Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Biztosan olaj?

1. Szhopja a föttögő szimeringen a váltóból.
2. Kiakadott a különolajpumpe.
3. ml is not dl

+1. Egyéb.
Egy olyan problémám van, hogy hányja az nsr-em az olajat a kipufogón, de szó szerint, ha oda teszek egy rongyot tiszta olaj lesz mitől lehet én, már nem tudok vele mit kezdeni mindent ki próbáltam nem akar megjavulni sajna
Koszonom a segitseget :)
Az indiai fosch.
Ha magyar alatt sajtos úr dugóját érted, az kíméletes használattal elmegy.
(levegős yamahába tettünk már, nem volt vele baj, reszelt cimconyba is ezeket tesszük zömmel.)
De hát ugye az 12 rugó,a meteor meg 17, nem nagy a difi, és ameteorazért jobb talán.
power szimering mérete 9x18x7
azt soha nem fogom megtudni hogy nálam mennyit bír a leg olcsóbb dugó mert nem fogom belerakni, nekem többet ér a henger meg a hajtókar épsége.
vertex lessz nekem belerakva.
abba ez kell: 35x48x11
olajat nem tudom, a 20-asba 2,7dl kell.
Hali!

Dugócserére készülök és kíváncsi lennék a véleményeitekre, tapasztalataitokra!
Ha ár szerint nézzük, indiai: 5.000, magyar 12.000, meteor 17.000, vertex, prox akár a csillagos ég.
Mit gondoltok a legolcsóbb dugókról? Nálatok mennyit bírt?
Helló!
Korrekt állapotú NSR hengere vkinek akad eladó?
Helló valaki nem tud honda nsr 125 höz power házat mechanikust ?
Bocsi, 22 be
20-as vagy 22-esbe kell?
Sziasztok tudtok nekem mondani egy nsr elso teleszkop szimering meret? Es hogy mennyi olaj kell bele ? Erdekelne meg hogy a powernal mekkora a szimering. Koszonom .
Alapvetően keveselés az oka.
Hogy most azért, mert falsol, vagy mert eldugult a karbi, vagy csak sazul van beállítva,, ezt nem lehet távgyogyózni.

Viszont, az határozottan bontós távlat,, hoy ilyenkor:
kevesel,köpi az olajat= vegyünk el az olajozósából.
(D:)
Ilyenkor már aztán annyire kenetlenül fog üzemeni, hogy gyorsba megakad, és kinyírja az alsó görgőt.
...nem értek a lovakhoz, de lassan visszaeső fordulatszám problémára nekem egyszer a fals levegő keresését javasolták...
Helló mindenkinek, egy olyan problémám lenne, hogy a fordulatszám 3 ezren pörög alapjáraton, és ha gázt húzok neki mondjuk 6 ezerig akkor nagyon lassan megy vissza 3 ezerre, és köpi az olajat a kipufogó, de úgy rendesen, néha meg olyat csinál hogy jár felbőg és le áll mi lehet a baja ?
Na megint itt van a sok leskelődő!
Rendben, citrommailen nem mindig kapom meg gyula5@hotmail.com ra is irhatsz!
írok az email címre ami az adatlopodon van.
6500-12000 fordulatig dolgozik telt görbével.
1.75 kg, lakkozva van, gyári fordulatra van tervezve, alsó tartomanyban nyomatékosabb, plus LE, szép hang, gyári 2 csavaros felfogatás és plus 2 rugó.
bővebb információ van róla?
nsr-em van győr mellett.