Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali.Vártam az email címed,de végül is a kép itt is látható.Ha kérdés lenne inkább csörögj,kevésbé nézem az üzeneteket.udv P.
Másképp nem lesz jó, otthon nem fogsz tudni franko ulest csinalni, nekem zselés van bár nem horneten. Ha hosszútávra tervezel akkor megéri a zselé. Elöl hátul, hatul magasitas, nem tudom mennyibe kerult, bagsternek van ilyene 90ezer asszem a tdmre
Helló Pali!
A bukógombáról fényképet és árat is tudnál küldeni? Az ülés meg kicsit macerás nekem mert hátul tök kényelmetlen,elől meg ki van ülve és szakadva..gondoltam kap egy új huzatot,hátul egy magasítást előre egy zselélapot meg egy kis esztétika...valami ilyesmi elképzelésem lenne ...sajnos 100 kg vok..levezetek kb 150 km-ert és fáj a seggem...A tied milyen amit ajánlasz? Arról is képet kérek ! De az biztos hogy nem szeretnék kiadni 80-120 ezret egy ülésfelújításra...Holnap felhívlak szerintem ha addig nem válaszolsz!Üdv Feri
Köszi az infót lehet hogy meg kéne várnom a februárt....
Szia. Van bukogombám,illetve ülés is lehet.Ha érdekel 70/3179083.udv Pali
gumihoz a revolutionmotor.hu-t ajanlom szerintem a legolcsobb es korrekt. Valoszinu nincs neki uj aru mar iden, februar korul volt tavaly.
Sziasztok! A 600-as hornetem ülése bedobta a törölközőt(elszakadt),és kéne egy jó szaki aki bebőrözi és kényelmesre megcsinálja!Tudtok ajánlani valakit?
Továbbá szükségem lenne mindkét oldali bukógombára!
Forrás kellene gumivételhez! Michelin 180/55 ZR17 Pilot road 3 -as kéne új!!!
Kérlek segítsetek!
ment mail
Nevem alatt ott van az e-mail címem. Szerintem beszéljük meg privát.
Merre laksz vagy hogy tudna hozzám kerülni?Én Tatabányai vagyok
Nem gondoltam, hogy pénzt kérnék érte...
És mennyiért válnál meg tőle,egy blokk beindításához kellene.
De van
valakinek nincs 4 db kidobásra szánt gyertyája ami még működőkepés.
Kézzel kell után állítani, ha már gyenge a rugó. Akkor ugyanaz mint a mechanikus. Ha tönkre megy benne a menet majd szétszedem mit lehet esztergán legyártatni benne.
Köszönöm! Itt van olyan ami nekem kell.
en azt vettem 5-ert bontottat 3 evig nem is volt gond vele mig eladtam.
Ki vesz ilyet használtan?
Valamit elszámoltak nagyon, mikor én megvettem a hondát, 4éve talán akkor kérdeztem és 17000ft-ot mondtak, lehet ebbe volt kedvesség is.
Ujonnan ennyi vagy hasznaltan? En kerdeztem a magyar Honda motorkereskedeseket, meg ebay-en neztem. Hasznaltat lattam 25-30e Ft-ert az ebay-en.
Nemtom te hol veszed, de 60-70€
A cmsnl.com-om a feszítő ara 69 euro,ha meg a 15 euros postat is hozzacsapjuk akkor ez kb 27-e forintra rughat.
Komoly muveszet ezt 60-70e forintig feltornaszn,bar nem lehetetlen.
60-70e Ft a gyari. Kinek keves, kinek sok. Nekem a manualis 8e Ftert szimpatikusabb volt.
Akkor a te lancod sokkal kopottabb mint az enyem. 50ezrenkent egy lancfeszito nem nagy beruhazas
Az enyemben is kb annyi van. Legalabbis ora szerint. A lancom gyari, de a motor 50e km korul elkezdett csorogni. Most manualis az allito, azota jo megint.

A feszito egy primitiv rugos szar. De azert javitani nem nagyon lehet sajnos. Mindel kijjebb van a feszitorud a lancnyulas miatt, annal gyengebb a rugoja. Mikor mar kicsit megnyult a lanc, akkor mar nem kello erovel feszit sajnos.

Meg a kesobbi CBR600RR es a kesobbi Hornetek eseteben is hallani sok panaszt. Annyira nem sikerult kijavitani megsem a hibat.