Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
Én ismerek egy motoros havert akinek van és egy időben el is akarta adni. Ha erre a típusra gondoltál és érdekel akkor megérdeklődöm, hogy eladó e még és mi az ára.
Sziasztok! 21eshez keresek Gyári doboztartó konzolt. Ha esetleg valaki tud valamiről kérem szóljon vagy füstjeleket eregessen vagy bármi egyéb. Köszi.
attol függ melyik piacra gyártották. nekem is a 2 lampas tetszik :-)
Valakinek esetleg van-e csere/eladó duálhoz való dupla fényszórója?!
Mázlista :-) Cseréljük el :-D De, hogy a viharba van akkor most ez? Még a duálok között is különbségek vannak?!
Az enyém dupla fényszórós.
Azt viszont valaki nem e tudja, hogy Sc 24-es dual-ba dupla fényszóró létezik-e? Mert láttam képeken Sc 24 eseket normál és dupla fényszóróval is de dual-ban nem...
Az ebay en nem is olyan rég láttam volt. De valami irdatlan drága volt... Ha jól emlékszem akkor nikkel vagy króm verzióban volt.
Nem dob, hanem komplett rendszer létezik egyáltalán a CBRF-ünkre? Olyan ami csak egyoldalas?
Engem kissé zavar ez a két dob... ebből eleve lehetetlen emberi hangot kihozni - bár a Hondák nem is arról híresek...
Köszönöm a képeket! Árú megvéve ;-) Részletekért ment egy privát üzenet.
Szia!
Igen....
Ár: 5000Ft a pár!
Üdv!
Attila
Szia.
Esetleg képet tudnál e róla feltenni? És mi az ára?
Szia!
Nekem van SC24-es kormánycsutkám, ha érdekel!
Üdv!
Attila
Szia!
Azt csak előtte pár nappal tudom megmondani, de hívj fel!
Ha úgy tudsz jönni, hogy én nem vagyok itthon, valaki a családból csak itthon lesz! :)
Üdv!
Attila
Atissk!
Ha így folytatja az idő valamikor a hónapban egy kisebb túra keretében elmennék a plexiért.
Mikor-hogyan érsz rá a hónapban?

-BT-
Üdv.
Hívjál fel amikor tudsz és beszélünk.
Üdv!

Engem a kormány érdekelne...
Megjöttek a képek is. Na meg szintén eladó a képen látható Galassetti sportdob is. Ára még ennek sincs de lehet ajánlatokat tenni.
Üdv mindenkinek. Van egy jó barátomnak egy eladó Sc 21-24 re szerelhető túrakormánya CBR es fogantyúkkal együtt. A tavaly vette az e-bayen. Konkrét árat még nem mondott viszont ajánlatokat lehet tenni rá. Csere is érdekelné Sc 24 es eredeti kormánycsutkákra + különbözet. Ha valakit érdekel írjon. A kiszállítást én meg tudom oldani.
Rád gondoltam mint kivétel :)
Én a route-ba múlt vasárnap voltam először, de nagyon jó fejek voltak, szívesen visszamennék, és klassz helyek vannak a közelben is!
Ja és a hajdúságiak nevében kikérem magamnak, én már itt vagyok!
Igaz a tett helyszínén nem, de a közelbe lőttem egy párat:
MInden évben kint vagyok, ha kell tipp majd szóltok :) :P
Rajtam nem fog múlni, elő van készítve minden a feszítőhöz...

Azért Szilvásvárad, mert a Route66 bejött eddig, igazán motorosbarát szállás :) No meg a Hajdúságiaknak sincs messze, de nem nagyon aktivizálták magukat eddig, tisztelet a kivételnek!

Egyébként a szlovák karika jó ötlet, és nem is kivitelezhetetlen.
Nem tudom, azon is múlik, hogy a láncfeszítőm mikorra lesz kész... :)
Nekem teljesen össze-vissza van a program, de ha tehetem - és elkészül a motorom - elmegyek.

(csak nagyon halkan kérdem: Mondjuk Szilvásvárad helyett nem lehetne valami kevésbé közhelyeset?
Ha már észak-kelet Magyarország, akkor Salgó? Zemplén? Börzsöny? vagy épp csak át a határon nincs valami érdekes (Rozsnyó, vagy Rimaszombat, esetleg Kassa)? Nincs valaki onnan származó a listán aki tudna tippeket adni?)
Helyszín:
Szerintem maradhat a Route 66 Szilvásváradon.

Időpnt:
Részemről lehet hamarabb is, én csak mint beugró vennék részt aznap amikor a gurulás van. Jún 1 után nekem már nem jó, ha minden jól megy babázunk :)

Akit érdekel a túra, megírhatná a véleményét.