Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1 kérdés!!!!
Akinek van Hátsó sárvédője....
Jobb oldalt hova kell rögzíteni? (nem a lánc felőli oldal)

Ugye nem kell fúrni faragni?
Vááááá itt a tuti
Milyen színbe kéne?
http://www.aliexpress.com/item...
Vagy veszek egy femcsovet, lefujom feketere. A kormany ala rogzitem kozepen valahova. Es a ket vegere mehet a lampa.
Vagy a huto ket oldalan van egy fem keret. Esetleg oda lehetne tenni. Kerdes, hogy mennyire mozog az, meg hogy mennyire melegszik. Valami femlappal lehetne oda rogziteni.

Ez a Cree LEDes fogott meg, esetleg a Hella Micro DE halogen valtozata.
Itt a legnagyobb gond az, hogy hova rogzitse az ember. Az bukogomba kornyeke lenne az idealis. De a gombara ratenni elegge eselytelen. Max ott valami csavar ala betenni valamit es azzal leszoritani.
Az lehet azzal cseszték el, hogy osztott lett, maradt volna inkább hagyományos dupla izzószálassal. De így flancosabb.
Lehet, h "komolyabnak" tűnik, de az h a távolsági alúl van a tompa meg felül háát a használhatósága engem nem gyözött meg
Ledes H11-et meg nem rakok bele, sztem az vicc
Jaja, a refi az a szort fenyt noveli csak, mintha maszatosabb lenne a bura. Egy vicc. A tompitott elmegy, de azert gyenge.

A bukokeret nekem is eszembe jutott, de Hornethez valot nem igen lattam.
Pedig a dárózson komolyabb a foncsor mint az enyémen, ennek ellenére én nem panaszkodhatok jól látni vele, főleg refin az nagyon faja. Én nov.22én gurultam utolján.
Ezen már én is gondolkodtam! Nekem a bukókeret pont jól jön!
Én is nightbreaker-t használok, a tompa még csak csak elmegy, de a refi inkább a tompába világit csak, alig érzékelhető a különbség

Márciusig majd eszkábálok valamit
Nekem csak este, meg szürkületkor kéne a +fény
Jegesmedve
Meg az oroszok!
Gondolkoztam ezen, hogy nem ártana valami plusz világítás a motorra, mert este borzalmas a lámpája. Nem a kocsi xenon-ja után szar csak, de a halogén lámpás motorjaimhoz képest is vacak. A vetített képe is homályos, meg gyenge is. Most ez a Nightbreaker izzó van benne, de ezzel sem szeretem túlzottan.

A neten láttam, hogy vannak motorokhoz (is való) ködlámpák megfizethető áron. Ezekkel ki lehetne egészíteni a meglevő pilácsot. Ami kérdéses, hogy hová lehetne rögzíteni, mert bukókeretem nincsen, csak a gomba. A gombának az összekötő fémcsövére? Vagy a lámpa aljára?

Meg nem tudom, hogy mennyire legális. Ami tetszene az a Cree U7 LED-es lámpa, de gondolom, az nem éppen szabályos, csak az E jeles halogén.
Ki szereti?
Én hétfőn ültem rajta utoljára, de már hiányzik!
Hmm asszondod legyen tavasz!?! Hááát k.....@ jöhetne már, nov. 1 óta nem ültem motoron, már érzem hogy kezdek bekattanni

Most meg esik valami hó-nak kevés, esőnek nem mondható valami

UTÁLOM A HIDEGET
Legyen már tavasz!
Egyre nagyobb gáz ez a kiscsikó. Még a siheder korának sem tudható be a stílusa. Agyban van a baj.
Engem ne keverj bele...
Alapból miattad jár ide a suzukiscsopperos.
Van uzenos topic. Ebben az arenaban kielhetitek magatokat.

Az a gaz, hogy nincsen moderator es az uziket sem lehet torolni/modositani.
Olyan szinten tudod magad nevetségessé tenni hogy azt le sem lehet írni. Zoli még leáll veled vitázni, de egyébként az is gáz hogy valaki válaszol még neked. Egyszerűen szégyen vagy :)
Gondolom most az a rész jön, hogy Zolival elkezditek egymás f@szát szopkodni unalmatokban?
Most azzal fog jonni hogy o elmegy leszop valakit te meg recskazzcsak a monitor elott :D
Nem,nem találtál be csak kéne a polcomra valami jónevű könyv drágán.Fizess te érte.

Dehogynem.... Folyamatosan fujod fel magad mint a varangyosbéka.Most azzal jössz hogy vastagabb a karod mint a combom.

Gagyi csoppereket pimpelik így mint te.Bár hasonszőrű a gép.TL.