Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szét se akartam szedni sehogy.De kell.
meddig tart leszedni a kuplungot?alatta van pár dolog amihez hozzá kellene férned,csapágy rögzítő fül stb
Kénytelen vagyok,a vázban nem férne el eltolva a lánc.
Így bár nem szeretném reménytelen vagyok S,az még kérdéses hogy fontos e leszedni a kuplungot,vagy ez a tengely csere mehet felrakott kuplungal?
ja,hornetbe rakod a f3 váltót?
Semmi,csak az hogy a blokk hornet.
mi baja a váltódnak egyébként?
Pont ezen gondolkoztam hogy szetfuzom a tengelyenel levo cuccot igy nem kell cserelni a masikat.
Most odaig jutottam hogy elokeszitettem nagymosasra.
váltót általában egyben a kopások miatt,én csak a csak a tengelyt cserélném ,átraknám a fogaskerekeket.én lapot tettem oda ahogy te akarod,
Fene tudja,hornet.Az olajtekno más a leomlő miatt.
Vagok ki két 3-as acellapot,rá lukakat és csá.
A váltó mindkét r szét érdemes egyben cserélni?
Vagy elég csak a kislánckerek tengelyt?
azt én is ledugóztam két lappal,amerikás kivitel az is?
Ok,Akkor nem harcolok mert már nem kevesebbet szeretnék dolgozni a lustaság miatt.
Meg csinálnom kell két vakdugot a környezetvédelmi baromság miatt a blokkon,és ugrott a sebesség jeladó.Az nem baj annyira.Mas óra lesz.
vagy valami ilyesmi volt,pontosan nem emlékszem de trükközni kellett vele
igen lent a 23456 fent az egyes,de ha lefele fordítod a váltó tengelyén a fület akkor normálisan vált,nekem így van nem zavarónem muszáj cserélni ezzel a kis trükkel normálisan vált
Hö?
Fordítva?
Csereljek kukactengelyt?
kukactengely annyiban különbözik hogy fordítva lennének a sebességek,annyi csak hogy fordítva áll a váltó rudazat a blokknál így jó minden lenn az egyes többi fent.mi a fogaskerekeket pakoltuk át a fogaskerék tengelyre,tengely F2 fogaskerekek Hornet.
A valto mehaniznus a kukactengellyel ugyanaz?
Vagy eleg cserelni az elso lanckerek tengelyt a fogaskerekekkel?
Es tenyleg,Ha lehet nem huznam szet.
Inkabb beletakolnek egy nagyobb kereket.
az első lánckerékre gondolsz?mert ott 7-9mm eltérés van ,kijjebb van a horneté és ferdén fut a lánc
A kis lanc kerék.
milyen kihajtásra gondolsz?
Jol.Be kell epiteni a cuccot.
Sajna anyagi miatt nem renovalom a gyarit.Tul draga lenne.Igy van nekem is egy fotengelyem meg dugattyukeszletem.
A csapagysor dragabb mint egy blokk.
A jo hir hogy a hornet es az f3 kihajtas egyforma.
Na hogy áll a paripa,mire jutottál?
Ennyiért?
Honda márkakereeskedésben
Találsz.
Telefon átírja a szavakat.