Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nézd: én egy beteges (sajnos tényleg, gyakorlatilag gyerekkorom óta), rozoga "öregember" vagyok, aki nem "motorozik", hanem csak "motorral kirándul". Már az is csak 50 évesen jutott az eszembe, hogy egyáltalán 2 kerékre üljek, akkor csináltam az A1/B125 jogsimat. Ahhoz képest szerintem sokat megyek (évi 8-10 e km), sokfelé járok, és - a testi gondok ellenére - még mocskosul élvezem is. Fizikailag "összetör", elfáraszt a motorozás, a lelkemnek viszont piszokul jót tesz. Ezért csinálom.
Nagyon nyugodtak vagytok és ezt becsülöm. Nálam ennél a tempónál már van szél de nem kisebb mint 160-nál. Mondjuk a malac a 140-150 körüli utazót kedveli nekem ott forog olyan 5000 körül (pontosan nem tudom eggyüt mozog a fordulatszám mutatója 5-ben a sebességmérő mutatójával). Rezonanciák olyan 180-200 körül jelentkeznek ami olyan 6000-es fordulat lehet. De ott már elképzelhető hogy nagyon felerősödnek a 1-2 grammos kerék centír hibák és más hasonló apróságok. 200-ig egész abszolválható a szél is onnantól már durva. Pályán a 160-180-as utazó csak trafi szempontból bajos. De amúgy nézelődni én is szeretek olyankor olyan 70-90 közötti kirándulósra rendezkedem be és azt egész jól viseli 5.-ben (Nekem az az utolsó) bár a malac alulról erős a vége halványul hála a nyomatékra hangolt szívnek.
Nekem 750 és ebben nem kevés terep is volt
Ráadás volt benne patakmeder fa alatt motoráthúzással és hasonló nyalánkságok
De a többség aszfalt volt
Az van és dolgozok.
Szép jó napot István !! Remek motorozós idő van! Délután dolgozol??
Ez így van a valóságban is vagy pedig fotók lettek összemásolva?
Jaj.. ne kezdjétek!
It amuses me to torture.
ez a cigány ország ! az illetékes elvtárs fején verném szét mind a három táblát. mit lehet tenni hogy ne egy ilyen cigány országban éljünk?
Ez igen, ember!
Miért nem dobtad be az árokba a 30-as táblát? Amúgy nem nagy performancia ezekre figyelni. Minden közúti közlekedésben résztvevőnek figyelnie kell ezekre... Az, hogy valaki tovább is gondolja (miért nincs kint a feloldó, vagy valaki bedobta az árokba a feloldót) még mindig nem egyedülálló...
Neked gyárilag ennyi eszed van?

@Gino: do NOT feed the troll.
No tudod már amikor az ember kissé elmúlt 20 éves?! Én viszont ma is megtettem az edző-körömet aztán letusoltam mert ronggyá izzadtam magamat.
De én csak akkor állok meg , ha már szintén lemerevedett valamelyik forgóm! A kilométert nem ellenőriztem eddig , hogy mennyi az annyi!?
A GS500-nál az óra szerinti 100-120 az 5000-6000 fordulat, és sajnos ott vibrál legjobban. Az első félóra a legnehezebb, akkor mindkét kezem rázsibbad a kormányra, utána már megszokom. De mindig így járok. Amúgy meg lehet szokni, együtt lehet vele élni. Napi 300-350 km-t bírok a porckorongsérvemmel menni egy nap alatt, de szigorúan óránként tíz perc megállással, pihenővel (cigi-pisi-nyújtózkodás). 480 km volt eddig a leghosszabb napom, utána egy hétig nem kívánkoztam motorra ülni (csak jajgattam itthon).
A én öreg gépem érdekes módon szintén ezt szereti 4500 fordulat 100 km/óra ! Akkor a legcsendesebb és akkor nem érezni semmi rezgést, csendesen és simán siklik!!
miér már az is baj ha szeretünk?
Ebbe ne feccöljetek sok energiát...
Én sem max gyalog.
Én terepen nem járok, a kis csopperrel a 90-et igyekeztem tartani országúton (már ahol bírtam), gyakorlatilag konstans nyélgázon, némely sietősebb kamion előtt mégis forgalmi akadályt képeztem. Tulajdonképpen kizárólag ezért csináltam meg tavaly a korlátlan jogsit, és vettem a GS-t.
A GS-sel - országúton - óra sz. 100-120-al járok (ami GPS szerint 92-110km/h), nekem is, a motornak is ez tűnik legkényelmesebbnek. Alatta unalmas (6.-ban nem is nagyon szereti a gép), fölötte meg cibál a menetszél, azért nem kellemes. Jó ez így: nem tartok fel szinte senkit, akit meg utolérek, azt igen hamar meg is bírom előzni.
Motorral a 70 környéke a kedvenc. Ekkor lehet nézelődni állni ülni stb ezt kb minden terepen tartani lehet, mondjuk friss szántásban kevés
Szél se nagyon fúj még ilyen tempó mellett
Ahol nagyobb a forgalom ott avval a tempóval vagyok kénytelen menni.....
Ezzel én is így voltam, amíg a kis 125-ös csopperke visított alattam.
A hülyéket cinkelni mindig jól esett
Bár ha megverhetném az még jobban esne, na de ezt sajnos nem lehet, mert az ilyen hülyék védettek ebben a nagy liberaliznusos korszakunkban
Én mindig szabályos vagyok
Pl
95-től gyorsabban ritkán megyek még motorral is
Addig, amíg előzni szeretnél!