Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez qrva szép! Saját?
első sárvédőt keresek! képpel kérnék ajánlatokat! ide!:)
mostanában ritkán jövök,sokat melozok...
Üdv!Nsr-nél gyujtàs oldali főtengely szimeringet lehet cserélni a blokk széthúzàsa nélkűl?
Szellemnek, mert ő is mindig tesz fel hasonlókat...

Jól van megnézem köszi a segítséget
nem feltétlen, sőt
Eladó LED-es indexek KÉSZLETRŐL!
6000 Ft / 4db helyett, most 5000 Ft / 4db, a készlet erejéig!
- karbon mintás
- fekete

sz.schliemann@indamail.hu
Helló most lett felújítva az egész blokk, és nincs alapjáratom és 70 km alatt ki fogyott a teli tankom, és nem folyik sehol, mi lehet az oka ?
válasz erre
De megy mint a meszes nem fulladna ?
Köszönöm!
mondjuk kifelejtették az egyik fúvókát....
Üdv!Megtudja valaki mondani hogy mennyi vàltó olaj kell jc20-as blokkba?
Helló most lett felújítva az egész blokk, és nincs alapjáratom és 70 km alatt ki fogyott a teli tankom, és nem folyik sehol, mi lehet az oka ?
Értem ki próbálom köszi szépen!
talán mert már a helyén van. indítózz lekapcsolt vészleállítóval. 2-3 mp indítózás után hagyd abba, majd fülelj, és ezt ismételd meg párszor. ha egy indítózás után sem hallod nyögni, akkor tényleg nem mozdul. de ha alapállásban van, vagy be van állva a szelep, akkor a motor sem fog küzdeni
Üdv!
Tud valaki NSRhez (97es) izzófoglalatot? Akinek van az jelezze kérem vagy esetleg merre lehet ilyet venni akár ujba.
Gyújtás rá adásakor ennek ellenére nem ad kis sipoló hangot.
nincs alapjárata a motoromnak miért segítsetek, pedig volt ?
Ma elhoztam a szerelőtől a motorom szépen járt semmi baja nem volt, aztán othon nem akart be indulni mikor nagy nehezen beindult mentem vele egy kört leállt, éreztem hogy megy el belölle az erő és kész menet közbe leállt, aztán végül addig próbálkoztam, hogy jó lett megy mint az álom, de viszont elment az alapjáratom mitől lehet ?
Üdv. Van egy nsr 125 f jc20 tipusú motorom. Sport kipufogót vennék rá de amit találtam az elvileg jc22- re van gyártva, de képen látva úgy tünik hogy a felfogatások ugyanazok. Szerintetek passzolna?