Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bekarikáztam
Szabad a gazda, magamtól nem jövök rá
Havat csak ha van, mást meg nem szoktam.
Eeeelhisszük!! Mi mindig mindent elhiszünk!! Szia Sumi!!

A többi része kész. ( De mindig találok valamit, ha keresem )
No látod ez lehet, mert nagy hóhányó ez a Sumi, csak azt nem tudom, ma havat hányt-e , vagy okádott??!
Kitaláltam! Hólapát nyél nélkül
A többit valószínűleg fényezőre bízta. Most meg ott ül a monitor előtt gonosz mosollyal az arcán sőt lehet még bontott is egy sört és azon röhög, hogy jár az agyunk de nem jutunk semmire
Mindenn esetre a motor teljes burkolatának elég kis részét vette kezelésbe !
Először a hasidomra gondoltam de aztán rájöttem hogy nem az
Te Laci, lehet, hogy nem is motornak a tartozéka? Valahol alul van a helye.
A hogy tud nézni , a rosszcsont szőrcsomó ha baja van?! nem lehet olyan normális ember akit hidegen hagyna! A fekete Kormos cicánk 18évig macskálkodott nekünk, a könnyem is kipottyant amikor 2013 Mikuláskor eltemettem.
Az a borzasztó, hogy nem ismerem fel melyik része ez a motornak... vagy öregszek, vagy butulok... de lehet egyikből következik a másik
... és a hűség amit nem lehet pénzzel kifejezni.

"Bárcsak megértenék az emberek, hogy az állatok ugyanolyan kiszolgáltatottak, s ugyanúgy függenek tőlünk, mint a gyerekek, ezt a gyámságot ránk ruházták."
Jó estét Neked is! Ahogy nézem rá is fér a fényesítés!
Ez lemaradt.
Jó estét az Uraknak!
Úgy látom, hogy itt már lassan egyenesbe állnak a dolgok.
Én meg közben piszkálgatom a gépsárkányt esztétikailag. Mindjárt jön a szezon, - mondta Józsi is - tehát "gatyába rántom" kissé.
Erősek ,akaratosak,inteligensek és még sorolhatnám megérnek minden pénzt.
Ez azért elég durva. Mielőbbi Jobbulást neki!
No ha már volt kedve rosszalkodni is, tényleg a gyógyulás útján jár. A védekezés, megelőzés terén biztos tud majd tanácsot adni a doki.
Nem is egy Frontline combo-t rácsepegtettünk ami elvileg a kullancs ellen is véd, a bolhát csak kb 2 hétig tartotta távol a nálunk 2600Ft-ért kapható szer... aztán hozott az egyik ismerősöm Advocate-et, az is mindenféle élősködőt távol tart, bolhára jobb volt mint a másik, ez se olcsó, több mint 3ezer... szóval nem vagyok fillérbaszó ha a kutyáról van szó (akkor most elpusztult volna a szerencsétlen mert le se írom mennyibe került a kezelés) csak az bosszant hogy ennek ellenére mégis beteg lett, holott tényleg odafigyelek rá, sőt ezentúl még jobban figyelnem kell, a cseppek mellett valami védőoltást is kellene adatni neki, ha egyáltalán van, de csak telefonon értekeztünk a dokival úgy hogy ő hívott vissza ezért nem akartam kérdezgetni, úgyis megyek majd hozzá. Nem szobakutya és hatalmas mozgásigénye van, tényleg bejártuk vele az egész határt, de neki így teljes az élete, imád csavarogni meg is zakkanna ha nem vinném. Tegnap már a pórázt piszkálta mert már menne... reggelre szétrágta a kinti bakancsomat a kazánházban szóval hozzá már végre a régi formáját
Az már mindenképp a gyógyulás jele, hogy evett és került egyet. Gyorsan összeszedi magát és olyan lesz mint előtte. Viszont megelőzésként lehet hogy tényleg működne a csepegtetős riasztó, ahogy az előző hsz.-ban is írta a kollega.
A kullancsok sose alszanak a nyugalmam érdekében még télen is használom a kutya nyakára cseppenthető kullancsriasztót .
Erős kutyus , nem lesz baj vele. A Bandi is alig van kint, főleg reggel esett elég rendesen, láttam rajta legszívesebben visszafordulna, és alig másfél óra után már jött is vissza. Anyósoméknál volt kutya sokáig, de ilyen baj nem volt vele. Nagyon lehet, hogy ez is csak véletlen.
Sziasztok!
Nem értük még el a dokit, de szerencsére Zara szépen eszik így a tablettás gyógyszert is meg tudjuk etetni vele. Szerintem az esti futások alkalmával szedte össze a kullancsot, sok arra a nádas ahol mi járunk, ezentúl jobban kell figyelnem rá. A helyét mindenképpen beporozom, mert még az is lehet hogy hozott haza kullancsot, ezt is majd a dokitól kérdezem meg, hogy mit javasol.
Az előbb voltunk kint egy kicsit, körbejárta a területét, megszagolt mindent, megnyugodott hogy minden úgy van ahogy ő hagyta hétfőn majd visszasétált a kazánházba, nagyon megviselte az elmúlt pár nap még erősödnie kell.