Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én megkergülnék, ha nem lenne mivv-ben a db killer, nagy ritkán jól esik állatkodni, de füldugó nélkül 10km alatt megfájdul a fejem, killerel meg pont elfogadható szinten van.
Én raktam bele egy átmenő csavart +anya, így tuti nem hagyom el!

F.Levi! Szerintem nem kell nagy tudomány ahoz, hogy rájöjjön az ember ha menet közben elhagyja a killert....
Bár nem tudom az akrapovic-nál mekkora a különbség killerel vagy nélküle, x-cone-nál ég és föld!
Biztosan érezhető seggel hogy benne van a killer vagy nincs
Mi vagy te, fékpad ?
Akrapovic gyári adatlapja alapján:
102.2 dB / 6000 (withut noise damper)
90.2 dB / 6000 (noise damper)

https://www.akrapovic-auspuff....
Visszatettem a dB killert 3 napja, mert régen próbáltam úgy a motort, illetve egy pici csendre vágytam.

Ma reggelre azonban kellemesen öblös hangja volt megint a motornak, amit az okozott, hogy valahol elhagytam a killert menet közben. A menete nem volt valami csúcs már, gondolom, hogy lelazult és kilőtte. A motor is érzi, meg én is, hogy nem kell az oda, de néha azért jól jönne. Ezért keresek Akrapovic V-TUV009 típusú killert.
Szivacsvágó gép
mi lehet a neve (magyarul) annak amivel vizszintesen vagja ki a kockakat?
Nem lehetne, hogy mindenki eltakarodna innen a picsába máshova trollkodni?
Na most tetted magad nevetségessé undorito az onreklamozas es a nagy dicsekves, de hat ide jarsz kompenzalni
Najo ennyi móka elég volt. Ti folytassátok egymás leszopását. Engem mindjárt más fog. Lehet be kellene szereznetek egy nőt :D
Nem híreszteltem. Felvetődött mint lehetséges ok.
Hulyesegeket felesleges magyaraznod.
Leengedem az olajat bogetem mint a vadbarom es ha kinyirtam en leszek a jani?
Bar teny hogy a TL-nel az olajat se kell leengdni ehhez a csodas muvelethez csak bogetni parszor.
A tobbi motor picit szivosabb.
Te tenyleg nem vagy capa.
Mondjuk ezen csak azért lepődsz meg mert .nem tudom miért kell inkább sv tengelyt beletenni. Egyik alkatrész ami abban a kotlában jobb..a másik az olajpumpa.
Te Jani, mikor szetesett a tl, azt hiresztelted hogy a fuchs olaj nem volt jó, most akkor az olaj volt a szar vagy te voltal profi?
Hadd ne kelljen mar elmagyaráznom újra bizonyos összefüggéseket a használat, élettartam között. Arrol nem tehetek h csodálkozol olyan összefügésen hogy bizonyos km és bizonyos használat mellett egyes alkatrészek csereérettek lesznek egy blokkban.
Najo mit várok egy olyan országban ahol 20ezer km-el hirdetnek 20éves motorokat. :D :D
Az nem is filléres tanulomotor
Mar igen.Termeszetesen.Rakott bele egy bontott sv fotengelyt.birni fogja tavaszig.
Ez még megy? Azt hittem már széthullott
Bezzeg a TDM!
Lehet nem Tl1000-ese van hanem 1310tlx-e a daciatol ezert lesz jani mert kinyirt mar parat.
Azert ha te erre alapozol hogy annal jobb valaki mnel tobb blokkot tett tonkre akkor igazi hulye vagy :D es ez egy igazi baromsag volt amit irtal.

Nezd meg a Maeosi David hogy motorozik, kurvajol, de egyszer sem tilt alatta a motor, nem porgeti feleslegesen, nem is konyokol ki alatta, erdekes. A teoriad szerint o bena
Ember osszesen ha ot ev alatt mentem hatvanezret.
Idom se lenne szethajtani motort.
Amugy ha ez a fokmeroje a dolognak hogy fakezed van hozza es szetkurt motorblokk az etalin magyarorszag a TLJanok orszaga lenne.
Álruhás rossi :D
Na jolvan rossi csattogtasd egy kicsit a fitymád még a monitor előtt nekem most dolgom van.

Amúgy onnan tudom hogy nem tudsz motorozni, mert akit ismerek és tudja is használni a gázkart az mar 1-2 blokkot széthajtott, vagy inkább tőbbet. Ti meg arra rázzátok a rongyot hogy 100ezret elmegy egy láncszett. Szánalmas na :D

Nem a motorotok tartós hanem ti vagytok félősek :D
Ha nem vetted volna eszre a kotozkodos reszben profi vagyok.
Elkovetsz par apro hibat.
Egy.ne hagy támadási feluletet.
Ketto.ne hagyd hogy a visszakotozkodes felbosszantson,es elkezdj szemelyeskedni.
Harom.halal dedo ismeretlen embert cikizni hogy lassan motorkazik mikor nem ismered.honan vagy biztos benne hogy nem alruhas rossi
Negy csk mokazok,direkt csesztetlek mert az inteligensebbeket nagyobb kihivas felbaszni agyilag.
Ot tenyleg nem vagy capa.
Néha kifejezetten jol esik itt belerúgni valamelyik bamba faszba. Már ha a való életben viselkedni kell. Itt nem kell. Úgyis egy szemétrevaló szar az egész oldal. Az nem tűnt fel neked hogy 2-3 ember van akibe belekötök? Pont olyanok vagytok akik ezt igénylik :P olyan mint a megalázható nőtípus :D
A loteri kutyat nem erdekli hogy en hogy motorkazok,bar nem is verem a mellem soha.
Ne akarj capa lenni,nem vagy az.
Elsonek kene venni egy rendes motort,es csak haromevente felnyalni az aszfaltot.
A gond hogy kotozkodni szeretnel.........es abbanis csak felprofi vagy.