Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!

Engem is érdekelne néhány alkatrész a gépből, úgymint: műszerfal, leömlő, a motor jobb oldali deknije, vagy akár az egész blokk ha jó áron meg tudunk egyezni, első sárvédő, első lámpa(vagy csak a lámpakeret)stb....
Hali!

Engem az ülés érdekelne és az elsőlámpa! Ha mondasz rá 1 árat a külön külön megbeszéljük!
szobbal/kukac/freemail.hu

Köszi!
CB 500 ALKATRÉSZNEK EGYBEN V KÜLŐN 06203114528
Az autómánia egyik műsorában volt erről szó, valamennyi kicsit lehet eltérni, szerintem egy mérettel szélesebb gumi nem fogja befolyásolni a kanyarstabilitást. Az más kérdés hogy a lánctól el fog-e férni, a szakember erre azt mondta hogy legalább 1,5 cm ami távolságnak maradnia kell (nyári hőtágulás miatt). Az alacsonyabb gumi (/70) miatt talán pörgősebb lesz a motor rövidebbek lesznek a fokozatok de nem hiszem hogy számottevően, menetstabilitás nem hiszem hogy romlana vele.
Az a baj hogy az enyémbe nem fér el a 140-es..
A másik meg az hogy ha valami lágyabb sportosabb gumit szeretnék azok 90% /70-esek , és mivel a gépkünyvébe 130/80-as van irva ki tudja mit fog viselkedni 1 130/70-essel vagy 1 140/70-es amit kétlem hogy belefér és az már valóba változtat a motor kanyartulajdonságán is!
A 130/70-es sportosabb ránézésre, menettulajdonságait tekintve nem hiszem hogy nagy különbség lenne a kettő között. A 130/80-as magasabb kicsit. Nekem Michelin Pilot 140/70-es van, bátran merem ajánlani.
Hello!

Segítséget szeretnék kérni!
Valószinű új gumikat fogok venni a motorra a mostani Dunlop Arrowmaxx helyett!
az a kérdés hogy a 130/80 helyett felteszek 130/70-est akkor miben változik a menettulajdonság?
A másik milyen gumikat ajánlotok? Tapasztalat stb.

üdv: szobbal
na ezt most jól leírtam
fáradt vagyok voltunk megint szentkereszt-esztergom.. de az az út.. hát.. nincs 1 négyzetméter aszfalt se, amibe nincs kátyú!
Megkérdem tesómtól mert neki ott csinálták meg, remélem nem csak neki de megkérdem a címet és leírom.

Érdekes én nem találtam tegnap Ebay-ilyet

De még várok vele 1 csöppet.. elöbb motorkiállítás boboz, stb... aztán ülés..
Le tudnátok írni azt a Vörösvári címet ahol meg csinálják az ülést?
Mármint a normál ülést alakítják át Bagsterré?
Hali!

Én is ezt az ugynevezett Bagster ülést szeretném.. de ha megvan az ülés akkor csak a szomszédba kell átmenni Pilisvörösvárra és megcsinálják 1 hét alatt remélhetőleg!
Csak kell 1 nyamvadt ülés!
ha már ülés! CB Józsi oldalán rengeteg okos dolog van! Például az üléssel kapcsolatban! Egy olyan Bagster ülést feltennék én is! Kérdés, hogy hol lehet beszerezni?

http://jozsim.fw.hu/
Hali!

Ha valakinek van eladó CB500-as ülése vagy tud valaki mondani kitől vagy honnan lehet beszerezni
az szóljon pls!

üdv: én
köszi.. remélem nem fog megcsípni
Sziasztok!

Nincs véletlenül valakinek eladó oldaldoboz tartója a CB500-ra? Vagy ha csinálna valaki egyet...szívesen betársulnék!

Zoli
Helló!

Jó lenne kinézni egy ilyenre! Nagyon élvezném! Úgy sem voltam még Angliában!

http://www.cb500cup.co.uk/

http://www.snailpaceracing.
co....


http://www.pljphoto.com/viewor...
Helló. Nem tudom ki mennyit hallott arról hogy külföldön volt vagy még van is cb 500 kupa? Láttam egy pár videót róla kemény kis verseny. Engem az érdekelne hogy milyen gumi mérettel mennek és milyen áttétellel? Ha valaki tud valami infót akkor meg köszönöm!
Jól van! Aztán ügyesen kezeled azt a lódarazsat!

Széles utat!
áruló ?
kép majd jövőhétre lesz...
amúgy egy sárga lett kinézve de kék lett belőle de asszem ez a legkevesebb

a CBt igen eladtam
Doky!

Tégy fel képeket hagy fájjon az ember szive!
És Remélem sárga vagy fekete! Mert a Hornet csak úgy Hornet!

Amúgy meg grat! Nekem is 1 Hornet a szivem vágya, de ezzel is teljes mértékben meg vagyok elégedve!
Grarulálok! Tegyél már fel egy képet róla! "Te sokszoros áruló!"
A CB5-öt eladtad? El fogod?
jaja megvettem de csak pénteken tudok menni vele mert 100km re van tőlem

de 7végén megnézzük mit tud
és meg is vetted? készülj fel, hogy az nagyon csíp! :)) 100alatt nagyon unalmas haver szerint... ott éled fel!

Amúgy gyönyörű gép, de én ön és közveszélyessgé miatt nem vennék ilyet magamnak (ismreve magamat).

Sok sikert hozzá!