Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vagy esetleg így eladó .2005ös
Jó beosztás... nagy ember lettél! :)
Bár a mi szemünkben eddig is az voltál, hiszen te (mint a többi szaki) mindig tudtál nekünk konkrét segítséget adni a problémáinkra.
Maradsz a fővárosban?
sziasztok.tud vki segiteni?nsr125 gyujtás problémába.(nincs szikra)mi lehet a baj?
Flotta mamager leszek. Csak kis részben kell szerelnem. 1 hónapot sem kérnek, csak pár hetet, mert sokat vállaltak rám.
Sziasztok ha valakit érdekel van egy Honda NS125F-es és egy MTX125-ös
motorom eladó vagy csere is érdekel NSR-re
Ha valakit érdekel hívjon vagy csörgessen meg és visszahívom.
NS125 és MTX125
Baszki, letöltetik veled a felmondási időt? Az nálunk 2 hónap. Nálatok is?
Az új meló milyen? Marad a főváros vagy odébb állsz? :)
elfogadtam. csak a mostaniból nem engednek
Ha jó az ajánlat, akkor gondold meg, hosszú távon megéri!
Többen azt mondják (valami kutatási eredmény alapján), hogy legfeljebb 7 évente vagy beosztást vagy munkahelyet kell váltani, hogy az ember elkerülje a burnout-ot (kiégés). :)
Ha csábít az ajánlat, akkor ne hezitálj, csapj bele! :)
2 hónapja autó szervizben dolgozom, de most kaptam egy állásajánlatot.
cserélj egy trafót
Keresek dellorto phbh 28 karburátort.
Szia, kirpóbáltam azt is amit irtál ugyanaz a hiba...
Sziasztok!

Sikerült árkot fognunk a `98-as macskalámpás NSR-ünkkel. A motor jobb oldala, fejidom illetve első lámpabúra ami tört. Lassan lejár róla a műszaki és rendbe kellene rakatni valahogy, de kezdek kifogyni az ötletekből.
Itthon gyakorlatilag nem találtam hozzá alkatrészt - lámpát igen, de az horror, amit sikerült. E-bayről be tudnám szerezni a cuccokat, de annak az árából majdnem veszek egy másik motort.
Van valami hasznos tippetek, hogy hol tudnék még keresgélni? Bontós ismerős, aki foglalkozik ilyesmivel, használt motor a garázsban, ami már nem kell, évek óta áll, de épek rajta az idomok és boldogan megválnátok tőle?
Bármilyen ötletnek nagyon örülnék.
Egy 125 ös nsr em van jc20 as
Az sem derül ki az adatlapodról,hogy milyen motorod van így csak várj nyugodtan,egyszer csak kapsz választ is!
Elkellene a segítsèg
Na mi a helyzet senki nem tud semmit ?
Ott dolgozol még, ahol tavaly is?
Itt minden a legnagyobb rendben... leszámítva a 40 fokot, amit már qrvára nem bírok. De a Honda blokkos CBR másolatom kiváló állapotnak örvend, eddig semmi gond vele. Remélem marad is ilyen! :)
Hali w31 densot próbáltam. 10-30km után megöli a gyertyát. Teljesen, elkezd a porcelánnál áthúzni. Gyertya pucolás vissza rak első pörgetés és megint áthúz. Új gyertya jó megint egy kicsit. Ezt tapasztalom. Köszi
próbálj ki egy denso w27usr gyertyát. ha az sem, akkor írd le pontosan mit tapasztalsz
egy 300 négyzetméteres aluketrecben dolgozom... alig verejtékezem.

feléd?
Helyes! Főleg a hűvösebb őszi, téli napokon esténként lesz jó nosztalgiázni vagy a veteránok hozzászólásait olvasni! :)
Csak belesnek ide a veteránok is!
Szia Marci! Ezer éve! :)
Látom angolul is perfekt vagy! Maybe :)

Helyzet? Hogy bírod a melegben?
Nem értek hozzá, de majd jönnek a szakik. Feszültségszabályzó esetleg? Csak egy ötlet.