állásfoglalást?
a törvény egyértelmű, az, hogy neked miért függesztették fel a közúti szabálysértési eljárásodat, azt az eljáró hatóság tudja pontosan. a kérdés arra vonatkozott, mi van, ha megállít. ez van, ha másképp nem döntenek, a döntésnek pedig millió oka lehet.
Kawaszeki mondja jól. 2db hasonló ügyem végződött az eljárás felfüggesztésével, mert nem volt bizonyíték a szabálysértés elkövetésére. Mindkét ügyben egy állítás állt szemben egy tagadással, annak ellenére, hogy az egyik eljárásban kettő járőr mondott ellent nekem. Ebben az esetben a két járőr szava egynek minősült. Arra lennék kíváncsi, hogy ilyen esetben egyáltalán indul e eljárás? Vagy akkor ezt a rendőr dönti el ott a helyszínen?
az utolsó mondat erre az országra nem IGAZ !