Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lehet köze annak a dologhoz, hogy nyár van?
Helló! Olyanban szeretnék segítséget kérni hogyvan egy honda ns50-em 6 sebeséges és valamiért 85 fölé nem enged olyan mintha lefojtaná valami 5-be is ha eléri a 80 fölé megy fura hangot ad pedig menne még mert húz . Köszi a válaszokat
Helló 1990 es 125 jc 20 as nsr hez szeretnèk menesztő gumit csak hondánál kapok ?
A hütő melegszik igen, kivetem a termosztátot és indítás után nemsokkal elkezd langyosodni.már nem tudom hosszú távon szépen beáll a hőfok városban felforr a vizem,és bugyborékol a tágulási tartályba.Elnézést ha összevisszaságnak tünik amit leirtam de igy a legpontosabb a jelenség.
Levegősödik a rendszer, veszti a vizet? Hűtő melegszik, vagy hideg marad és csak a hengerben/hengerfejben forr? Azt próbálom ezzel kideríteni, hogy kering-e a víz? Ha minden dugulást, termosztát hibát (nem tudom, hogy pl. be lehet-e tenni fordítva), légtelenítési hibát (légzárványban ül a termosztát) kizárunk, akkor még lehet a vízpumpa is.
A te problémádra meg a válaszom h sztem a henger meg van valahol repedve kifúj és ez által forral!másra nemnagyon tudok gondolni rem segítettem
Kössz h szóltál de egyenlőre nem kell!Úgy néz ki így is fog működni paripa,ha mégis kéne feltétlen kereslek ;)
Üdv!Segítséget szeretnék kérni 1989-es nsr-em jc20-as.
Valamiért forralja vizet pedig hengerfely sikoltatva lett, ujj hengerfely tömítés,termosztát is ujj és mégis.Mi lehet a gond?
Üdv!Nekem van
Már nincs meg se a motor! Sajnálom! :(
szeva!kicsi rá az esély de megvan még a henger?
Meglett a hiba, az egyik vezeték valahogy megszakadt.
Sziasztok! Elment a tompított világítás a dupla körlámpásomon. Megnéztem az izzót, azzal nincs probléma. Van valami relé, vagy biztosíték ami elromolhatott, vagy a kapcsoló és vezetékek körül kell a hibát keresnem? Előre is köszönöm!
Ha recseg és ropog akkor a bovden lehet rossz. Ha az szépen jár, akkor máshol a gond.
Szevasztok!
Tudna vki eladó power nyelvet hozzá tengelyt és egy 125-ös hengert hozzá?
Eladó Dellorto vhst 28 cd + szívócsonk 15.000
Hivj fel 06209238057
Meg olyan kerdesem a kuplungar elég nehézkes behúzni ez gyári vagy valami baj lehet ?
Engem érdekelne
Üdv nekem egy Honda nsr 125 ősöm van 1990 évjáratú ha valaki tudna ajanlani sport kipufogót ra azt megköszönném :) illetve jo árban első gumit :) illetve kuplung kart :)
Hálásan köszönöm a segítséget. Még egy kérdésem lenne hogy nem e tudna valaki nsr-hez valami sport kipufogót. Nekem a gyári van fent de ez nagyon fojtja a motort és nem találok se bontóba se neten másik kipufogót hozzá. Az előző nsr-emen sport volt és sokkal jobban ugrott is nem fogta vissza annyira a motort.
2,6-2,8 dl
Köszi! Igen, ingázni fogok.
Szívesen írnék igen sok soros troubleshooting-ot, de a diagnosztika nem szokott működni látatlanban, kitöltetlen adatlappal.
Sziasztok.
Van egy NSR 125-öm 96-os évjárat jc22. Az első teleszkópot szeretném rendberakni de mindenhol más adatot találok a villába való olajmennyiségről. Szóval azt szeretném kérdezni hogy nem e tudtok segíteni benne mennyi olaj kellhet bele száranként? Hálásan köszönöm előre is ha tud valaki segíteni.