Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Láttam ebay-en fűthető kesztyűt.Királyság lehet.

http://www.ebay.com/itm/Heated...
tudtok ajanlani valami arahoz kepest jo teli kesztyut napi 2*20 km-re kb, tehat nem kell hogy 40 meterig vizallo legyen:), Mondjuk egy huszasert max?
Sajnos nincsen, pedig egy meleg tea nem jön rosszul.
nyitva is van a kajalda?
2003-ashoz való műszerfal van-e?
Hornet alkatrészek eladók(98-06)nem csak az ami a képeken.Pl.Givi doboztartó,sportkipu,tank,blokk alk.stb.Sok extra is:fém fékcsövek,hasidom,bukógomba,állítható teló,lengővilla sárvédő stb.Kérdezz:70-3179083.
Jó, de én csendesebbet vártam. Jól szellőzik, napszemüvege kékes, nekem kevés de van aki szerint sok. ~3000km-t mentem vele, nekem tetszik.
Sziasztok! A nolan87 ről valakinek véleménye? Most egy lem sisakom van. Nyitható, még a burgman hoz vettem. Hornetre már nem jó. Nagy a légellenállása, keskeny a látómező. Viszont nagyon csendes.
Köszönöm az eggyértelmű vàlaszt! Néztem is Ngk 3000ft ,denzo kicsit olcsobb. Maradok a gyàrinàl! :)
Egyebkent 24e km a gyari csereperiodusa az gyertyaknak. De elmegy 30e kmt is minden fele gond nelkul.
Ez a gyari es szerintem ez a legjobb. Hagyomanyos 1 elektrodas.

Van ennek iridiumos valtozata is, aminel szinten 1 elektroda van. Utobbi tobb km-t megy el, de tobbe is kerul. Mas haszna nem igen van.

A tobb elektrodas nem bele valo, nem is gyart az NGK es a Denso ilyet a motorba. Amugy semmi gyakorlati haszna sincsen ezeknek. Autoba is a Bosch gyart ilyet, de japan autoba is jobb szerintem az NGK vagyba Denso.
Oké köszi! Ez a gyàri egyébként, hàny pólusú az mindegy?
NGK CR9EH9 pontosabban. Ilyet vegyel 4dbot. Esetleg a Denso megfeleloje ajanlhato meg. A tobbi szar.
4db NGK CR9EH
Sziasztok! 2000es hornet 600hoz (pc34) valaki megmondanà mi a gyàri gyertya neve. Azt érdemes bele venni vagy esetleg màs fajtàt? Köszi!
loturot nem nyersz vele, ellenben megjobban szennyezed a kornyezetet mint "muszaj" volna.
Karbon! Ovál dobot
Vegyél rá egy tisztességes kipufogót a gyári helyett. Pont tudok is egy eladó MIVV ovál dobot PC36-ra. ;-)
Hát a katalizátort úgy szokták kidobni, hogy kicserélik egy átkötő csőre. Célszerű hasonló vastagságot találni, mert így nem csökken a légáramlás, valamint esztétikailag is jobb.

Ha picit kisebb az átkötő átmérője az nem gond, mert még így is kisebb az ellenállása, mint a katalizátornak. A szépség az relatív, mindenki maga tudja, hogy mi az, ami nem csúnya még.
A 2003-as hornet kisebb átépítésen esik át. Kell a hely a hátsó lengőkar és a váz között ahol, a katalizátor található. Ki akarom dobni.
A hiányzó részt flexibilis kipufogócsővel akarom pótolni ami keskenyebb mint maga a katalizátor.
Lehetséges vagy csúnya megoldás lenne és hagyjam a francba?
Még nem kellett cserélnem. Nem tudom.
Ha maradt volna rajta ep oldalidom.....
sziasztok most kezdem bontani ezt a hornetet ha valakit érdekel keressen
06209238057
Csaba
Az izzo tupusat nem tudod veletlenul?! Koszi
Lehet cserelni. A leolvasas azert nehez, mert nem vilagit a mutato sajnos.