Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

55000km-rel adtam el a motoromat, gyári lánc, gyári feszítő. Én nem értem milyen probléma van ezzel a feszítővel. Az f3-ban volt típushiba, a pc36 -ban már javították állítólag.
A trollkodasra ott van masik 2 topic is. Hozzatok oda faszoskodni inkabb!
A kuplung morgas normalis.

A feszito nalam is szar lett, ez tipushibaja ezeknek a blokkoknak. De kapott az enyem egy manualis feszitot, amit viszonylag konnyen be is allitottam. Azota nincsen ez a gond szerencsere.
Ejj no..............
Pedig egészn ap vártalak.
ÁÁ ma nem foglak szórakoztatni
A kuplung morgásra már oda se figyelek mióta kicseréltem a kipufogót
A vez.lánc feszítőt meg kb 2 hónapja cserélve lett, szóval zörgés most nincs
Ideevett a fene szuzukis..............tuti a barinő feketepéntekezett?
Hát 32e-ren túl meg lesz...m.
Honda, morog, és csörög Egy pillanatra meg is állt a föld a forgásában.
Látom ma se osztott neked az élet semmi elfoglaltságot, itt várod egész nap, hogy valaki belelógassa a pöcsét a szádba
morog az az uj vfr-en is ilyen 1600 km-nél is
A kuplung morog és a vezérmű feszítő csörög.Előbbi már van utóbbi még nincs de lesz.Jó ez a honda.
Azert azt tegyuk hozza, hogy a kormany csereje tud fejfajast okozni. Ugyanis masutt lesznek a karok, meg a kezelo szervek, ergo kellhet uj bowden, uj fekcso, stb.

Ezt erdemes vegig gondolni vasarlas elott.
bizonyára a madár csicsergésre gondolsz jahh aazz kőőőő ráájaaaa majd ha legközelebb látom a pofikádat, megmutatom, hogy milyen ha üvölt
Akkor biztos nem fogom be flesselni, hogy az én motorom zörög mint egy csavaros doboz , pedig 2 méterre voltál elöttem
Ja +az üvöltő kiput.
Én imádom a gyári kormányt a darázson!
Próbáltam nem egy hornet-et egyenes kormánnyal, vááá az nekem kényelmetlen volt, a talicskával meg nem zsibbad , nem fáj a kezem
Nagyvas.hu van pár jo kormányuk. A horneten a talicskakormany egy vbrzalom :D
Egyébként nem a rezgéstől van. Nem zsibbad, hanem fáj. Döntöttem már előre, hátra, mindenhogy kényelmetlen.
Én ezt győrben vettem 8000ért. Masszív, ha ráülök még de nyekken. Lincos.hu
Nem a fordszám a gond. Egyenesebb kormányt keresek.
Rendben.ahogy nezem amit li keltem az egyben van
Szia! Amit belinkeltél az tökéletes!
A LÉNYEG, hogy olyat válasz amit 1 csőből hajlitgattak, ne olyat amit még külön kell összecsavarozni, mert az nyeklik nyaklik, nekem majdnem eldölt a motor a szar emelő miatt!!!
Na akkor ez lesz a tuti emelő nekem.a rosseb tologatja lànc sprayozás köbe :D
Az ám. Szerelőm emelőszemest használ a padján.