Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello! Sem a vázrol sem a blokkrol nincs paír. 50-nek volt használva.
üdv, a váznak van papirja?
Sziasztok
JC 20-hoz keresek hengert, dugót, gyűrűt, lehetőleg gyári, Nicasilost, jó állapotban.
szilard.munka@gmail.com címre várom a jelentkezőket
Köszönöm előre is
Sziasztok! NSR 125 minden megmaradt alkatrésze egyben 15000 Ft-ért eladó.
Azért vannak akik leskelődnek... :)
Micsoda nyüzsgés van itt!
Sziasztok!
Nagy szükségem lenne egy hengerre. NS 125-ösé kellene.
Igazából nekem olasz MTX-hez kel, de ugyanaz. Már írtam az MTX fórumra is, de egyenlőre semmi. Előre is köszi!
Tomi
Sziasztok
Olyan kérdésem lenne, hogy van nekem egy Honda nsr125 (1989) motorom ami 11kw teljesítményű. Vannak 125 nsr-ek amiknek jóval nagyobb a teljesítményük, az enyémben van valami gyári fojtás ami eltávolítható a nagyobb teljesítmény elérésééhez, vagy a két típusban nem egyforma a blokkok felépítése? Ha vannak benne gyári fojtások, hogy tudom eltávolítani belőle?
http://www.eladoautomotor.hu/m...
Minden paraméter megtalálható a hirdetésben akit érdekel nyugodtan hívjon!
Sziasztok!

Bontott karburátora van esetleg valakinek? Macskalámpás 98-as NSR-hez kellene.

Köszi előre is!
én gyárit vettem honda szalonba, 4000ft körül volt.
Üdv!keresek SOS-ben 1989-Es nsr-hez karburátor úszót!Tud valaki segíteni? SOS!Magyarországon kapható?email címem:janika00087@freemail.hu
06702071177Számom.
Sziasztok ! Keresnék ehhez a típusú motorhoz idomokat. Azt nem tudom hogy más fajta kompatibilis-e hozzá, ebben Ti jobban járatosak vagytok.
Üdv ! Csaba
2002-es évj, NSR 125R
Karbitisztítás?Csodákat tud tenni
Üdv! Olyan problémám lenne: A motorom 2 évet állt, kapott új aksit, kb 4. indításra el is indult. Szivató rajta, kb 4 ezerig felpörög, melegszik, majd egy perc után a fordulatszám elkezd növekedni szépen lassan 8 ezerig kb, szivatót leveszem, beáll 2 ezerre. Viszont ha gázt adok elkezd ledadogni. Mentem vele szivatóval egy nyögvenyelős kört az utcában, és felforrt a víz. Mihez érdemes nyúlni először? (`99 es macskalámpás nsr)
Köszi!
Dászíp motorod van
Tetszik, írhatnál emailben (pulsartomi@gmail.com) hogy mit lehet tudni róla, amióta nálad van mik történtek vele (a festésen kívül, ami szép munka).Ja és hogy mennyiért válnál meg tőle :)
A forgalmiban a szín vajon mi lehet?Gondolom trikolor volt eredetileg.
Ha hozzám kerül, én lefesteném, és megint az lenne :)
Tavaszra az enyém eladó.
Szia!Köszi a linket, itt is nézegettem.
Normális állapot: gyári idomok stb, nincs szétba**va sehol.Ha már rendszámos motor, legyen érvényes forgalmija, vagy lehessen simán vizsgára vinni.125F-ben találni is, de a körlámpásból hiány van.Jópár évvel ezelőtt kicsit nagyobb volt a választék, kevesebb a bontásra ítélt motor.Nem mai csirke az biztos, de jó lenne szerezni egy rendszámosat.
Attól függ mit tartasz normálisnak.
Az alábbi linken is kerested őket már ?

Használtautó.hu
Sziasztok!
Lehet még normális rendszámos jc20-ast kapni?Nagyon eltűntek az apróhirdetésekből.
Üdv Csoki! Ez kardános 56 lóerős változat.
Ez csak egy nyomásmérő. Ha valaki olyan buzi, hogy csak NSR-eket szerel, annak kell(het).
Sziasztok! Remélem tud nekem valaki segíteni! NSR 50-eshez keresnék karburátort. Illetve az lenne a kérdésem, hogy van-e esetleg más motor típus amely ezzel a karburátorral került felszerelésre. Válaszotokat és segítségeteket köszönöm!