Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!

Én is végig a Repsol Moto Racing 4T-t használtam. 10W-30 és 5W-40 változatban egyaránt. És ezt használom a mostani motoromban is. Sem a Honda, sem a Kawa nem evett soha egy cseppet sem, váltó és kuplung finoman és hibátlanul működnek. Szóval semmi rosszat nem tudok erről az olajról mondani.

De persze azt sem, hogy jobb vagy rosszabb-e más olakoknál :)

Rosszat tuti nem teszel a motorodnak, ha ezt teszed bele.
Igen, vettem adaptert az első indexekhez. De nem igazán jók ezek a műanyag betétek, mert pl ehhez aindexhez nem volt jó. Mert nem ért át a csavar. Lekoppintottam a műanyag lapot, fémből. Az került belülre, kivül meg a műanyag van.
11dollár volt.
A gyári olaja a 10W-30, de a 10W-40 is jó választás. Én arra esküszök, hogy legyen legalább API SJ besorolású.
Sziasztok!

Adna nekem valaki tanácsot motorolaj ügyben a Cb1000r-hez?

Repsol MOTO RACING 4T 10w-40 -re gondoltam, de ha valakinek lenne jobb ötlete az szívesen fogadnám!

Köszönettel, Nonoo
Már látom csak először nem jelent meg a kép. Faszák. Mennyi volt ?
Elől a fejidomba vettél adaptert az indexhez mert ugye ezek vékonyabbak jóval mint a gyáriak ( műanyag betét ) ?
Már látom csak először nem jelent meg a kép. Faszák. Mennyi volt ?
Rakjál fel róluk képet légyszi !
Igen, egy relén van mind a négy. Az ülés alatt,a biztositék doboz mellett, jobbra. Ha minden igaz, akkor talán délután megyek beméretni egyik ismerőshöz
Ebay-ról rendeltem.
Egy relé van mind a négy indexre ? És hol található ? Milyeneket raktál fel ? Rakhatnál fel róluk képet . Az egyik ismerősömnek az új ledes indexe volt zárlatos. 5 ször szedte szét mire valaki mondta neki, hogy méresse be az indexet. Pech. Az egyik zárlatos volt.
Sziasztok!

Egy kis segitséget szeretnék kérni.
Elkezdtem lecserélni a gyári indexeket ledesre. Kicseréltem a relét, majd neki álltam az elejének. Villog mind a kettő, külön is, meg együtt is.
Folytattam hátul, felraktam az egyik oldalra(jobb oldal) , villog külön is meg együtt a három(negyediket még nem raktam fel). Megnéztem ismét hogy külön villog-e jobb oldali, nem villog. Megnéztem a biztositékokat, mind ok.
Vissza raktam az összes gyári indexet, meg a relét is. Nem villognak.
Mi lehet a gond?
Köszönöm előre is a segitséget!
Ha így lenne, akkor én is lecsapnék rá
Nem unta meg ? Nem adja el ?
Szevasz, Page ebay-ről rendelte, 10-15e körül lehetett relével egy pár.
Szia. Ilyen index kellene nekem amilyen a narancs cb-n van. Honnan van és mennyiért ?
Hat mp.képeket fel tudtam rakni. Akarok még egy kormány lengéscsillapítót meg valami fasza tükröket. Láttam is az e-bay en 10 körül. De ez majd a jövő zenéje. Jön a jó idő hála Istennek és kell a pénz benyára. Sziasztok ! Széles utat mindenkinek !
Megkönyörült rajtam az Ago és mégiscsak elküldte a Fokozatkijelzőt. Marha fasza lett.
Nem csak az Ago forgalmaz fokozatkijelzőt. Nekem a Dreamnél szerelték be és PropTech felirat van rajta. Szerintem kérdezd meg őket.
Erre ezt a választ kaptam:

Info - AGO Motors KFT.
febr. 26. (6 napja)

címzett: saját magam
Köszönjük a megrendelését, de nem áll módunkban teljesíteni!
A megrendelését töröljük!
Képzeljétek, hogy jártam az Ago motorral ! Olvassátok el és osszátok minél több helyen mert ilyen csak ebben az országban történhet meg. Ez az e-mail után törölték a megrendelésemet, meg az Ago motor a gipro ds magyarországi forgalmazója és más online motoros boltnak sem küld mert úgy gondolja, hogy nekem kell. A motor styling ma hívott fel, hogy nem tudnak küldeni giprót mert a köcsög ago nem ad neki mert nekem kell . Most kénytelen vagyok külföldről beszerezni!
EZT AZ E-MAILT KÜLDTEM AZ AGO MOTORNAK.


Vilmos Borbély
febr. 26. (6 napja)

címzett: Info
Rendelek valamit vasárnap du. amit elméletileg kedden meg kéne kapnom ha hétfőn feladják mert a rendszer szerint van raktáron. Kedden leinfózom a cuccot de kiderül, hogy elfogyott. Gyorsan megrendelik ami már másnap itt van ( vissza jelzés szerint )amit azonnal küldik futárral (elméletileg ) és bárhogy is nézzük csütörtökön meg kellett volna kapnom- DE NEM- . Csütörtökön reménykedem, hogy pénteken csak megkapom de NEM mert csak pénteken tudnák feladni amit hétfőn kapnák meg. Szólok ,hogy csak pénteken leszek ithon és akkorra küldjék ,erre még én figyelmeztessem őket NEHOGY ELFELEJTSÉK PÉNTEKRE ELKÜLDENI !
Ilyet még a világon nem basztam te barom aki ezt az e-mailt írtad ! Hát nem is tudom, hogy melyik motoros fórumra rakjam ki ezt az e-mail sorozatot vagy hol osszam meg jogos felháborodásom. Talán könyörögjek egy szaros fokozatjelzőért vagy már nem is tudom, hogy mit vársz el tőlem még ? LÉGYSZÍVES KÜLD EL PÉNTEKRE !

Borbély.

2015.02.26. 19:28 ezt írta ("Info - AGO Motors KFT." ):

KÉRNÉM A HOZZÁSZÓLÁSOTOKAT !
Köszönöm !
Szia!

Több fényképnézegetővel utólag is tudsz módosítani a képek felbontásán. Ezért nem kell feltételnül új képeket készítened :)
Ilyen kis felbontású képek nem olyan szépek nem ? Majd kiponyvázom és csinálok kis felbontású képeket. ( Sajnos ponyvázom még mert szar idő van. ) JÖHETNE MÁR A TAVASZ !
Szia!

Nem tudom pontosan, hogy max. mekkora képet lehet feltölteni, de szerintem inkább legfeljebb 1-2 MB-ban gondolkodj :)
Próbáltam már 20- szor is de lehet, hogy nem engedi fel a 13 MP felbontású képet ? Csinálok majd 8 MP képeket is azt majd felpróbálom azokat rakni hátha az felmegy.