Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez érdekes...nekem nem fogalkoztak ilyennel
műszakin voltam és eredetvizsgám már van...
a kamionokat amiket előttem műszakiztattak azokat is fényképezték a köcsögök...
akkor most az eredet vizsgán buktál meg? Mert nekem a műszaki kurvára nem fényképeztek semmit.

Vagy pedig először műszakira vitted eredetvizsga helyett? Mert akkor kell integrált műszaki, ahol valóban fotóznak, +7000 Ft.
na ezt akkor megkérdem majd a KPM nél.... de úgy kérdezted hogy egy külföldön kivont tehát most sehol forgalomban nem lévő motort lehet e Magyarországon először forgalombahelyezni?
vonattal gondoltam...
mind1 hova viszem nekik le kell fényképezni a motort márpedig a dobról messziről látszik miféle....
a CBF 600 dobja nem jó rá csak a CBR 500 é ami meg annyira ritka hogy jajaj...
No, felhívtam a NKH -ot. (amit bárki megtehet) Tisztázódtak a dologok. Az injektoros jelleg csak újjonann forgalomba helyezendő járművekre vonatkozik. De azokra a motorokra nem érvényes, amelyek egyszer már forgalomba voltak helyezve az Európai Únió tagországaiban. Tehát lehet nyugodtan jövőre is forgalomba helyezni ezek alapján.

Ha valaki ezt másképp tudja, akkor jelezze, nekem az NKH műszaki osztályán mondták, telefonon.
hmm... nem hiszem, hogy megérné neked 2x2x250 km-t autózni egy nyüves dob miatt... Vidd el más helyre műszakiztatni, ha ennyire pikkelnek rád ott.

Illetve én a helyedben előbb a KPM-el beszélnék, hogy alvázszám leadással lehet-e jövőre vizsgáztatni a vasat. Illetve lehet, hogy használt motorra nem áll ez az injektor buli. Tegyél rá CBF500, CBF600, stb. dobot, vagy akármilyen dobot, amin van EU-s bejegyzés, amit a tiéden kerestek!
a postauton kivü mit mondtál még és hol?

mert sztem kérek időpontot 21 ére a postautóhoz és ha 20 án netán megint megbuknék a KPM nél akkor másnap viszem hozzájuk aztán lefizetek ott mindenkit vagy vmi
Ember.... Te nem vagy normális Jól tol maradjunk annyiban...
én nem fikáztam a tiédet az enyém meg ugyan nem oylan van mint egy R6 de sztem nagyon jól húz és ha hirtelen adsz gázt azért ránt az szép nagyot bár nem akkorát mint egy gyorsasági az tény...


felhivtam a hasznaltmotorok.hu-n , motor.hu-n és sportmotor.hu -n hirdetett CB 500 asok tulaját és hát elszomorodtam hogy a közelemben senki sem lakik (vas megye, tolna megye, pest megye..)

ha 7végére sem találnék senkit akkor lehet hogy tőled kérném el a dobot ha otthon nem tuduk ráerőltetni vmi GS vagy más Honda dobot...
egyébként te 7 végén mettől meddig vagy otthon?
Nem azt mondtam, Te búza... Jól tol. Csak furcsa volt, hogy tol pincétől a padlásig... Ennyi... Nah meg a te fikázásod után jólesett picit a visszavágás....
No, felhívtam a Suzuki-t, http://www.harmati.hu/
Azt mondta a nő, hogy a hír igaz. Azért tűnt el a GS500 is a palettáról, mert jövőre már csak injektoros motort lehet forgalomba helyezni. (amúgy mondta, hogy most 899 ezerért lehet GS500-at venni gondolom+regadó. Valószínűleg ki akarják őket szórni)

Jah, és a márkaképviselet még jövőre is forgalomba tudja helyezni, mivel leadták az alvázszámokat. Nem tudom, hogy magánszemélynél ez működik-e...

NKH-nál nem veszi fel a tag a telefont...
aki szerint nem húz jól a CB m az ne irjon ide


Ha megnézitek a suzuki motoros oldalát, a gs 500-as hirdetése már nincs is fennt.
Jah és sztem nem csak szóbeszéd, mert anno kb. 1 éve beszéltem a hyosung mo.-i importőrével és a hyot is sürgette az idő... Sztetek miért injektoros mostmár minden Hyo... Az EURO 3as normákat MINDEN új üzembehelyezésű jűrműnek teljesítenie kell...

Bocsi, megint sikerült okoskodásszerűen leírni

Üdv: Pisti
Nemzeti Közlekedési Hatóság? Jól tévedek
az mi?
holnap felhívom a NKH-t! Majd megírom a választ
Boccs az offért előre is !
Ezt én nem értem, hogy hogy lehet ilyen! Iszonyat sok karbis motort gyártanak még most is, és akkor mi lesz azokkal? 2T mocikkal mit kezdenek?
Háát sok a kérdés ezügyben nagyon....
....de talán ez lehet a magyarázat, hogy mért hagyták abba az er-5 gyártását
ot majd ha hazaértem akkro kérdek rá de monták többen is és mikor egy márkaszalonból viszik ezért a motorokat műszakira akkro az már csak nem véletlen...
jah, igazad van, idő kritikus vagy...
Figyu, valaki megerősített téged a KPM-nél ebben a "csak injektor témában" hozzáértő, vagy csak szóbeszéd?
hát ne mtom ez mikorra érne ide meg hogy egyáltalán elküldenék e.. inkább itthon keresek .. de azért köszi..
vagy karcos, kopott, de jó (átfújod feketére és pöpec)
e-bay