Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Heló ! Megvan még az össze kötő cső ? Ha ogen akkor mennyiért adod ?
Bizony, ez abszolút pirospont. Én is Hornetről ültem CB1000R-re. Én megköszönésre szoktam használni, elég gyakran.
Hogy Te minden topicban szóba tudod hozni a motorodat
Sziasztok, egy 2009-es példányhoz szeretnék venni túraplexit, ha van eladó, érdekel, vagy tapasztalat, szívesen fogadom, hogy egyáltalán érdemes-e tenni rá. Köszi előre is.
Kenyeztet.Minoseg kvaliti,elit. .
Szanatórium
A regi 2009- esen nincs.Se abs se egy nyomorult benzinszint jelzo.
A mostani szerintem van.Full extra.Meg azt is kijelzi hogy héé bazihideg van lehet jegen pofaraesel.
Tiszta wellnesz.
Nem mondod hogy az angolon nincsen?... ez még a BMWn sem plusz fizetős extra :))
Eddig nem volt,mostmar meg minek?
A fagyizoig felesleges.
Minden rendes motoron van - bár azt nem tom minek,
Van veszvillogo? .
Kenyes banda :-) Nekem tetszik, jobbnak tartom a Hornetnel is. Kulon orulok, hogy a veszvillogo balra kerult.
Horneté valóban jobb.
Csúnya, nem is túl ergonomikus.
Mi a baj vele?
A CB szebb (az kormánykapcsolókat leszámítva)
Hello, ha van konkrét kinézett darab akkor linkeld be őket. Mert biztosan jobb a CB ;), dehát állapotot veszünk...

Személyes tapasztalatom csak a CBvel volt (közel 50ekm), szerintem nagyon kezes (jobb mint egy pörgős 600as naked), kellően erős és egyenletes a teljesítmény leadás egészen alulról.

Emellett pedig sokkal szebb mint a Z... azért az egykarú lengőkar nagyon ott van és a design is még a mai napig modern. Ha meg a pénz is számít, olcsóbb rá bármilyen tuning kipufogó mert a CBhez elég egy kanna ;)

Több CB tulajt is ismerek innen a fórumról személyesen, senkinél nem volt semmilyen probléma, volt akinél 60e felett volt már a futás teljesítmény.
Kedves Hondások! motorvásárlás előtt állok de nagy a dilemma. Kawasaki z1000 (2009) vagy Honda CB1000R (2010) ? Honda felé húz a szívem de csak 51%-ban... 49% marad a Kawának is... Győzzön már meg valaki hogy a Honda a jobb!!! :D
Hornetbe én is EBC HH-t vettem. Fog is sz@r a gatyát. Ez a Ferodo ahhoz képest érzésre is egy hulladék...
Minimum 7 eve volt ferodo platinum,az volt az elso es utolso.
EBC HH vagy brembo SA.Jelenleg gyari,ami brembo de dogoljek meg ha tudom melyik.
Kideritem az elso szervizkor.
Nem akartam előre elárulni, de szokás szerint brutál nagy itt a pörgés. Szóval Ferodo Sintergrip. Ez a második afférom a Ferodoval. Több nem lesz az tuti...
Betét tipus?
Már megoldottam a problémát, csak gondoltam megkérdezem, hogy találkozott-e már más is ilyennel. Én még nem.
Mondjuk ez kérdésessé teszi a betétek további használatát is...
Ez szivas.Gondolm nem szandekozol uj tarcsaert sietni?